Skocz do zawartości

CANAL+ online - oferta dla abonentów platformy CANAL+


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lukimann napisał:

Cały czas trochę tak jakby zaczynali od d...y strony.

Widać, wprowadza tam gdzie jest najmniejsze obciążenie na serwerach.

Co to będzie jak się pojawi Canal+4K ?  :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja pełna niespodzianek.

Dzisiaj coś działa , a jutro już niekoniecznie.

Jakby nie patrzeć,  dobrze że mamy ją za darmo i znosić trzeba różne jej kaprysy tj. testy.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałem sobie film " Morze strachu" i na dekoderze od Play znakomicie się ogląda.

Najpierw spróbowałem na ultraboxie, ale żółty, duży i rozpraszający uwagę  znaczek " 16" <_< skutecznie zniechęcił i jakość moim zdaniem jest lepsza.:D

 

 

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Emilio1985 napisał:

Szczegoly. Kwestia uzyskania certyfikatu dla urządzenia.

Niby szczegół , ale... Kiedy ich zapytałem o uzyskanie takiego certyfikatu, to uzyskałem informację, że na ten moment nie przewidują aktualizacji oprogramowania, która umożliwi, pojawienie się aplikacji Amazon Prime w sklepie Google. Czyli, albo będzie, albo nie będzie. Pewnie chodzi o dodatkowe koszty. 

 

Swoją drogą ciekawe, czy będzie można bez problemu w momencie startu pobrać aplikacje takie jak Disney +, czy Viaplay?

 

Edytowane przez Toma441
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Toma441 napisał:

 

 

Swoją drogą ciekawe, czy będzie można bez problemu w momencie startu pobrać aplikacje takie jak Disney +, czy Viaplay?

 

Dobre pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo , że jest opóźnienie ( współczuję niektórym sąsiadów ;-)) jednak kanały,  gdzie już mamy 50fps dobrze wyglądają. :-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

Szczegół, ale slabo jak na dzisiejsze standardy emoji16.png

A próbowales zainstalować apke ręcznie? A nóż łyknie :) ja na MiBoxie korzystałem z ncplus GO w wersji na tablet (w wersji na telefon wszystko bylo obrócone o 90 stopni). Musiałem tylko podłączyć myszke bezprzewodową, bo pilotem nie dało rady poruszać sie po apce. Widze ze backward epg wrocilo. A mecze nadawane tylko OTT nadal nie działają, z tą różnicą, że teraz zamiast info "...UPRES_409" jest tylko czarny ekran. Są postępy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lukimann napisał:

Mimo , że jest opóźnienie ( współczuję niektórym sąsiadów ;-)) jednak kanały,  gdzie już mamy 50fps dobrze wyglądają. :-)

Wczoraj oglądałem mecz Warty z Lechem na Canal+ Sport 3 i na 50 calach już dobrze to się oglądało. Oby już to wprowadzili faktycznie na reszcie kanałów sportowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...