Skocz do zawartości

Od kiedy powinno się puszczać piosenki świąteczne w radiu?


BiL
 Udostępnij

Od kiedy powinno się puszczać piosenki świąteczne w radiu?  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Od kiedy powinno się puszczać piosenki świąteczne w radiu?

    • Od 1 grudnia
    • 2 tygodnie przed świętami
    • Tydzień przed świętami
    • Od 23 grudnia
    • W Wigilię


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do udziału w świątecznej ankiecie. Moim skromnym zdaniem powinno się puszczać piosenki świąteczne tydzień przed świętami. Jak puszczają od 1 grudnia to ludzie będą zwymiotować od natłoku christmasów takich jak np. Wham! - Last Christmas czy Bryan Adams - Christmas Time, a nawet Stakin Stevens - Merry Christmas Everyone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

@BiL niech każdy puszcza kiedy chce, nawet, jak ma ochotę, przez cały rok.

To by dopiero była tradycja. Choinka też u Ciebie stoi cały rok?:rofl:

 

Od 6 grudnia najszybciej powinno być grane.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie - do kiedy grać? Stacje komercyjne grają do 26.12 i nagle 27.12 ucinają kompletnie piosenki z dzwoneczkami. Uważam, że powinni grać dalej do Trzech Króli 6.01. Czy 27.12 nagle wszyscy wyrzucają choinki z domu?

Powinno się grać od Black Friday (ostatni piątek listopada). Najpierw spokojnie 1 utwór na godzinę. Potem 6.12 można grać mikołajkowo cały dzień. W kolejne dni znów grać zrównoważenie po max. 1 na godzinę. I od 22-23.12 można już rozkręcać maszynę na całego.  

Między 27.12, a 5.01 grać już mniej, ale całkowicie nie rezygnować. 6.01 na pożegnanie grać na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Ja głosowałem 1 grudnia, choć ja uważam że w oczekiwaniu z myślami na święta, to ja osobiście uważam że jeśli Wigilia przypadnie w Sobotę 24 grudnia, a 1. Niedziela Adwentu przypadnie w końcówce listopada (tak jak rok temu) to powinno się zacząć puszczać piosenki świąteczne już albo 1 grudnia (jeśli Adwent nie rozpoczyna się w Listopadzie) albo w pierwszą Niedzielę Adwentu (jeśli przypada w końcówce Listopada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...