Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu nie chodzi o punkt widzenia, a o fakty. W necie brak 4K, prawa sportowe coraz słabsze, jakiekolwiek lepsze filmy dawno po premierze TVOD i Bluray i w gorszej jakości, dodatkowo "przyozdobione" logotypami i oznaczeniami wiekowymi.

Tak więc średnio jest tutaj co chronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bgmnt napisał:

Tu nie chodzi o punkt widzenia, a o fakty. W necie brak 4K, prawa sportowe coraz słabsze, jakiekolwiek lepsze filmy dawno po premierze TVOD i Bluray i w gorszej jakości, dodatkowo "przyozdobione" logotypami i oznaczeniami wiekowymi.

Tak więc średnio jest tutaj co chronić.

Taka umowa, wiec trzeba ja honorować ale masz problem że by to zrozumieć. 

Zapominasz że to leci na polskiej koncesji, zobacz jak maja oznaczać treści.

 

Prawa będą takie na jakie stać abonentów, przy aktualnym kursie euro będzie masakra, prawa kupne w euro, $ lub funtach

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bgmnt napisał:

Kontent C+ to nie jest warty funta kłaków, więc to żaden argument.

Ekstraklasa - najchętniej oglądana liga piłkarska w naszym kraju, żużel - jeszcze chętniej oglądany czy ostatnio występy Igi Świątek. No nie ma co oglądać. 🤣

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, i wcale te rzeczy nie są dostępne na 10 różnych sposobów w innych platformach OTT, nie mówiąc już o pirackich streamach.

Dlatego trzeba to tak super zabezpieczyć w macierzystym serwisie żeby zrobić problem legalnemu klientowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bgmnt napisał:

Tak, i wcale te rzeczy nie są dostępne na 10 różnych sposobów w innych platformach OTT, nie mówiąc już o pirackich streamach.

Są. Bo taki model dystrybucji im odpowiada. Podobnie z resztą robi HBO. Też jest dostępne za pomocą innych platform. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zupełnie nie o tym mowa w tym przypadku.

Chodzi o nieadekwatny poziom zabezpieczeń w C+ Online w stosunku do reszty serwisów udostępniających te same kanały i content.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w temacie Canal+ Online i o nim jest rozmowa. I ten content jest warty tyle co Laysy wg samego operatora. Czy to odpowiednik funta kłaków czy nie, to już sam sobie ropatrz. Moje zdanie jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIkt tutaj o tym nie dyskutował.

Chodzi o to, że C+ samo swój kontent wycenia na 1,50 zł bo tyle kosztują małe Laysy.

I że poodawał swoje kanały PBG, Playowi i innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO nie działa podobnie, bo oryginalny serwis nie ma nawet połowy zabezpieczeń Canal+ Online, które też to HBO zresztą ma w ofercie.

A o tych zabezpieczeniach toczy się dyskusja, które są nieadekwatne w stosunku do reszty serwisów, także udostępniających content C+.

HBO GO uruchomisz w 720p na byle boxie androidowym bez certyfikacji.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bgmnt napisał:

HBO nie działa podobnie, bo oryginalny serwis nie ma nawet połowy zabezpieczeń Canal+ Online, które też to HBO zresztą ma w ofercie.

HBO GO uruchomisz w 720p na byle boxie androidowym bez certyfikacji.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Odnosiłem się do "oddania kanałów do PBG, Playera I innych. HBO też tak działa. Oprócz swojego serwisu ich treści są również chociażby w aplikacji C+.

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Showmax dawał dostep do kawy, Coca Coli i jak skończył wszyscy wiemy.

Tylko, że Showmax w kablowce nie kosztował 50zł.

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

No cóż chyba czeka nas 100 części serialu "Kruk"...

Ja nawet nie słyszałem o tym, że mają kręcić trzecią część, ale skoro ma ich być 100 to trzecia część jest oczywistością. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, k05 said:

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Odnosiłem się do "oddania kanałów do PBG, Playera I innych. HBO też tak działa. Oprócz swojego serwisu ich treści są również chociażby w aplikacji C+.

 

 

Jeśli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to nie ja, bo dyskusja toczy się w kontekście tego, że te kanały w tych serwisach są pozbawione tych rzekomo wymaganych dla tego super kontentu zabezpieczeń.

I nijak ma to się do HBO GO czy czegokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jasne do czego się odnoszę. 

24 minuty temu, bgmnt napisał:

 

I że poodawał swoje kanały PBG, Playowi i innym.

Do tego było moje porównanie do HBO. 

 

Podobnie z prawami "wartymi funta kłaków". :)

Nie bez powodu cytowałem część wypowiedzi, bo kwestia zabezpieczeń to zupełnie inny temat.

Teraz, kingofsouth napisał:

Canal+Online  już jest rozdawany na pół roku za darmo. Przykład Play. Jak widać wszystkiego się chwytaja by przeżyć na rynku streamingowym.  Może w 101 sezonie dodadzą "Kruk"  w 4K w usłudze.

Viaplay też już jest wrzucany do pakietu podstawowego w Play NOW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zupełny inny temat bo o tych zabezpieczeniach pisałem i o nich jest dyskusja. A, że Ty sobie wyciągasz pasujące zdania z którymi dyskutujesz to już Twój wybór.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth No właśnie. I dlatego pewnie musi mieć zabezpieczenia lepsze niż Disney+, Netflix i Prime razem wzięte :D.

A że potem ten super zabezpieczony kontent oddaje do innych platform bez tych zabezpieczeń i dodaje do Laysów - niektórzy nie widzą problemu...
Choć mam nadzieję, że tak udają żeby się podroczyć, bo to jest aż niedorzeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...