Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
5 godzin temu, kingofsouth napisał:

Wersja 4.9.2 rowniez na Mi BOX S. 

 

Działa to faktycznie lepiej z Mi Box S. Bo wczesniejsza wersja nie smigala u mnie dobrze. A aktualnie nie mam pod reka Mi Boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, na satcie nie opuszcza 1080p50 bo 3/4 sprzętu u ludzi tego nie obsłuży.

 

1 minutę temu, madridista_PL napisał:

Jeszcze powiedz, że razem z apką na webOS :D

Choć pewnie i tak zmuszą to zakupu jakiejś podstawki z AndroidTV, żeby oglądać w 4K

LG (WEBos) ma apkę, 4k jest od dawna testowane ale nie puszczone dla zwykłych śmiertelników :-) - brak uprawnień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LorDx napisał:

 

LG (WEBos) ma apkę

 

A gdzie ta apka niby? Są Premiery Canal+, ale nie ma apki Canal+ (względnie myCanal).

 

8 minut temu, LorDx napisał:

 

 

4k jest od dawna testowane ale nie puszczone dla zwykłych śmiertelników :-) - brak uprawnień

 

Spodziewam się, że jest, ale ma być dostępne ponoć tylko na AndroidTV, a w przeglądarce nie - dlatego piszę, że mnie zmuszą do kupna jakiegoś boxa z AndroidTV (no chyba, że w apce dla webOS też się pojawi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LorDx napisał:

LG (WEBos) ma apkę, 4k jest od dawna testowane ale nie puszczone dla zwykłych śmiertelników :-) - brak uprawnień

 

A co tu testować  co? We Francji jest dostępna.  Nic nie trzeba testować.   Chyba, że Polaków traktuje się jak idiotów. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc za miesiącem  mija, a co " recenzja" od początku wdrożenia usługi to zapewnienia,że w najbliższych tygodniach treści 4K zostaną dołączone.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Recenzje to chyba mają na zamówienie, bo każda słodko-pi-erdząca jaka wybitna jest ta usługa i jej funkcjonalność. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy...może kanały sportowe od C+ , PSP z 50 fps będą powiedzmy ;-) "dobrze" wyglądać, ale kanały Eleven obecnie wręcz odstraszają od pakietu Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LorDx napisał:

z tego co wiem bądą apki na tizen i webos, 1 kwartał 2021 :P, może jest coś na rzeczy wraz z tymi 50fps

apki sa wprost zerżneite z fr, przyjamiej ta android :)

Taki info to i ja mam od konsultatnów z FB xD
50Hz na początku 2021 i apka na webOS wiosna 2021 - ale potwierdzenia żadnego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, madridista_PL napisał:

Taki info to i ja mam od konsultatnów z FB xD
50Hz na początku 2021 i apka na webOS wiosna 2021 - ale potwierdzenia żadnego nie ma.

Na początku było to śmieszne , ale od pewnego czasu takie informacje są żenujące.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...