Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Jeszcze nie. Tylko tam zajrzałem ;)  Nie wygląda to dobrze.

10 zł, OK, rozumiem, ale po 12 miesiącach jest opłata 20 zł. To jest mega słabe podejście do nas, abonentów NC+. :/

Bez zobowiązania opłata wynosi 20 zł miesięcznie.

Edytowane przez kingofsouth
Tak samo słabe, jak pisownia większości Twoich postów. Po raz kolejny poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na rok z możliwością wyłączenia lub negocjacja i znów po 10 zł.

Ja przy module CAM nie mam propozycji.

Ja też nie. Tak jak mówisz, 10 zł jest pewnie w zobowiązaniu, a 20 zł po okresie gwarantowanego korzystania.

 

Treści mało i nie rozumiem za co chcą hajsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jeśli tak jest, że 10 zł na 12 miesięcy, a potem można wyłączyć to tragedii nie ma. ;) Wiedzieliśmy, że będzie płatny ten kanał.

Ważne , by nie płacić 20 zł. Bo tak jak pisał @bugmenot, to by była przesada taka kwota za kanał z prawie zerową ofertą. Kilka meczy to zdecydowanie za mało.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest, ale kupić jej się nie da :) Nieaktywny przycisk "Zatwierdzam zamówienie z obowiązkiem zapłaty" oraz, jak już kolega wyżej wspomniał, "Wystąpił wewnętrzny błąd serwera" przy wejściu w regulamin. Mogliby ogarnąć i sprawdzić wszystko, zanim coś dodadzą. Pełna amatorszczyzna.

Edytowane przez NobelM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

To ja już nie narzekam, że przy Superpremium muszę też 10 zł zapłacić za Canal+4K UHD ;)

Twoja oferta powinna zawierać ten kanał.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest dokładnie ta oferta (mam Superpremium+) ale nie mogę ani zamówić ani pobrać regulaminu promocji ze względu na jakieś błędy serwera. Pytanie czy jest to cena ostateczna na tą chwilę czy np. przy kontakcie telefonicznym z BOK można by uzyskać lepszą kwotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam VIPmax i mam tą ofertę, właśnie postawili na sobie krzyżyk, żarty się skończyły.

Miazga, żeby ktoś przy takim pakiecie musiał dopłacać za ten kanał. To samo tyczy się Eleven'ów.

 

Najlepiej niech nikt nie wykupuje dostępu do C+4K i może zmięknie im rurka.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może większość się głęboko zastanowi zanim zdecydują się płacić 10 zł / m-c za jeden (?), a tak naprawdę ćwierć kanału, bo to przecież w większości tylko plansza informacyjna.

 

Zgadzam się, że ten kanał powinien być w paczce CANAL+. 5 zł to i tak przesada, bo to dubel tylko w lepszej jakości.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP 4K we wrześniu ma być wyłączona z tego co ktoś pisał na forum..

Kanałów FTA w 4K nie dołączyli (bo by się jeszcze okazało, że więcej tam premier niż na Canal+ ;)), więc niestety Canal+ 4K to jedyna opcja, żeby możliwości Ultraboxa wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio myślisz, że są osoby które tylko dla samego 4k będą ponosić takie koszty?

Ja np. mam Superpremium nie ze względu na 4K a na to, że taki pakiet mnie i mojej rodzinie odpowiada.

Do tego dekoder 4k w dzierżawie za 0 zł, więc w sumie te 10 zł to jest tak naprawdę pierwsza opłata jaką ponoszę za dostęp do 4K.
 

Ale z drugiej strony myślałem, że NC+/C+ inaczej to rozegra. Nie mówię tu wysokości opłaty za ten kanał, ale za kompletny brak jakichkolwiek informacji za co tak właściwie płacić trzeba. Myślałem, że opublikują jakąś informację, że w zamian za opłatę będą puszczać np. 5 meczy w 4K tygodniowo (np. 2 x angielska, 2 x  hiszpańska, 1 x bundesliga) i do tego określona ilość premier filmowych. A tak naprawdę dostaliśmy info ile płacić mamy tylko tak naprawdę nie wiemy za co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopłata za kanał 4K, który każdy mecz ligi angielskiej póki co puszcza niezsynchronziwoany z dźwiękiem to jest kabaret. Obejrzałem mundial w 4K i było fajnie, ale TV puści sygnał z Netflixa, a moich pieniędzy nie zobaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...