Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe... nie zrozumcie mnie źle, ale śmieszy mnie trochę takie podejście. 4zł za 2 osoby to 2zł miesięcznie ale jakby na 3 podzielić to wyjdzie 1,33zł a w zaokrągleniu to 1,34zł. Ja rozumiem oszczędności, pieniądze trzeba szanować ale wszystko ma swoje granice. Trudno oczekiwać, że nawet Karolak, którego nie jestem fanem i nie będę oglądać będzie nagrywał jakiś szajs za 1,30zł czy za 2,60zł. Tak samo te błazny z Hotel Paradise nie będą się ... za darmo. To wszystko kosztuje. Jeśli komuś się nie podoba, to nie musi korzystać. Część pewnie, to by chciała, żeby jeszcze im płacić za oglądanie.

 

Rozumiem, że na tym forum użytkownicy pomagają sobie na wzajem, żeby uzyskać dostęp do usługi za najniższą cenę i to jest ok. Gdyby dostawcy usług mieli przejrzyste zasady, to nikt by nie kombinował ale niestety takie firmy by nie wycisnęły horrendalnych sum z abonamentów. 

 

50zł jeśli komuś odpowiada oferta playera jest na prawdę ok. Nie ma co liczyć, że będzie za miesiąc po 20zł. Po prostu nie zgadzało się komuś w excelu w tabelce i trzeba było natrzaskać target w korpo. Pasuje to brać, nie to są inne usługi albo dvb-t. 

 

P.S. Za 1,30 nawet Harnasia w promocji się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 4 zł tylko 8 zł. 4 zł tylko za pierwszy miesiąc a poza tym mi nie chodzi o to, że trzeba płacić tylko bulwersuje mnie metoda płatności. Chciałbym zapłacić SMS-em lub przelewem na poczcie lub w banku a nie jakieś karty podpinać do internetu. Dla mnie nie cena jest zaporą tylko metoda płatności.

Edytowane przez Taberski
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówię o opcji za 50zł. 

 

Za 50zł jest 12 miesięcy Player bez reklam (pakiet 15zł za miesiąc bez promocji). Czyli 50/12=4,17zł za miesiąc. Pakiet można używać na dwóch urządzeniach jednocześnie, więc można podzielić się z rodziną czy znajomymi więc wychodzi nieco ponad 2zł. 

 

Po płatności można odpiąć kartę i/lub anulować i korzystać do końca wykupionego okresu.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tez opcja 1 zl na miesiac playera bez reklam. Przy 2 osobach wychodzi 0,50 zl :-)

Tak mozna go nabic nawet na 10 lat.

 

To tak samo z abonamentem. Jedni w PC, UPC, itp za ten sam pakiet tylu samych kanalow placa 60 zl, inni bo nie wiedza i nie czytaja placa 90 zl.

 

To samo jest z player. Jedni placa 4 zl miesiecznie, inni 50 zl za caly rok a jeszcze inni 1 zl na miesiac, czyli 12 zl za rok, 24 zl na 2 lata, itp playera bez reklam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, blend napisał:

To tak samo z abonamentem. Jedni w PC, UPC, itp za ten sam pakiet tylu samych kanalow placa 60 zl, inni bo nie wiedza i nie czytaja placa 90 zl.

 

No tak, kilku dusigroszów wydusi maksymalną zniżkę ale z czegoś ten interes musi się kręcić, więc muszą złapać do tego kilku przepłacających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, blend napisał:

Jest tez opcja 1 zl na miesiac playera bez reklam. Przy 2 osobach wychodzi 0,50 zl :-)

Tak mozna go nabic nawet na 10 lat.

O proszę, no to dałem ciała 😅

 

Dziwi mnie płatny pakiet z reklamami. Moim zdaniem to strzał w stopę. Ktoś kto to kupi będzie wkurzony i szybko zrezygnuje a oni nic nie zarobią. Tylko zniechęcą do korzystania z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatny tani pakiet z reklamami jest częsty w zagranicznych usługach VOD - mają go Hulu, Peacock od NBC itd.

Rynek reklamowy w Polsce jest mocno pod kreską, podatek za VOD też swoje robi (swoją drogą Player ma dobry timing - ostatnio jeden mądrala w innym temacie twierdził, jak to wszyscy jęczęli na ten podatek, a nic się nie zmieniło ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Chylka,, naprawde bardzo dobry serial. Kto jeszcze nie ogladal to polecam.

Az dziwie sie, ze dopiero go obejrzalem. Baa. Usłyszalem dopiero o nim w tym temacie.

Dziwie sie tvnowi / playerowi, ze majac taka perelke nie potrafili zrobic dobrego marketingu i odpowiednio go opakowac.

 

Poza Chylka co jest jeszcze dobrego tu z seriali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tyrla napisał:

To tak samo jak z Iplą, że jak się chce oglądać bez reklam to trzeba zapłacić 10 zł/miesiąc.

Nie to samo, bo ipla nie kaze sobie placic za pakiet z reklamami.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet z reklamami, który był kiedyś darmowy, praktycznie nic nie miał ciekawego. Dostępne były tylko bieżące telenowele "Na wspólnej", "BrzydUla", "Kuchenne rewolucje" i coś tam jeszcze z kanału otwartego. Seriale premium emitowane już na antenie otwartej były niedostępne ("Chyłki", "Odwróceni", "Pułapki").

Oswajanie użytkowników do korzystania z jakiegokolwiek płatnego  pakietu trwało od dawna.

Cały czas jest w promocji dostępny pakiet roczny za 50 zł bez reklam. Może większy wydatek jednorazowy, ale spokój na rok. 

IPLA również kombinuje i wrzuca swoje seriale premium do płatnych pakietów ("Rysa", przedpremierowo "Komisarz Mama").

Czy w tym pakiecie z reklamami jest mniej reklam niż było wcześniej? Czy nadal męczą 4 minutami przed materiałami i 4 minutami w trakcie oglądania?

Z drugiej strony oglądam niby bez reklam serię "Listy do M.", a tam cały czas nachalne oferty Apartu i zachęcanie do słuchania Radia Zet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie seriali.

 

Właśnie dobiłem do 2024 roku i mi styknie z tym playerem.

 

Za 1 zł mam bez reklam, 4k, wiec za 3 lata wyszło 36 zł.

Na koncie mam napisane, ze playera mam do 01.2024

 

Za 4 zł miesięcznie moim zdaniem strata kasy. Obejrzę pozostale seriale i player pewnie będzie nieużywany, no ale 36 zł na 3 lata to ,,promocja,,

Może cos się trafi w tym czasie.

 

I tak do kina miałem iść na listy do m 4, wiec kasa za kino poszła na 3 lata playera :)

Edytowane przez blend
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aro napisał:

Gdzie jest dostępna ta promocja za 1 zł?

https://promocja.player.pl/playerplus-odnow-dostep

 

Instrukcja:

Wykup - anuluj, potem znowu wykup - anuluj i tak ile chcesz miesiecy za 1 zl.

Potem usun karte i ciesz sie z playera :-)

Ja wykupilem po 1 zl az do 2024. Nie chcialo mi sie dluzej klikac.

 

Player dziala, bez reklam, biblioteka player, discovery+.

Za 1 zl miesiecznie niech bedzie. Moze z czasem beda dokladac jakies filmy, seriale typu Chylka. Bo reszta nie jest dla mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 zł za 30 dni dostępu bez reklam w dobrej jakości jest akceptowalną ceną i uważam że warto z tego korzystać. Ale 50 zł na rok i to jeszcze w promocji już bym nie wykupił. Ogólnie usługa jest warta tyle ile klienci są w stanie za to zapłacić, jak wyżej wspomniano jedni płacą 15,- inni 7,5,- jeszcze inni 4,- lub 1,- tzw. wolny rynek (wolne media) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Pierwszy odcinek 4 sezonu Chylki-Inwigilacja obejrzany. Totalny sztos :) we wtorek premiera i od wtorku lecimy z odcinkami. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...