Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wodnik Szuwarek
1 godzinę temu, wally79 napisał:

Aktywowałem sobie viaplay z poziomu SC+ z zobowiązaniem do końca trwania umowy za 19 zł. Teraz wchodzę w ustawienia swojego konta viaplay i widzę że to konto jest wykastrowane. A o tym nikt nic nie wspominał przed zakupem. Mówiono tylko że dostanę dostęp do pełnej oferty viaplay. Teraz już wiem że nie mam dostępu do Sportu w szczególnosci do zawodów golfowych emoji38.png zobaczcie czy u Was też jest podobnie?985b97a2029e48a801d851fd1246eb8f.jpg

W piątek o 5 rano jest golf. Sprawdź w harmonogramie czy jest dostępna transmisja, bo UPC jest, a to taki sam pośrednik jak C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Arkon napisał:

U mnie jest śmieszna sytuacja. Nie aktywowałem Viaplay i z poziomu dekodera nie mam dostępu do kanałów serwisowych, a w C+ online mam napisane zapraszamy na transmisję. Czy to oznacza, że tam będą mecze?

Wczoraj były.Brakowało tylko kilku spotkań z PL.

1 godzinę temu, wally79 napisał:

Skoro zapewniają że człowiek za podpisanie lojalki dostanie pełny dostęp do serwisu to tak powinno być. A teraz pozostaje złożyć reklamację gdyż biorąc viaplay od Canal+ miałem nadzieję że zobaczę zawody golfowe. emoji6.png Bo przecież na Premier League i Bundeslidze oraz galach KSW wogóle mi nie zależało emoji38.pngemoji1787.pngemoji38.pngemoji1787.pngemoji38.pngemoji1787.pngemoji38.png

Też mnie to dziwi golf to sport u nas mało popularny a tu jakieś cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież golf jest dwie linijki wyżej na liście i wszystko jest normalnie dostępne (jak na razie).

Taką listę praw widzą wszyscy, którzy mają Viaplay od operatora (UPC, Vectra itd).

Abonenci bezpośredni mają to inaczej opisane, jako "Viaplay Total" - było ogólnie dyskutowane 15 razy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to była ta różnica, to było wcześniej a jest teraz, gdzieś trzeba było wyciąć aby biznesplan się poskładał.

C+ było krytykowane za brak piłki to ją masz,  :-D 

Ta podwyżka planowana na przyszły rok może zwiastować podział, nie wiadomo czy wszystkie prawa przyszłe obejmuje konto od C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś aktywować Viaplay, niestety w strefie C+ mam tylko opcję bez zobowiązania za 34 zł. Powiedzcie, czy dobrze myślę, że brak Viaplay za 19 zł wiąże się z tym, że do końca umowy miałbym tylko 5 płatnych miesięcy (miesiąc uruchomienia (październik) i pierwszy pełny (listopad) za 0 zł, potem do końca umowy (grudzień - kwiecień) płatne)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czerstwy napisał:

A jest?

Ci co wykupili viaplay mieli mieć wszystkie mecze na kanałach 981 plus. Przynajmniej tak na infolinii zapewniał konsultant. Więc czemu wczoraj meczy nie było?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie dziś przed F1 włączyć Eleven i okazało się, że nie można w ICA...

Odpowiedź znalazłem w tym temacie, ale to jest żart jak ta platforma się cofa w rozwoju.

Na stronie mają info, że konsultanci telefoniczni pracują cały tydzień, jak zadzwoniłem, to jednak w niedzielę nie...

Wysłałem maila i dostałem odpowiedź już po zawodach, że proszą o telefon, żeby zadzwonił konsultant. Czyli mailem też nie można nic załatwić. Kpiny normalnie.

I jeszcze sobie w mailu potwierdzający wysłanie zgłoszenia napiszą: "Pamiętaj, że większość spraw możesz zrealizować samodzielnie w naszym internetowym serwisie." XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...