Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.07.2023 o 20:05, Pawel napisał(a):

To nie jest żadna lojalność tylko czysty przypadek, że płatności kartą odnawiają w dotychczasowej cenie.  Ja po niemal trzech latach rozstałem się z serwisem, bo płaciłem blikiem i dla mnie nie było możliwości zachowania ceny. Nie ma więc czegoś takiego jak lojalność w Playerze. Jak wolą nie mieć nic niż 50 zeta to ich sprawa :D

Ale ja podpiąłem kartę właśnie dlatego że ugrałem tak dobrą cenę. 160 zł na bank bym nie płacił, chyba że dwie osoby by się dorzuciły do abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro każdy widzi jak pada Viaplay. To może, czas na otrzeźwienie i ten żużel z playera trzeba wrzucić do Eurosportu. Bo tego, to nie wiem czy ktoś kupuje. 
Zależy o ile Eurosport miałby większe wpływy z reklam, chociaż w Player żużel jest traktowany jak produkt premium, bez reklam.

Mam Player dla niektórych rund GP (poza PL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darius010 Ja płacę za żużel GP 10zł + player bez reklam 1zł mieś (nabite na 5 lat) oczywiście usługa dzielona w "rodzinie"

Zaraz po wykupieniu EurosportExtra zrezygnowałem z pakietu i pojawiła sie promocja że następny miesiąc gratis a opłata bedzie pobierana dopiero od 15 września :) tak że jak się pokombinuje to w cenie 6zł mamy dostęp do :

 

GP : 15 lipca Malilla (Szwecja)

DPŚ 1. półfinał: 25 lipca Wrocław (Polska)

DPŚ : 2. półfinał: 26 lipca Wrocław (Polska)

DPŚ : Baraż: 28 lipca Wrocław (Polska)

DPŚ : Finał: 29 lipca Wrocław (Polska)

GP 12 sierpnia Ryga (Łotwa)

GP 2 września Cardiff (Wielka Brytania)

 

 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fasha napisał(a):

W Eurosporcie w playerze przecież już od dawna jest możliwość wyboru ścieżki bez komentarza.

Możesz rozwinąć? Bo w przeglądarce nie zauważyłam takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałam, że będę sobie mogła również w przeglądarce przełączyć ścieżkę dźwiękową czy wybrać źródło z inną, a tu tylko taki cymes w aplikacji. Ale i tak nieźle biorąc pod uwagę nasz rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego - po zmianie nadawcy - nagle nie jeden stwierdził, że jednak te wyścigi z TTV mu w zupełności wystarczą. 
Przynajmniej żużel jest pokazywany jak produkt premium - bez reklam. Coś czego CANAL+ nie potrafił. Fan żużla obejrzy również inne rundy (szczególnie na czeskiej Markecie). Znam takich ludzi.

W tamtym sezonie nie oglądałem GP, ale przez to, że nie ma Łaguty i Sajfudinowa to GP w Polsce pod koniec może nie mieć takiego znaczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fasha napisał(a):

@ZuziaW przeglądarce także jest taka możliwość:pUgctvO.png

Czyli jednak opcja pod przeglądarką jest przewidziana, fajna sprawa. Choć mnie się nie udaje wywołać za każdym razem. Dwie przeglądarki, Firefox i Chrome. Może system ma znaczenie, zakładam, że u Ciebie to Windows, u mnie Ubuntu.

 

player-sound2.jpg

 

Tu jest.

player-sound.jpg

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2023 o 23:53, Zuzia napisał(a):

Może system ma znaczenie, zakładam, że u Ciebie to Windows

Tak, powyższy screen pochodził z przeglądarki Firefox na Windowsie.

Aczkolwiek odpaliłem playera w Firefoxie na Ubuntu i też mam opcję zmiany języka:

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Fasha napisał(a):

Tak, powyższy screen pochodził z przeglądarki Firefox na Windowsie.

Aczkolwiek odpaliłem playera w Firefoxie na Ubuntu i też mam opcję zmiany języka:

 

image.png

Fajnie, że sprawdziłeś. Jak otwieram z tego linka co u Ciebie: https://player.pl/playerplus/eurosport,24/szermierka--mediolan--1-dzien,7906513

Również mam wybór języków.

 

Natomiast z tego: https://player.pl/playerplus/live/eurosport-1-hd,57615

Już brak także co nieco się wyjaśniło.

Player-Linux.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Zuzia napisał(a):

Bo ten link jest do linearnego kanału i ja też nie umiem wybrać ścieżki.

Chyba rozwiązałem zagadkę:

1. wariant - transmisja kanału linearnego (nazwa streamu to "EUROSPORT 1 HD" lub "EUROSPORT 2 HD" ) - brak możliwości wyboru ścieżki.

2. wariant - transmisja treści, która jest emitowana na kanale linearnym (nazwa streamu to nazwa konkretnego wydarzenia, a thumbnail ma oznaczenie "E1" lub "E2") - możliwość wyboru tylko ścieżki polskiej lub angielskiej.

3. wariant - transmisja treści wyłącznie streamowanej (nazwa streamu to nazwa konkretnego wydarzenia, a thumbnail ma oznaczenie "E") - możliwość wyboru wielu ścieżek, w tym bez komentarza.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...