Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

##aplikacja CDA będzie dostępna na większej ilości modeli Smart TV! Gdzie trafi?##

https://hdtvpolska.com/cda-filmy-pl-2022-aplikacja-telewizory-tego-lata-stalam-sie-piekna/

Nawet CDA dodało swoją aplikację na prawie wszystkie smarty...C+ Online na webOS bez zmian.Nadal Brak

LG to drugi producent w PL pod względem posiadania i sprzedaży TV.Ktoś wie o co tutaj chodzi z brakiem apki na webOS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest pierwszy producent? Bo napewno nie Szajsung, który na Słowacji jest klepany w większości. 

C+ chyba nie dogadała się z LG Polska. Innego wytłumaczenia nie ma. Też bym chciał mieć już na webOs.

CDA to mam też na tv dziadku LG z 2014 r. Nawet Viaplay udostępnił aplikację. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ircios napisał:

A jaki jest pierwszy producent? Bo napewno nie Szajsung

Oczywiście że nr.1 to SAMSUNG. Na świecie i u nas pierwsza dwójka wygląda tak samo. SAMSUNG,LG

Z czym C+PL miałby się dogadywać z LG? Przecież doskonale wiesz że na webOS są nawet wszystkie "śmieciowe" apki

Televize Hned,Aboxa Tv,Kariz Cinema....

Edytowane przez Palamander
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 00:43, ircios napisał:

U mnie obrazu nie ma na Samsungu, a głos jest. 😆

Czegoś tu nie rozumiem. Mam S5 Neo i w nc+go oglądałem na żywo programy w rozdzielczości 720p bez problemu. Teraz obojętnie co odpalę np. Eurosport czy Planete+, jakość jest żadna i nie widzę na ekranie ikonki od ustawień obrazu. Coś robię źle? Komu przeszkadzało nc+go? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Kup sobie urządzenie z nowszym Andoidem na pokładzie i po sprawie 😉

Technika idzie do przodu. 

Ja rozumiem, że tak mogę zrobić. Irytuje mnie (delikatnie pisząc), że jak aplikacja nc+go działała świetnie, mogłem gdziekolwiek będąc obejrzeć np. wyścigi F1 na zgrabnym 5" smartfonie. Obecne rozmiary smartfonów mnie przerażają :D Ceny też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seatibiza napisał:

No to poco zlikwidowali nc+go? Uwielbiają dręczyć abanentów? Android 6.0 mam niestety.

Po to, bo technika idzie do przodu. W nc+ go nie było można cofać programów,  nie było można oglądać na tv bez kombinacji alpejskich, było na godziny i na jeden profil. W C+ Online mielisz do bólu i na 2 profile. C+ Online może służyć jako MR.

 

A telefon S5 to zabytek.

Pamiętaj, że jak kupisz nowe urządzenie to musi mieć windevine L1, aby oglądać w pełnej rozdzielczości 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ircios napisał:

Pamiętaj, że jak kupisz nowe urządzenie to musi mieć windevine L1, aby oglądać w pełnej rozdzielczości

Dzięki za cenną poradę, bo nie nadążam już za nowymi technologiami. Zapatrzyłem się w zestaw SAT :D

Czy możecie mi podpowiedzieć jakie są możliwości oglądania kanałów amerykańskich ESPN i ABC? Właśnie czytałem na Onet Sport, że wykupili prawa do transmisji F1. A miały być transmisje na Viaplay. Coś wiecie na ten temat?

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze nie było jeszcze o tym informacji, choć dawno tu nie zaglądałem.

Dziś z ciekawości odpaliłem apke Canal+ pobraną już dawno temu na LG ze zmienionego regionu. 
Aplikacja przywitała mnie możliwością wyboru regionu, w tym - Polski. 
Działa chwile niestety później sama mnie wylogowała.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbujcie oglądać w C+ Online transmisji tenisa z Wimbledonu na kanałach Polsat Sport Premium PPV 3-6 (rzekomo Super HD, cokolwiek to znaczy)! C+ udostępnia profil 1920x1080@50.0fps@8.00Mb/s, a dosył z Polsatu to tylko ok. 1 Mb/s. Patrzenie na taki przekaz sportowy grozi uszkodzeniem lub utratą wzroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...