Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Motyl1987 napisał(a):

opcja dodatkowa Super Sport wkrótce może nie być dostępna na urządzeniach:

Czytając między wierszami, jestem dziwnie przekonany, że od 20 sierpnia Conax będzie sobie świecił na tych super, hiper, extra nowych kanałach premium.

Edytowane przez vigoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Mają niebywałą okazję pozbyć się części kart i starego sprzętu. Poza tym mają jakieś tam umowy z UEFA, nikt nie powiedział że rozgrywki będą dostępne chociażby na po N-kowym Conax.

Ta a za jakiś czas dadzą do PB na ich dziurawym systemie🤣

8 minut temu, vigoo napisał(a):

Czytając między wierszami, jestem dziwnie przekonany, że od 20 sierpnia Conax będzie sobie świecił na tych super, hiper, extra nowych kanałach premium.

Straszenie jak od lat może wymienią na nowe cuda techniki oczywiście z dopłatą😂

2 godziny temu, ajax1982 napisał(a):

Komunikat @Motyla1987 wydaje się dość oficjalnym komunikatem. Moje pytanie, czy na dualboxach po podłączeniu do internetu, będzie można nagrywać na dysk twardy mecz nadawany przez internet, np. mecz z CANAL+ EXTRA 6?

On tylko przekopiował informacje z innego wątku😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2024 o 20:47, andjaw napisał(a):

ale nowego mi nie znajduje

Mam podobną sytuację na Czarnym Module CAM ECP. Do tej pory przy zmianach nadawania podmianach kanałów itd. lista aktualizowała się automatycznie. Teraz C+ 4K nie ma na żadnej z 3 pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem o tym jaki moduł mam aby nikt nie wyskoczył mi z pomysłem ze nie mam uprawnień na ten kanał bo odbierać go można na czarnym ECP tylko.

Nie jest problemem przeskanować ponownie. Dziwi mnie jednak to że wcześniej wszelkie zmiany aktualizowane były automatycznie. W końcu po to wybrany jest "preferowany satelita" i C+  przy skanowaniu aby tylko to co oferuje C+ z jego numeracją mieć podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...