Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie, czy jest szansa na pojawienie się odmienionej oferty Polsat Sport Premium w CANAL+? Już bez Ligi Mistrzów, ale za to z LKE i LE, oraz z tym na czym mi zależy MotoGP? Póki co Mistrzowska Piłka zniknęła. Nie wiem czy i komu zależałoby na jakieś wymianie kanałów, jak dotychczas, gdy CANAL+ i Cyfrowy Polsat dogadali się co do Ekstraklasy i Mistrzowską Piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2024 o 07:47, ajax1982 napisał(a):

Jak myślicie, czy jest szansa na pojawienie się odmienionej oferty Polsat Sport Premium w CANAL+? Już bez Ligi Mistrzów, ale za to z LKE i LE, oraz z tym na czym mi zależy MotoGP? Póki co Mistrzowska Piłka zniknęła. Nie wiem czy i komu zależałoby na jakieś wymianie kanałów, jak dotychczas, gdy CANAL+ i Cyfrowy Polsat dogadali się co do Ekstraklasy i Mistrzowską Piłką.

Mnie odcięło od transmisji Wimbledonu zaraz po starcie turnieju. Alternatywy innej niż Polsat Sport nie ma… też mam nadzieję, że będzie można dokupić ten kanał osobno…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na taką okoliczność dodatkowo wykupuję na 1 miesiąc polsatbox go sport za 40 zł .

Ale to tylko przy okazji Wimbledonu właśnie.

Kanałów jest tam sporo.

Polsat sport 1, 2, 3,Sport Premium 1 i 2, Fight, Eurosport 1 i 2, Eleven 1, 2, 3, 4, News + kilka innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawostka- U mnie super sport wychodzi taniej bez zobowiązania niż ze zobowiązaniem.

Na obecnej umowie mam multiroom High standard za 15zł przy przedłużeniu już 20
Obecnie viaplay total za 5zł po przedłużeniu każdy wie jaka będzie cena za total 

Jeśli włączę super sport we wrześniu to wrzesień mam za free, płacę za październik listopad i w grudniu off i ewentualne przedłużenie jeśli  dostanę eleven sport za 0 bo wtedy super sport jest w akceptowalnej cenie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...