Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pawel napisał(a):

Tak myślałem, Nie ma więc sensu pisanie ,że się z automatu odnawia, bo tak nie jest.

Jest inne pytanie. Zapłacono BLIKI-em i w międzyczasie podpięto kartę. Co wtedy?

Ja wykupiłem pierwszy raz Blikiem w październiku 2021. W marcu 2022 wykupiłem pakiet przy płatności kartą(z linka na tym forum).

Miałem po tym pakiet ważny do października 2023. Ostatnio pobrało mi 50 zł, pakiet mam teraz ważny do października 2024. Nie wiem jak jest przy samym podpięciu karty ale jeśli w międzyczasie wykupilbys pakiet promocyjny z płatnością kartą to automatycznie się przedłuża. 

Edytowane przez mingo
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mingo napisał(a):

Ja wykupiłem pierwszy raz Blikiem w październiku 2021. W marcu 2022 wykupiłem pakiet przy płatności kartą(z linka na tym forum).

Miałem po tym pakiet ważny do października 2023. Ostatnio pobrało mi 50 zł, pakiet mam teraz ważny do października 2024. Nie wiem jak jest przy samym podpięciu karty ale jeśli w międzyczasie wykupilbys pakiet promocyjny z płatnością kartą to automatycznie się przedłuża. 

Ja kupiłem płatnością jednorazową - pierwszy raz bodajże w lutym 2021 właśnie za 50zł. I do tej pory - zawsze pojawiała się opcja przedłużenia na kolejny rok za 50zł. Teraz jednak jest inaczej i podobnie jak inni mam możliwość wykupienia za 159zł. Reasumując - póki co chyba tylko Ci, którzy płacili kartą mają możliwość zachowania ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mingo napisał(a):

Ja wykupiłem pierwszy raz Blikiem w październiku 2021. W marcu 2022 wykupiłem pakiet przy płatności kartą(z linka na tym forum).

Miałem po tym pakiet ważny do października 2023. Ostatnio pobrało mi 50 zł, pakiet mam teraz ważny do października 2024. Nie wiem jak jest przy samym podpięciu karty ale jeśli w międzyczasie wykupilbys pakiet promocyjny z płatnością kartą to automatycznie się przedłuża. 

Miałeś pakiet do października tego roku i już Ci pobrało płatność? Na  pół roku przed wygaśnięciem pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki rozmowie z konsultantem w ubiegłym roku dostałem pakiet na rok za 90 zł i niestety zapłaciłem Blikiem więc się nie przedłuży. Ponieważ kończy mi się już w czerwcu to napisałem dzisiaj ponownie i odpisano mi, że nie ma aktualnie ofert dla stałych klientów i zaproponowano pakiet za 159 zł/rok. 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pawel napisał(a):

Nie przesadzaj. Mój Agent to kryminał?

Mój Agent nie jest produkcją oryginalną. To bezmyślne odwzorowanie francuskiego oryginału. Czuję się jakby mi ktoś na siłę przerabiał komedię francuską na polską. Może jeszcze serię z Żandarmem albo z Fantomasem zrobią po polsku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wyjątek. 90% seriali Player Original to jednak kryminały. I do tego 70% specyficznie adresowanych dla kobiet ze średnich i dużych miast w wieku 40+. To widać przez sam sposób prowadzenia historii i użytych zdjęć. W większości ujęcia są kolorowe. Brak stosowania dołującej sepii. Bohaterki mieszkają w bogatych apartamentach i wnętrzach. Słodko jak na imieninach u cioci. Bezpieczne seriale do oglądania przy lampce wina.

 

Już więcej eksperymentów jest w Netflixie (serial katastroficzny, sf) czy w Canal+ (czarna komedia rozgrywająca się w środowisku pracowników Zakładów Pogrzebowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, swordfish napisał(a):

Mój Agent nie jest produkcją oryginalną. To bezmyślne odwzorowanie francuskiego oryginału. Czuję się jakby mi ktoś na siłę przerabiał komedię francuską na polską. Może jeszcze serię z Żandarmem albo z Fantomasem zrobią po polsku? 

Miałem okazje obejrzeć dwa odcinki polskiej wersji. Wcześniej oglądałem pierwszy sezon pierwowzoru na Netflix i muszę przyznać, że jest to kalka niemal 1 do 1. Wątki, charakteryzacja, bohaterowie. Owszem - pojawiają się jakieś polskie "smaczki", ale jak ktoś oglądał francuską wersje to będzie miał wrażenie jakby oglądał powtórkę. 

 

8 godzin temu, swordfish napisał(a):

Ale to wyjątek. 90% seriali Player Original to jednak kryminały. I do tego 70% specyficznie adresowanych dla kobiet ze średnich i dużych miast w wieku 40+. To widać przez sam sposób prowadzenia historii i użytych zdjęć. W większości ujęcia są kolorowe. Brak stosowania dołującej sepii. Bohaterki mieszkają w bogatych apartamentach i wnętrzach. Słodko jak na imieninach u cioci. Bezpieczne seriale do oglądania przy lampce wina.

Dziwi mnie trochę, że Player nie idzie w obyczajówki - tym bardziej, że właśnie stawiają na kobiety jako główną grupę docelową. Wcześniej TVN robił tego sporo, nawet kilka na jeden sezon. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pawel napisał(a):

Miałeś pakiet do października tego roku i już Ci pobrało płatność? Na  pół roku przed wygaśnięciem pakietu?

Tak, bo w marcu 2022 skorzystałem z przedłużenia pakietu za 50 zł i wtedy podpiąłem kartę. W związku z tym mam taką dziwną sytuacje, że pakiet mam do października ale płatność oznaczona jest w marcu. 

Później, jak będę miał możliwość to wrzucę screena jak to dokładnie wygląda 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, mingo napisał(a):

Tak, bo w marcu 2022 skorzystałem z przedłużenia pakietu za 50 zł i wtedy podpiąłem kartę. W związku z tym mam taką dziwną sytuacje, że pakiet mam do października ale płatność oznaczona jest w marcu. 

Później, jak będę miał możliwość to wrzucę screena jak to dokładnie wygląda 🙂

 

 

Tak to u mnie wygląda:

 

25f0d3a2d468bf1b7fe5044c0c86fa20b4f76296

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...