Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego, jako samodzielna usługa na obecną chwilę MyCanal nie stanowi na tyle atrakcyjnej alternatywy by rezygnować  dostępu do usługi sat u operatora.

Jako dodatek za Free  jak najbardziej,  chociaż i tak  na razie jeszcze w fazie testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości dziś sie zalogowałem bo szukałem dzisiejszej premiery z C+Premium.Na NC+go nie widzę tu też jej nigdzie nie widzę.Najlepiej widzę działa oferta z filmami dodatkowo płatnymi.?Natomiast po bardzo długim szukaniu znalazłem  ofertę z kanałami na żywo i nie ma na niej nic.Z ciekawości chciałem to odszukać w drugiej zakładce szukami szukam i nigdzie nie mogę odszukać.Już się zastanawiam jak tam trafiłem skoro tego nie widać więc idę po adresie.Po adresie nie ma już takiej strony?Mam pytanie czy tu cokolwiek działa co by nie było dodatkowo płatne lub nie odsyłało do wykupienia dodatkowego pakietu??Ile to dziadostwo już testuja że nie działają nawet kanały na żywo??Bo z tego co widzę dostęp do logowania mam od dawna w strefie abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tylko u mnie?Teraz sprawdzam kolejny raz i znowu Nie można znaleźć strony........Powiadasz przez apkę? Nie interesują mnie apki i coś co nie działa. A skoro nie działa nie wiem po co mi wsadzają logowanie do tego serwisu w strefę abonenta.W NC+go widziałem wyskakiwały jakieś  błędy itp. Teraz na siłę chcą uszczęśliwić abonentów kolejnym bublem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakie to ma znaczenie?Ja tu piszę że nic nie działa lub działa słabo pomimo że testuja od miesiecy?Chciałem wczoraj obejżeć film tu go nie ma a w NC+go go chyba jeszcze nie dodali.Dziś sprawdzam mam dodane wykorzystaj kod,zmień pin zaloguj na tv.Kanałów Live dalej nigdzie nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie wiem czy był, ale dzisiaj jest :mrgreen:

1.jpg

 

Możesz mi napisać na czym ty oglądasz OTT Canal+?

Sprawdzałem i filmy na Mi Box S, Play Now BOX TV na 55 calach dobrze się ogląda.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie było myślałem że dodają jak w  HBO Go jak widać z poślizgiem.Niby na NC+go wywala nieraz jakieś błędy ale i tak przynajmniej działa co trzeba.Edit usługę logowałem na lapku żeby logować na tv w którym mam Android to musi to jakoś działać teraz to bez sensu.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby  na Android da radę  coś tam zakombinować ale nie zagłębiałem się w temat.Podpinam lapka pod HDMI i oglądam sporadycznie lub HBO Go które mam jeszcze do końca miesiaca.I powiem że to HBO Go dobrze u mnie działa i przyzwoicie działa na 65 calach a myślałem że będzie bardzo słabo.Zresztą NC+go też można spokojnie oglądać bo jakość nie jest zła.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...