Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, rotalplus napisał:

Nowe kanały w ofercie: CNN, cartoon network, Boomerang, romance tv, cinemax, cinemax 2 i Warner tv. Co ciekawe w ofercie nie widać pakietów z HBO. Zniknęły także kanały tematyczne od Canal+. Zmiany dotyczą nowych klientów 

Jako dotychczasowy klient, w ramach oferty z której korzystam (pakiet Bez reklam, Kanały TV, CANAL+, HBO) wspomniane wyżej kanały są dla mnie niedostępne. Co więcej, dziś otrzymałem maila:

 

Cytat

"Informujemy, że z dniem 31 sierpnia 2022 r. CANAL + Polska i TVN spółka akcyjna sp. j. zakończą świadczenie usług w ramach Twojej oferty CANAL+. Twój ostatni Okres Rozliczeniowy rozpocznie się zgodnie z Twoim aktualnym cyklem, ale nie później niż 1 sierpnia 2022. Jeżeli nadal chcesz korzystać z naszego serwisu, zapoznaj się z aktualną Ofertą Playera."

Trochę szkoda, bo za 50 zł miesięcznie raczej nigdzie nie uda się wyrwać pełnego pakietu C+ i HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Premium C+ dalej widnieją w rozpisce i można je zakupić, kanałów tematycznych brak w rozpisce (może to błąd), brak możliwości zakupu pakietów HBO. W mailu jest napisane o końcu oferty CANAL+ ale tak nazywa się pakiet jaki wyrwałem w ramach którego mam 4 teoretycznie oddzielne pakiety o których wspomniałem.

Ja to bardziej widzę "decyzję biznesową" aby rozdzielić HBO od Playera aby utrzymywać dwie platformy niezależnie od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Player lada moment ma pojawić się w ofertach Platformy Canal+ z zobowiązaniem  - podobnie jak chociażby Netflix jest dostępny, czyli otrzymamy Playera trochę taniej niż bezpośrednio, ale za to z zobowiązaniem. Przynajmniej jeśli chodzi o miesięczny pakiet bez reklam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpisali, że:

Cytat

Dzień dobry,

Uprzejmie informujemy, że wszystkie pakiety, w których dodany był również pakiet HBO zostały wycofane z naszej oferty. Dlatego też pakiet Player+CANAL+ jest dalej dostępny natomiast pakiet CANAL+HBP będzie wycofany.

Pracujemy nad nową, atrakcyjną ofertą w ramach grupy TVN Warner Bros. Discovery w Polsce. Chcemy zaproponować naszym obecnym i nowym Klientom specjalne specjalne i wyjątkowe pakiety z dostępem do najlepszych treści lokalnych i światowych.

 

Poza tym nie sposób zrozumieć dlaczego właściciel platformy player wycofał własne kanały z oferty... Powodem pewnie jest nowa oferta, ale to jest jakieś kuriozum, że wymagało to usunięcia z oferty

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zostaną usunięte to oznacza że pakiety z C+ mają charakter jednorazowy (nieodnawialny) o czym nie ma informacji na stronie

 

Odpowiedź z playera:

Cytat


Dzień dobry,
dziękuję za wiadomość i korzystanie z serwisu player.pl.

Usługi jakie zostaną wyłączone to:

- HBO (Pracujemy nad nową, atrakcyjną ofertą w ramach grupy TVN Warner Bros. Discovery w Polsce, jeśli jest Pan zainteresowany zakupem tej subskrypcji proszę o informację a powiadomimy Pana gdy zostanie wprowadzona)
- PLAYER (bez reklam) + HBO
- PLAYER (bez reklam) + CANAL+ + HBO
- ELEVEN SPORTS
- UNLIMITED

Zakup subskrypcji PLAYER (bez reklam)+CANAL+ 45PLN/30DNI: [OFERTA ] jest możliwy i będzie działał po 31 sierpnia 2022r.

Pozostaję do dyspozycji.


Pozdrawiam,
Daria Kawka
Zespół Obsługi Klienta player.pl
Sprawdź Centrum Pomocy: pomoc.player.pl

 

 

Wynika z tego że pakiet C+ nie zostanie wyłączony, ale oferty łączone (poza playerem) będą niedostępne. Czyli mail wprowadza w błąd.

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...