Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja do tej pory płaciłem 40zł/6 mies. i te nieco ponad 6zł to żadne pieniądze w skali miesiąca. Idealne uzupełnienie posiadanego pakietu tv lub usługi typu Canal+ OTT. Przy 50zł/12 mies. to raptem 4,16zł za miesiąc. Śmieszne grosze. Pytanie, czy to nie pułapka i po roku nie chlaśnie 360zł. Przy założeniu, że oglądam głównie Kuchenne Rewolucje (tak wiem, że szmira ale lubię) to jednak byłoby nierozsądnie wydać aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie .

W startVOD  znajduje się serial " Pod powierzchnią".

Przegapiłem 2 sezon, a przy okazji widzę że dobra cena jest za dostęp do serwisu na cały rok.

Discovery+ prezentuje coś ciekawego jako serwis?

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cidik napisał:

widać coś nie pykło i się w exelu nie spina, bo za moment zaczną dopłacać za pakiet startvod, byle tylko cokolwiek wykazać w bazie abo płacących za usługe

Desperacja ze strony Playera czy nie, sam sobie kupiłem na rok i jeszcze kilku znajomym dałem znać i dwóch wiem, że już też opłaciło ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
4 godziny temu, lukimann napisał:

Również skorzystałem z promocji 50 zł na rok -StartVOD.

:-)

Trzeba nadrobić parę seriali.

 

Polecam Chyłkę, Nieobecnych, Żywioły Saszy-Ogień i Motyw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostałem jeszcze inna ofertę na maila, zaproszenie do powrotu do pakietu Start Vod w Playerze który miałem kilka miesięcy temu przez jakiś czas. Oferta to po prostu  1 miesiąc gratis, później nie przechodzi w opcję comiesięczną płatną. W mailu jest kod do wykorzystania na 1 miesiąc gratisowy.
Przypomnijcie mi proszę czy oprócz braku reklam są jakieś różnice w Start VOD vs bezpłatne konto??

Produkcje w 4K są tylko w Start Vod??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pukus napisał:

 

Czy na tych filmach jest możliwość oglądania w wersji z napisami?

Produkcje Discovery i filmy zagraniczne, które pojawiały się na antenie TVN są tylko z lektorem. Szkoda, bo "Dziewczynę z pociągu", jak i "Estonię" chciałbym usłyszeć w oryginale.

Napisy i wersja oryginalna tylko na tytułach z AleKino+ i z Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma, ale są w  ofercie sat.PC+.

Żeby mieć dostęp do większości kanałów nadawanych przez Internet 

trzeba by wykupić pakiety w Ipli, Playerze i C+ OTT.Dośc drogi interes.

Na plus , że taka opcja jest elastyczna  i można " polować" na różne  promocje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bushiken napisał:

Panowie dostałem jeszcze inna ofertę na maila, zaproszenie do powrotu do pakietu Start Vod w Playerze który miałem kilka miesięcy temu przez jakiś czas. Oferta to po prostu  1 miesiąc gratis, później nie przechodzi w opcję comiesięczną płatną. W mailu jest kod do wykorzystania na 1 miesiąc gratisowy.
Przypomnijcie mi proszę czy oprócz braku reklam są jakieś różnice w Start VOD vs bezpłatne konto??

Produkcje w 4K są tylko w Start Vod??

UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...