Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do końca stycznia, mogę zamówić na ten czas Dorcel TV? Płacę tylko za styczeń, grudzień darmowy i nie ma znaczenia, że umowa jest tylko do końca stycznia? Wypowiedzenie wysłałem, ale umowy nowej jeszcze nie podpisałem.

Edytowane przez Barti
Poprawiono niechlujną pisownię w poście i tym samym jego czytelność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego

https://zapodaj.net/38e3cc722f6ba.jpg.html

Do końca umowy 0 PLN

No właśnie u mnie tych załączników w dokumentacji brak, są jedynie w treści maila w tabelce z podsumowaniem oferty. Mało tego, zapytałem konsultantkę na LiveChacie po zalogowaniu sie na swoje konto do ICA o to i odpowiedziała, że prześle mi brakujące załączniki na maila. Oto jaką otrzymałem po jakiejś godzinie odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

w związku z rozmową z Doradca, przesyłam do Pana warunki promocji opcji HBO GO. Dodam, że warunki dla kanałów opcji HBO, to oferta dedykowana tylko i wyłącznie dla wybranej grupy Abonentów, stąd warunki promocji nie są obecnie dostępne.

 

i  w załączeniu jedynie warunki dla HBO GO za 5zł/m.

 

Jakieś rady co w tej sytuacji zrobić ? Dzwonić na infolinię ? Zatwierdzić ofertę, czekać na 1.1.17 i jeśli HBO nie będzie wówczas składać reklamację (jestem pewien tego co uzgodniłem, czyli HBO na 24 mies za 0 zł i HBO GO za 5zł/m.) ?

 

P.S. Nie wiem po co ktoś przeniósł ten post i 2 poprzednie do tego tematu. Jest on ściśle związany z przedłużeniem umowy i ofertami dla obecnych abonentów nc+ Zwłaszcza oderwany od mojego pierwszego posta, który pozostał w tamtym temacie jest wyrwany z kontekstu...

Edytowane przez Robusto78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanie.

Umowa kończy mi się w styczniu. Czy mogę w styczniu uruchomić opcję dodatkową (Eleven akurat)? Bo zamówiłem w listopadzie, miesiąc uruchomienia bezpłatny, grudzień płatny i teraz nie wiem jak ze styczniem skoro jest w zasadzie tylko miesiąc uruchomienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz bezpłatnie do końca grudnia,a jeżeli nie odłączysz to za styczeń 15,90 lub 11,90. Zależy też, czy masz zobowiązanie . Jeżeli zgłosiłeś wyłączenie eleven na 1 stycznia i wysłałeś już wypowiedzenie to nie uruchomisz ponownie bez przedłużenia umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że już nie napisałem? :lol2: Z racji że jesteś pracownikiem to jest zrozumiałe że ich bronisz na każdym kroku.Regulaminy obowiązują obie strony a nie tylko abonenta.A skoro je pisze operator to powinien przestrzegać a przynajmniej zapoznać z nim swoich pracowników.Bo oczywiście większość go nie zna stąd ich zdziwienie gdy go przeczytają.Ale czego od nich wymagać oni potrafią tylko wciskać opcje i umowy i to nie umiejętnie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z nich czyta regulaminy ?Nie pojawia u się opcja sprzedaży danego pakietu to twierdzi że jest niedostępny :D

Dopiero w przypadku reklamacji pewnie to i owo jest analizowane.

 

Co do promocji to jak każdy zauważył w opcji włącz/wyłącz jest taniej więc kto się uwiąże na 12 miesięcy w proponowanej cenie ?Cennik powinien być tak ustalony aby nie opłacało się kombinować czyli mówiąc krótko im dłuższy okres wybieramy tym taniej wychodzi średnia miesięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz że już nie napisałem? :lol2: Z racji że jesteś pracownikiem to jest zrozumiałe że ich bronisz na każdym kroku.Regulaminy obowiązują obie strony a nie tylko abonenta.A skoro je pisze operator to powinien przestrzegać a przynajmniej zapoznać z nim swoich pracowników.Bo oczywiście większość go nie zna stąd ich zdziwienie gdy go przeczytają.Ale czego od nich wymagać oni potrafią tylko wciskać opcje i umowy i to nie umiejętnie :lol2:

 

Niestety nc dodać to nie moja religia, fakt że w tym pracuje nie znaczy że się z nimi utożsamią. Oczywiście masz rację ze operator pisze regulamin i powinien go przestrzegać, mnie bawi tylko fakt jak Ty wszędzie widzisz jakąś gafę i potrafisz ją wykorzystać na swoją korzyść.

Cóż każdy ma swoje hobby, dla mnie to strata czasu moja jak i ludzi to czytających. Z ciekawości pisałeś już reklamację o obniżenie abonamentu za dwa dni w których meteo active nie odbierał :D?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą właśnie żądałem wyjaśnień dlaczego nie stosują się do tego regulaminu.I  w tym tygodniu dzwoniła konsultantka i stwierdziła że ta opcja jest oferowana stałym.Po ok.godzinie już dzwoniła inna i dementowała i przepraszała za pierwszą rozmowę.Zobowiązała się że bardzo starannie przeanalizować całą sprawę.Miała wysyłać zapytania do działów prawnego jak to określiła i jeszcze  gdzieś.I nagle pojawiła się opcja dla stałych.Może i przypadek a może nie.

 

A kto z nich czyta regulaminy ?Nie pojawia u się opcja sprzedaży danego pakietu to twierdzi że jest niedostępny :D

Dopiero w przypadku reklamacji pewnie to i owo jest analizowane.

 

Co do promocji to jak każdy zauważył w opcji włącz/wyłącz jest taniej więc kto się uwiąże na 12 miesięcy w proponowanej cenie ?Cennik powinien być tak ustalony aby nie opłacało się kombinować czyli mówiąc krótko im dłuższy okres wybieramy tym taniej wychodzi średnia miesięczna.

@Mikizncplus ostatni 2-3 razy nawet się zrzekłem tego co mi chcieli dać za popełnione błędy.A robię już to tylko dla zabawy by im pokazać jacy są niekompetentni.Nawet nie wiedziałem że ten kanał nie był dostępny.Ale tobie radzę poczytać regulamin jaka musi być przerwa w nadawaniu by żądać rekompensaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...