Skocz do zawartości

Player.pl


Pihał102
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie najtaniej za pakiet bez reklam, to jest chyba 90zł za rok 

https://promocja.player.pl/playerplus-wroc-do-player-bez-reklam

Jeszcze w listopadzie było to samo za 50zł i trwała tamta promocja od co najmniej wakacji. 

Wygląda na to, że zdążyłem wziąć w ostatniej chwili w tej starej cenie.

 

PS. Była w ogóle kiedykolwiek taka promocja Player bez reklam z Eurosportem na rok? Moim zdaniem nie było. Była tylko z reklamami.

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na pewno? Bo nie chcę wydać 45 zł na paczkę C+ w Playerze, żeby okazało się, że mam SD dla kanałów TV jak w C+ Online...
 
W ogóle to Player powinien dawać pakiet Canal+ również jako opcję dodatkową dla osób które mają pakiet podstawowy Playera. Tak jak dają "Eurosport" i "Kanały TV".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ogląda Eurosporty na Playerze na AppleTv. Czy jest podobnie jak na Eurosport Player tzn. przewijanie do tyłu i do przodu o 10sek jednym kliknięciem, a po drugie jak odtwarzam jakąś transmisję, to czy nad paskiem przewijania jest podgląd (patrz Netflix).

Z apki Eurosport Player jestem mega zadowolony, ale z tego co wyczytałem, to raczej wyboru nie ma, bo nie ma odnawiania rocznych kont.

Interesuje mnie też porównanie Eurosport na Player vs Eurosport Player. Lepiej, gorzej z oglądaniem, Player ogarnia temat?

Edytowane przez picassopawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, picassopawel napisał:

Właśnie mam konto ważne do marca, ale z tego co wyczytałem na tym forum, to podobno już nie odnawia rocznych kont. Ty mówisz, że pobiera, pożyjemy zobaczymy 😉. Nie ma tematu, dzięki za info.

Ja mam ważne do 14 lipca.Sprawdzałem i jak dałem wznów to w historii pojawiła mi się nowa transakcja 14 lipca 89 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, filip932 napisał:

Ja mam ważne do 14 lipca.Sprawdzałem i jak dałem wznów to w historii pojawiła mi się nowa transakcja 14 lipca 89 zł.

Wiem, mam tak samo, kolejna płatność 19marca. U mnie jest opcja zrezygnuj z subskrypcji, bo nie rezygnowałem, więc nie mam wznów. Zobaczymy.

@filip932 piszę zobaczymy, bo w wątku Eurosport Player @cornee napisał mi "u mnie nie pobrało (miałem roczną za 99 zł od kilku lat) - roczna subskrypcja wygasła miesiąc temu i sie juz nie odnowiła, byłą tylko informacja o ofercie za 15 zł/msc". Dlatego piszę pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 12:20, filip932 napisał:

@picassopawelW Eurosport Playerze możesz dalej odnawiać roczny abonament.Ta funkcja  jest dostępna w konto w zakładce subskrypcja(ja mam anulowaną i mam przycisk wznów) i w dniu zakończenia subskrypcji pobierze na kolejny rok 89 zł. 

 

W dniu 20.12.2021 o 12:28, filip932 napisał:

Ja mam ważne do 14 lipca.Sprawdzałem i jak dałem wznów to w historii pojawiła mi się nowa transakcja 14 lipca 89 zł.

szczęściarz :) u mnie takiej opcji nie ma. W zakładce subskrypcja jest info: "Brak aktywnej subskrypcji. Obecnie nie masz aktywnej subskrypcji. Wybierz swoją subskrypcję Eurosport Player, aby odblokować wszystkie treści dostępne w Eurosport Player" po kliknięciu na link przenosi do wyboru oferty a tam tylko 15 zł/ms.

No ale ja miałem wcześniej od kilku lat roczną (automatycznie odnawianą)za 99 zł, więc może w tym jest jakaś różnica.

 

Edytowane przez cornee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o VOD, trudno mi powiedzieć, ale jak porównywałem kilka mies. temu, jest mniej więcej to samo. Może brakować (w jednym lub drugim serwisie) pojedynczych odcinków seriali.

Z kanałów TV Player nie ma Novelasa, natomiast C+ online nie ma Canal+1. Player nie ma również dodatkowych kanałów sportowych Canal+ Event 1-4.

Kanały tematyczne Canal+ w Playerze są w pakiecie "Kanały TV", a nie w pakiecie CANAL+.

Player ma cofanie kanałów do 7 dni, a C+ online do 8 godzin.

Player nie ma promocyjnej oferty na Netflixa i nie ma Polsatów Sport Premium.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak aplikacja wciąż jest, moim zdaniem, kiepska. 

Szczególnie jeżeli chodzi o sam odtwarzacz. Jest mało intuicyjny. Kółeczko niejednokrotnie kręci się długo, pomimo że z innymi aplikacjami nie ma żadnego problemu. Moim zdaniem tutaj powinni jeszcze popracować.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo zależy od wersji aplikacji, bo choć niemal bliźniaczo podobne to w działaniu widać drobną różnicę pomiędzy tą na ATV, a androidem.

Apka na Apple TV jest minimalnie bardziej responsywna, bardziej "gładka".

Zastanowiłbym się nad sposobem funkcjonowania zakładki "kanały tv" i zapożyczył rozwiązania już znane z innych aplikacji, czyli  miniaturki kanałów wyświetlone obok siebie w formie "walla". I generalnie ktoś powinien zwrócić uwagę na to, że apka wyświetla kanały, loga stacji, których nie można już od pewnego czasu kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...