Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mi mignęło na FB na fanpage. Chodzi mi jedynie o 4K. Także pisałem do Canal+ na messangerze na ich Fanpage aby się dopytać o coś więcej.Odpisali:"Pracujemy nad wdrożeniem kanału Canal+ 4K UHD do usługi oraz innymi treściami w tej jakości. Więcej informacji już niebawem". To było 11 listopada napisane.

Edytowane przez kkzk81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kkzk81 napisał:

Odpisali:"Pracujemy nad wdrożeniem kanału Canal+ 4K UHD do usługi oraz innymi treściami w tej jakości. Więcej informacji już niebawem". To było 11 listopada napisane.

Wierzysz w to co oni piszą? Pracują już kilkanaście miesięcy nad tym projektem , gdybym ja tak w pracy robił , to już dawno bym był zwolniony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kkzk81 napisał:

Gdzieś mi mignęło na FB na fanpage. Chodzi mi jedynie o 4K. Także pisałem do Canal+ na messangerze na ich Fanpage aby się dopytać o coś więcej.Odpisali:"Pracujemy nad wdrożeniem kanału Canal+ 4K UHD do usługi oraz innymi treściami w tej jakości. Więcej informacji już niebawem". To było 11 listopada napisane.

Wynika więc , że Muzeum 4K raczej nie będzie dostępne na razie w C+ OTT, a priorytet to C+4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie 50 fps i C+ 4K wprowadziłoby jakość do oferty i podniosło poprzeczkę wobec pozostałych aplikacji.

5 minut temu, kingofsouth napisał:

Bardzo dobrze, kanał Demo 4K to można sobie na YouTube włączyć. 

Dla Kowalskiego liczy się ilość,  konkurencja udostępnia po kilka kanałów UHD jako wabik , jak Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzenie 50 klatek to nie problem, bo na Ipla, C+PI czy innych legalnych mamy na sporcie pokaz slajdów, a na pirackich iptv wszystko idzie płynnie. Więc co? wielkim się nie chce, a piratowi zależy?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


Pirackie IPTV daje zdecydowanie lepszy obraz niż UPC na swoim pudełku 4K, więc chyba im się nie chce, albo nie opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał:

wprowadzenie 50 klatek to nie problem, bo na Ipla, C+PI czy innych legalnych mamy na sporcie pokaz slajdów, a na pirackich iptv wszystko idzie płynnie. Więc co? wielkim się nie chce, a piratowi zależy?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Przyznam, że też tego nie rozumiem. Moim zdaniem to po prostu zwykłe cięcie kosztów, bo Polak - zwykły Cebulak różnicy ich zdaniem nie zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kingofsouth napisał:

Wierzysz w to co oni piszą? Pracują już kilkanaście miesięcy nad tym projektem , gdybym ja tak w pracy robił , to już dawno bym był zwolniony.

 

Sam korespondowałem z C+ 14.11 i potwierdzili, że "pojawi się kanał C+4K".  Podejrzewam, że zrobią to jeszcze przed świętami lub na przełomie roku. 

Co do kwestii rozszerzenia oferty dostępnych kanałów napisano, że "liczba kanałów będzie się zmieniać." 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam korespondowałem z C+ 14.11 i potwierdzili, że "pojawi się kanał C+4K".  Podejrzewam, że zrobią to jeszcze przed świętami lub na przełomie roku. 
Co do kwestii rozszerzenia oferty dostępnych kanałów napisano, że "liczba kanałów będzie się zmieniać." 
Nie twierdzę, że tak nie będzie, ale konsultanci nic nie wiedzą. Mają wciskać kit, żebyś kupił usługę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego nie ma tu cyrografu związanego ze okresem zobowiązania i w każdej chwili można z usługi zrezygnować.

Wciskanie tego rodzaju  kitu klientowi raczej może jeszcze bardziej  zaszkodzić PC+.Tanio nie jest a sama  oferta wymaga poprawy.

Chyba, że ktoś jest jak to nakreślił @ircios (...) w poprzednim poście .

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak na chwile obecna działa u was usługa?

 

Pytam gdyż od dnia wczorajszego u mnie nie da się oglądać - co chwile zacina / buforuje. Nawet jak włączę sobie materiał  z opóźnieniem - problem nie ustępuje. Łącze od lokalnego dostawcy 200/40Mb/s realizowane poprzez EPIXa (niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem z miesiąc temu film " Jojo Rabbit" w ramach VOD.

Świetna jakość streamingu, bez zarzutu.

Tymczasem wczoraj włączyłem sobie " Starożytnych kosmitów" na History  w usłudze na żądanie i co jakis czas na ułamek sekundy pojawiają  się  piksele. Nie przeszkadza to jakoś bardzo , ale widać że pewne rzeczy wymagają poprawy.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak na chwile obecna działa u was usługa?
 
Pytam gdyż od dnia wczorajszego u mnie nie da się oglądać - co chwile zacina / buforuje. Nawet jak włączę sobie materiał  z opóźnieniem - problem nie ustępuje. Łącze od lokalnego dostawcy 200/40Mb/s realizowane poprzez EPIXa (niestety).

A włączysz jakiś film czy sport to jaką wtedy masz prędkość internetu ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kingofsouth napisał:

"Dzień Niepodległości" leci u mnie na Canal+ Premium od jakiegoś czasu i brak przycinek, zacinek,buforowania, przerywania,szarpania,pikselowania

No nic się nie dzieje.

Nudny film w takim razie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak na chwile obecna działa u was usługa?
 
Pytam gdyż od dnia wczorajszego u mnie nie da się oglądać - co chwile zacina / buforuje. Nawet jak włączę sobie materiał  z opóźnieniem - problem nie ustępuje. Łącze od lokalnego dostawcy 200/40Mb/s realizowane poprzez EPIXa (niestety).
Nawet na ich boxie potrafi mi po odpaleniu kanału zbuforować kilka razy i kilka razy zatrzymać obraz na sekundę, dwie. Łącze 1 Gb/s, żadnych problemów z siecią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie traceroute do r.dcs.redcdn.pl, może będzie widać jakieś wysokie pingi/straty na którymś z hopów.

Już była wielokrotnie taka sytuacja, że przypchane były bramki między niektórymi operatorami, a Atmanem, gdzie stoją serwery Atende, które robi streaming dla PC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, all999 napisał:
8 godzin temu, Toma441 napisał:
Sam korespondowałem z C+ 14.11 i potwierdzili, że "pojawi się kanał C+4K".  Podejrzewam, że zrobią to jeszcze przed świętami lub na przełomie roku. 
Co do kwestii rozszerzenia oferty dostępnych kanałów napisano, że "liczba kanałów będzie się zmieniać." 

Nie twierdzę, że tak nie będzie, ale konsultanci nic nie wiedzą. Mają wciskać kit, żebyś kupił usługę

Żaden konsultant nie zna szczegółów rozmów z kontrahentami, liczenie na to że ktoś zdradzi Ci strategię rozwoju przez Messengera jest lekko utopijne. Tutaj informacja jest dosyć konkretna, identyczną otrzymałem dwa dni temu z profilu C+ na Twitterze. Nie podają daty, bo były pretensje,w przypadku nie dotrzymania "obiecanego" konkretnego terminu. 

2 godziny temu, kingofsouth napisał:
  • Play Now BOX TV 2
  • Mi Box S
  • Smartfony S10+/S10
  • Laptop

Brak buforowania nic nie tnie.
Neostrada 80 Mb/s
 

u mnie bez zarzutu internet Netia 150 Mb/s

Posiadam  MiBoxS i BoX C+

Na Smartfonie Redmi 9 i Laptopie też ok

Dostęp Przez Sieć Wifi /5ghz/

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...