Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy abo PC+ i posiadamy NC+GO , wystarczy zajerzeć w ten serwis i zobaczyć , że wszystkie Eventowe tranmisje są w tym seriwsie.

Tam nie ma z tym problemu. Canal+ Online ma zastąpić NC+GO i w takim kształcie jak to wygląda , to mam nadzieje , że jak najpóżniej się to stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kingofsouth napisał:

Teraz tak , Canal+ Online wylądował na wybranych,  wyselekcjonowanych urzadzeniach. 

Tymczasem Kurski z aplikacja TVP Sport:

Tizen ( 2017 ) , Android TV, Webos.

Czyli co tutaj nie trzeba zabezpieczać? 

Tragedia jednym słowem z tym naszym operatorem 😁

Kura, to może robić propagandę, nie streaming sportu. Profil max. 1080p@6.0 Mb/s / 25 FPS, średnio 4,5 do 5 Mb/s. Nie trzyma 25 FPS, średnio ok. 23 do 24 FPS. Latająca kometa - tzn. piłka nożna na żywo i z retransmisji.😃 Moje dzisiejsze wrażenia: https://www.pepper.pl/comments/permalink/7254017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, praspp napisał:

Kura, to może robić propagandę, nie streaming sportu. Profil max. 1080p@6.0 Mb/s / 25 FPS, średnio 4,5 do 5 Mb/s. Nie trzyma 25 FPS, średnio ok. 23 do 24 FPS. Latająca kometa - tzn. piłka nożna na żywo i z retransmisji.

Dobra , dobra dla przeciętnego działkowicza i studenta i na 32 cale nie są wymagane 50 FPSÓW.

Kolego , kolego to dopiero startuje. Nie testuje latami jak Online Canal+. Trochę powagi i wiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w dziale TVP Sport napisałem , że nie po drodze mi z TVPis i nie jedna osoba znająca mnie z forum zna moje podejście do tematu.

Jednak to co Kurski robi w TV jeśli chodzi o sport ( tak za nasze pieniądze) doceniam.  Druga impreza w 4K , aplikacja na wszelakie sprzęty (bez pi...enia , że zabezpieczenia i na Tizena starszego nie wolno)  Canal+Online się lekko ośmiesza. Gotowe rozwiązania z Francji importują na nasz rynek miesiącami a niedługo będzie latami.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kingofsouth napisał:

Ja już w dziale TVP Sport napisałem , że nie po drodze mi z TVPis i nie jedna osoba znająca mnie z forum zna moje podejście do tematu.

Jednak to co Kurski robi w TV jeśli chodzi o sport ( tak za nasze pieniądze) doceniam.  Druga impreza w 4K , aplikacja na wszelakie sprzęty (bez pi...enia , że zabezpieczenia i na Tizena starszego nie wolno)  Canal+Online się lekko ośmiesza. Gotowe rozwiązania z Francji importują na nasz rynek miesiącami a niedługo będzie latami.

Taaa... lepiej olać zabezpieczenia. A później jakiś Seba pyta na priv czy jestem zainteresowany IPTV ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja już w dziale TVP Sport napisałem , że nie po drodze mi z TVPis i nie jedna osoba znająca mnie z forum zna moje podejście do tematu.

Jednak to co Kurski robi w TV jeśli chodzi o sport ( tak za nasze pieniądze) doceniam.  Druga impreza w 4K , aplikacja na wszelakie sprzęty (bez pi...enia , że zabezpieczenia i na Tizena starszego nie wolno)  Canal+Online się lekko ośmiesza. Gotowe rozwiązania z Francji importują na nasz rynek miesiącami a niedługo będzie latami.

Druga impreza w 4K - bo TVP ma do tego prawa zagwarantowane jako nadawca publiczny oraz dużo kasy z budżetu i dotacji na licencje.

4K, bo ma na to kasę przede wszystkim z naszych podatków. No faktycznie, Kurski realizuje misję telewizji publicznej. Łaskawca. Aplikacje na wszelakie urządzenia, systemy - Pan wymaga, dobrze płaci, Pan ma. 

Nie trochę, a dużo powagi i wiary, jeszcze wincej. Chciałbym zobaczyć tę jego "robotę" w warunkach wolnej konkurencji, bez uprzywilejowanej pozycji na rynku nadawców telewizyjnych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kingofsouth napisał:

Niedługo PC+ tak się zabezpieczy, że obecny klient im podziękuję,  za Alcatraz 😁 Zresztą korpo gadki na odczepnego to codzienosc , wiec i te zabezpieczenie to pewnie pic na wodę,  by przykryć niedouczenie techników  ;)

A może niedouczenie techników w połączeniu z polityką Samsunga, który spuszcza w kiblu oprogramowanie na telewizory starsze niż 2-3 lata?

 

4 minuty temu, praspp napisał:

Druga impreza w 4K - bo TVP ma do tego prawa zagwarantowane jako nadawca publiczny oraz dużo kasy z budżetu i dotacji na licencje.

4K, bo ma na to kasę przede wszystkim z naszych podatków. No faktycznie, Kurski realizuje misję telewizji publicznej. Łaskawca. Aplikacje na wszelakie urządzenia, systemy - Pan wymaga, dobrze płaci, Pan ma. 

Nie trochę, a dużo powagi i wiary, jeszcze wincej. Chciałbym zobaczyć tę jego "robotę" w warunkach wolnej konkurencji, bez uprzywilejowanej pozycji na rynku nadawców telewizyjnych.

 

Zagwarantowane są mistrzostwa świata. Na finały Euro są organizowane normalne przetargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Emilio1985 napisał:

w.....połączeniu z polityką Samsunga, który spuszcza w kiblu oprogramowanie na telewizory starsze niż 2-3 lata?

 

 

 

Netflix , Amazon,  Spotify itd są na wszystkim nawet i na kalkulatorach.

W świecie biznesu nie ogranicza się na wąskie grono konsumentów. 😁

Do wielkich graczy dołączyło TVP Sport.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, praspp napisał:

@Emilio1985

"bo TVP ma do tego prawa zagwarantowane jako nadawca publiczny oraz dużo kasy z budżetu i dotacji na licencje."

 

No jako nadawca publiczny pobiera kase z budżetu. Z czym masz problem? Tak jest w wielu krajach. Jeśli zdecydują się na model "prywatny" to będziesz jęczał, że każą sobie płacić 20 zł miesięcznie ;)

 

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

Netflix , Amazon,  Spotify itd są na wszystkim nawet i na kalkulatorach.

W świecie biznesu nie ogranicza się na wąskie grono konsumentów. 😁

Ale te apki na tych urządzeniach to pojawiły się chyba w momencie wejścia tych telewizorów na rynek, tzn gdy były nówki sztuki? 

 

C+ Online zdaje się powstało dopiero w zeszłym roku, czyli w czasie gdy te nówki tv z 2017 roku są już - wg Samsunga - szrotem niewartym dalszego wsparcia. Bo chyba, żeby napisać aplikacje pod dany system, to trzeba mieć do niego jakieś narzędzia, które udostępnia producent danego systemu operacyjnego - w tym przypadku Samsung.

 

Ciekaw jestem co się stanie z dostępem do HBO na starszych Tizenach, po tym jak HBO GO zostanie zastąpione przez HBO Max

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport powstało w tym miesiącu,  a znalazło się na moim Samsungu z 2017.

Premiery Canal+ powstaly kilka miesięcy temu i są moim Samsungu z 2017.

PC+ samo sobie zaprzecza. 

Chce brac kasę za płatne filmy na starym nie zabezpieczonym TV   , ale nie udostępni na nim Canal+Online 😁

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 minut temu, kingofsouth napisał:

TVP Sport powstało w tym miesiącu,  a znalazło się na moim Samsungu z 2017.

Premiery Canal+ powstaly kilka miesięcy temu i są moim Samsungu z 2017.

PC+ samo sobie zaprzecza. 

Chce brac kasę za płatne filmy na starym nie zabezpieczonym TV   , ale nie udostępni na nim Canal+Online 😁

 

W przypadku apki tvp sport, to jako że jest to nadawca publiczny, to jego założeniem jest dotarcie do jak największej ilości ludzi, którzy de facto za to płacą. Pewnie dlatego też mogą sobie pozwolić na luźniejsze podejście do zabezpieczeń na starszych systemach. A jeśli jest ktoś na tyle głupi, żeby dodatkowo płacić jakiemuś Sebie za dostęp do tvp sport za pośrednictwem jego "autorskiej" platformy streamingowej, to już jego problem :) TVP i tak swoją kasę dostanie, C+ już niekoniecznie.

 

Co do dostępu do Premier Canal+ a braku C+ Online, to faktycznie dziwna sprawa. Może to lenistwo/brak kompetencji ze strony C+, może olanie starszych modeli przez Samsunga (czego doswiadczyłem osobiście), a może faktycznie jest jakaś przeszkoda, która uniemożliwia zrobienie bezpiecznej tej konkretnej apki. A może wszystkiego po troche. Tego się pewnie nigdy nie dowiemy. Możemy sobie co najwyżej podyskutować :)

Edytowane przez Emilio1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie lubię oglądać naziemnej. Jedynie jak jest Euro czy mistrzostwa. Bo nie ma innego wyboru :).  TVP Sport czy tam TVP 4K jedyne godne zainteresowania. Na C+ mam chociaż Comedy Central z Przyjaciółmi, eleven i inne stacje do piłki nożnej :). I czasami może odpalę jakiś film z tv ale to rzadko :)

Dlatego okrutnie mi zależy na C+ Online. Oby w tym roku przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego dodali do LG. Czyli tak do września. 
 

Edytowane przez Azazell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...