Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.08.2024 o 22:09, mejveno napisał(a):

Jak uzasadniacie reklamację w skrócie?

odezwij się na priv skopiuje ci co napisałem :-)

W dniu 21.08.2024 o 12:08, Dawid B. napisał(a):

Powiedz mi kolego co mniej więcej napisałeś w tej reklamacji? I na jaki adres ja kierować?

odezwij się na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2024 o 16:31, kondziak napisał(a):

Też mam informacje że mogę się odwołać od decyzji konsula w ciągu 30 dni. Tylko teraz pierwsze pytanie czy ktoś w ogóle tutaj na forum dostał to gratis dłużej niż na 4 miechy? A drugie pytanie to czy jak się odwołamy to ta ich propozycja czasem nie przepada i cała reklamacja startuje od nowa bo jeżeli tak to bez sensu ta cała zabawa. 

Ja się odwołałem i właśnie mi uznali.

Cytat

 

PODJĘTE KROKI

 

Z uwagi na powyższą sytuację umożliwiłam Pani aktywację opcji Super Sport za 0 zł na 12 miesięcy. Po tym okresie cena wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć kontaktując się pod numer 12 2947878.

 

Umowę mam do września 2025 ale ofertę mam ważną do 30 września, więc jak aktywuję ją po 1.09 to nie zapłacę nic. Także moim skromnym zdaniem warto walczyć i się odwoływać. Jedyny minus to czas trwania, 1 reklamacja 24.07, odwołanie od decyzji 14.08, oferta dziś.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI odpisano konsul musiał zagwarantować w rozmowie Ligę Mistrzów w rozmowie wtedy dają więcej jak 4 miesiące.

U mnie nie padło takie stwierdzenie od konsula podczas rozmowy wiec nici.

 

Mniej rozgarnięty konsul tak to robił jak go klient podpuścił,  bardziej inteligentny mówił że daje promocyjnie mistrzowska piłka PSP i wtedy nie uznają reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2024 o 16:31, kondziak napisał(a):

Też mam informacje że mogę się odwołać od decyzji konsula w ciągu 30 dni. Tylko teraz pierwsze pytanie czy ktoś w ogóle tutaj na forum dostał to gratis dłużej niż na 4 miechy? A drugie pytanie to czy jak się odwołamy to ta ich propozycja czasem nie przepada i cała reklamacja startuje od nowa bo jeżeli tak to bez sensu ta cała zabawa.   

Ja dostałem na 12 miesięcy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2024 o 19:57, LorDx napisał(a):

MI odpisano konsul musiał zagwarantować w rozmowie Ligę Mistrzów w rozmowie wtedy dają więcej jak 4 miesiące.

U mnie nie padło takie stwierdzenie od konsula podczas rozmowy wiec nici.

 

Mniej rozgarnięty konsul tak to robił jak go klient podpuścił,  bardziej inteligentny mówił że daje promocyjnie mistrzowska piłka PSP i wtedy nie uznają reklamacji.

a to jest akurat prawda bo u mnie padły słowa liga mistrzów za 0zł do końca trwania umowy

6 godzin temu, jery01 napisał(a):

Może ktoś wrzucić treść tej reklamacji apropo MP i przyznania pakietu SS na 4 miesiące w gratisie ?

 

Jeżeli mam umowę do końca lutego 2025 to też jest szansa na to czy nie bardzo.

 

Dzięki z góry

 

Jarek

odpisałem Ci

11 godzin temu, carmelo napisał(a):

Ja dostałem na 12 miesięcy

I to już jest coś :-)

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, poniewaz nie mam doswiadczenia z opcjami WŁĄCZ/WYŁĄCZ (np. to ostatnie Super Sport za 30zł) pytanie jak to działa?
rozumiem że mogę najpóźniej ostatniego dnia miesiąca wyłączyć w Strefie opcję i nie będę automatycznie przedłużony na kolejny okres?

A druga sprawa, skoro bieżący okres jest za darmo do końca miesiąca to co po wyłączeniu? czy znowu będzie 1 miesiąc za darmo? czy np. musi upłynąć jakiś "nieaktywności" zanim znowu się opcję włączy?

dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.09 - włączasz i nie płacisz za wrzesień, płacisz dopiero za październik

np. 15.10 zgłaszasz wyłączenie, oglądasz do końca października

02.11 - włączasz i nie płacisz za listopad, płacisz dopiero za grudzień

np. 15.12 zgłaszasz wyłączenie, oglądasz do końca grudnia

itd.

Edytowane przez waldzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj odpowiedź na reklamację którą napisałem 23 sierpnia, dostałem 4 miesiące za 0 zł a później 20zł do końca trwania umowy, która kończy mi się w styczniu 2025, więc uważam to za uczciwe podejście 🙂 podejrzewam że i tak w grudniu postaram się przedłużyć umowę na sensownych warunkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Wyłączyłem darmowe opcje na koniec sierpnia, a dzisiaj dostałem maila, że wyłączą mi dopiero na koniec września. Pomimo że zrobiłem to w terminie, czyli na koniec sierpnia. 

Zobaczymy co mi odpiszą, bo wysłałem zapytanie w tej kwestii. Może to zwykła pomyłka ze strony konsultanta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem reklamację na LM, ale umowa kończy się końcem października i teraz mam dylemat, bo jeśli mi uznają i będzie 0 zł na 4 miesiące, a potem 20 zł do końca okresu oznaczonego, to jeśli bym chciał potem przedłużyć (oczywiście po drodze wypowiedzenie i negocjacje) to będę musiał płacić te 20 zł, czy jest możliwość, że mi to konsultant z DUK to skasuje?

Jeszcze mam drugą umowę, z terminem do końca maja, może większy sens będzie pisać reklamacje do tej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dać znać. W reklamacji uznanej, gdzie przyznali mi 4 miesiące LM za darmo napisali, że muszą opcję włączyć do końca sierpnia bo zniknie. Widnieje nadal w profilu jak coś, mimo że mamy wrzesień. Napisałem odwołanie tak czy siak i czekam na ofertę 12m za 0pln, potem 20 pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...