Skocz do zawartości

Wspólna lista kanałów DVB-T2 + SAT


Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ale korzystając z takiej listy ulubionych ktoś mniej zorientowany, nie dowie się że w programowaniu cyfrowym w tle dodano nowe kanały jeśli nie zmieni listy na dany tuner. Jest to niewygodne, zwłaszcza jeśli ktoś nie korzysta z tunera satelitarnego, a wyłącznie z naziemnego, lub odwrotnie.

Czyli coś za coś. To chyba wolę rozwiązanie stosowane w Sony, po tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dodać sobie programy do listy ulubionych NA LISCIE POGRAMÓW a nie na wyborze źródła sygnału.  

 

Jak będą dodane ulubione  to pojawi się do wyboru lista Ulubione gdzie dodane są programy TV naziemnej, satelity, Google TV, Rakuten ,  nawet kanały z TV IPTV itp... tak jest w każdym bądź razie u mnie.  

 

IMG-20230805-122646.jpg

 

Nie mam aktualnie żadnej listy bo mam tunery od tego albo wszystko idzie w streamigu na tv, bedzie czas to zrobię listę jak podłączę kable pod TV

W 5 minut zrobiłem skan satelity i naziemnej to wynik ulubionych 

 

AIL4fc_sjipHioVnoRRYpNERrhyp6xIZk1-vOGvN

IMG-20230805-130515.jpg

 

 

Wiadomo , monitorek na programie naziemna, antenka SAT

Dodam jeszcze że można sobie tworzyć kilka grup tematycznych ulubionych  i dodawać do nich odpowiednie programy

Z listy programów zwykle dodaje się przyciskiem

 

Masz akurat pilota bez tego przycisku, mam 8 różnych pilotów Philipsa i tylko w połowie jest ten przycisk. 

 

A tak dodaje programy TV z programu na androidzie w streamigu czy IPTV . 

 

IMG-20230805-132552.jpg

IMG-20230805-133131.jpg

Edytowane przez Ktosiu
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź.  Napisz mi po kolei na pilocie jak mogę to zrobić? Jak utworzyć listę ulubionych na tym telewizorze ? Dopiero uczę się obslugi tych telewizorów...

 

Udało mi się dodac kanały sat i kablowe jako ulubione ale nic się nie zmienia:  

https://ibb.co/gdd2QFZ

ale nic się nie zmienia bo nie wiem gdzie tej listy ulubionych szukac: 

https://ibb.co/fxV9XrW

 

Edytowane przez exmartino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...