Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest OK.

Podejrzyj hosta i odpal jak będzie ciąć, to będziesz wiedzieć czy w godzinach szczytu nie idzie przez zaświaty i gdzie występuje strata.

Wtedy możesz interweniować w orange lub canal+ wysyłając im screeny w zależności od tego, gdzie giną pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kanałów TVP myślę że pójdą drogą play now bo już dodają u nas TVP programy w pakiecie fun info.

Witam, 
 
U mnie jest ten sam problem, obraz nie jest płynny, przycina. Nie ma znaczenia czy oglądam live czy VOD. Canal + sugeruje, że to wina internetu. W tej chwili mam 1Gb z INEA. 
Przez WiFi czy Ethernet?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PawelU1981 napisał:

Powiem Tobie, że tnie cały czas, a straty nie mam. No oszaleć można.

Na czym ty to oglądasz?

Może wina sprzętu? Przeglądarki? Telefonu?

Skoro strat nie ma, to nie ma prawa ciąć. Oglądam teraz 30minut gadające głowy naprzemiennie z muzyką przez www z odpalonym winmtr na cdn z którego leci kanał i zero zacięcia & strat.

 

Club MTV nie mam, ale ten kanał chyba wszyscy operatorzy biorą po SAT z jakiegoś egzotycznego dosyłu. W Play Now mi się zdarzyło, że szatkował (pixele) jak przy słabo ustawionej antenie - możliwe, że występowała burza w punkcie gdzie obierają sygnał.

Edytowane przez mm20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Na ich Boxie. Od 1.12 do 3.12 było OK. Potem zaczęło się zatrzymywanie, klatkowanie, cofanie kanału o kilka sekund. Początkowo Club MTV, potem Canal+ Domo. Teraz to już praktycznie wszędzie, poza VOD.

Wysłałem foto do Canal+, odpisali iż sprawa nadal jest weryfikowana i screen z testu pakietów przekazany został do zgłoszenia. Tak myślę, czy to może być jakaś wada ich boxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina boxa.

Wbrew temu co kolega @mm20 pisze wyże host 206.252.224.10 (t5-n02.cdn-ncplus.pl), który jest podany wyżej to jest Atman, który się peeruje bezpośrednio z praktycznie każdym operatorem, w tym z Orange, nie idzie przez zagranicę.

 

Cytat


206.252.224.0/19 (1 entry, 1 announced) Age: 3w4d 9:22:45 Metric2: 0 AS path: 15694 I (Originator) Cluster list: 42.0.5.1 22.0.2.11 AS path: Originator ID: 213.25.2.20 Communities: 5617:3322 5617:8814 15694:0 15694:2010 15694:2011 Localpref: 150

Widać jednak, że PC+ chce coś ukryć skoro nawet pingi do swoich hostów zablokowali ;). A o tym, że ATM nie wyrabia w kierunku  niektórych operatorów to od dawna wiadomo i zgłaszane to było już w tym temacie jak i w temacie Playera, Ipli (kiedy jeszcze tam stała) itd. Rozwiązaniem jeśli Ci bardzo zależy na tej usłudze może być jakiś VPN z tych mniej pospolitych, bo większość jest zablokowana. I to nawet taki z IP z EU, bo jest szansa, że wyjście na świat w usłudze OTT będzie mniej zapchane niż to do PL ;).

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

No i teraz powiem tak, jakies 4 moze 5 lat temu wykupilem Club MTV w ipli (wtedy oczywiscie nadawal pod inna nazwa) i na apce w LG TV nie szlo ogladac tak przycinalo. Teraz zero sciec, buforowania itd. Trop moze byc wiec dobry. Oczywiscie uzywam zupelnie innego sprzetu, ale sprzet tu raczej nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się recenzja usługi C+ na portalu Telepolis.

Z ciekawszych zachwytów autorów recenzji:

"Mnie na 100% przekonuje pakiet Film. Zamiast płacić oddzielnie za HBO GO mam wszystko w jednym miejscu. "

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Szkoda, że nikt nie napisze o problemach z TV na żywo. Ale tak to już jest z rzetelnym podaniem informacji w recenzji. Jeśli to końca lutego się z tym nie uporają nie kupię od nich nic. A boxa wykorzystam do innych aplikacji.

Edytowane przez PawelU1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najrzetelniej jak widać po wpisach userów mogą odnieśc się do plusów i minusów autentyczni klienci testujący  usługę na przestrzeni odpowiedniego czasu i w praktyce  korzystający z C+ OTT.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamb1981 Nie pobierzesz, bo nie ma takiej aplikacji 

Aplikacja przeznaczona jest dla urządzeń mobilnych tj. telefon czy tablet i nigdy nie działała poprawnie na platformie Android TV dlatego nigdy nie była dostępna w Sklepie Play dla Android TV.

Edytowane przez firemanbuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ostatnio wieczorami bardzo kiepsko działa ta aplikacja. Bitrate w filmach z biblioteki skacze z dołu na max a czasem w ogóle film się zatrzymuje i jest buforowanie. Myślalem, że to mój kiepski net ale dziś przesiadłem się na innego dostawcę z dużo lepszym netem i jest to samo. 10 minut ze skokami jakości a teraz od np. 5 minut idealnie max bitrate. Zauważyliście to też u siebie ?

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość novelasplus
4 godziny temu, grzechu1991 napisał:

Czy w usłudze będzie dostępny kanał Novelas+?

Jak nieoficjalnie się dowiedziałem, kanał ma już wkrótce się pojawić w usłudze. Pojawi się również biblioteka z wyemitowanymi odcinkami seriali.

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Nie jest i mam nadzieje , ze nie bedzie .
Cinemax , Canal+4K , Eurosporty , niech nam dodadzą, ale nie ten badziew default_wink.png
 

Kanał Novelas+ wkrótce się pojawi dla wszystkich subskrybentów oferty CANAL+ Telewizja przez Internet - jest to po prostu nie uniknione.

Dodatkowe, nieoficjalne informacje:

CANAL+ 4K również ma być w niedalekiej przyszłości udostępniony. Kanał dostępny będzie za 10zł - dla posiadaczy obydwóch pakietów FILM i SPORT.

Co do kanałów Eurosport, są udostępnione w Eurosport Player, a wkrótce również w player.pl - nie ma w planach dodawania tych kanałów do oferty.

 

43 minuty temu, Rasheed napisał:

Zauważyłem, że ostatnio wieczorami bardzo kiepsko działa ta aplikacja. Bitrate w filmach z biblioteki skacze z dołu na max a czasem w ogóle film się zatrzymuje i jest buforowanie. Myślalem, że to mój kiepski net ale dziś przesiadłem się na innego dostawcę z dużo lepszym netem i jest to samo. 10 minut ze skokami jakości a teraz od np. 5 minut idealnie max bitrate. Zauważyliście to też u siebie ?

Tak, masz rację, u mnie też są problemy, zacina się jak nie wiem co. Posiadam Internet od UPC (300 mb/s). Urządzenia to mi box 4k / s

Inne aplikacje typu np. Netflix, player, ipla, HBO GO, Prime Video czy TVP VOD działają bez żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, novelasplus napisał:

Co do kanałów Eurosport, są udostępnione w Eurosport Player, a wkrótce również w player.pl - nie ma w planach dodawania tych kanałów do oferty.

 

Tylko, że Eurosport Player nie działa na tym pudełku androidowym od Canal+. Da się zainstalować, ale nie reaguje na klawisze kierunkowe na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość novelasplus
Teraz, Mruczek napisał:

Tylko, że Eurosport Player nie działa na tym pudełku androidowym od Canal+. Da się zainstalować, ale nie reaguje na klawisze kierunkowe na pilocie.

Kanały Eurosport można uzyskać za 10zł/mies. jeszcze w ipla.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, novelasplus napisał:

 

Dodatkowe, nieoficjalne informacje:

CANAL+ 4K również ma być w niedalekiej przyszłości udostępniony. Kanał dostępny będzie za 10zł - dla posiadaczy obydwóch pakietów FILM i SPORT.

 

Ta dodatkowa informacja jest od początku jak powstało OTT Canal+?

Ile to juz czasu minęło? ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość novelasplus
Teraz, kingofsouth napisał:

Ta dodatkowa informacja jest od początku jak powstało OTT Canal+?

Ile to juz czasu minęło? ? ;)

Niestety sporo czasu :( Czekamy na noworoczne niespodzianki.

Chyba każdemu już minął okres darmowych, pierwszych miesięcy. Fakt, są jeszcze vouchery, które płatne są od 10zł wzwyż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...