Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A Bourne (x4) wjechał właśnie do PV.
Wygląda, że nie zamierzają się spieszyć ze skupianiem praw do swoich pozycji programowych
Ile razy trzeba tłumaczyć, że NIE BĘDZIE WYŁĄCZNOŚCI na starsze filmy Universalu i Paramountu?
Bourny będą też w SkySho!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, domin107 napisał(a):

Już bez przesady. Jakiś czas temu @Zuziapisała, że jest 400 czyli wzrosło prawie drugie tyle. Do premiery może i będzie ponad 1000 

Kto wie, jak utrzymają tempo może dobiją do tysiąca, to będzie mniej więcej tyle ile ma obecnie Viaplay. Tylko, że w tym są dokumentalne, bajki, śmieciowe reality show, a z filmów zdarzają się też wyjątkowe gnioty.

 

10 godzin temu, Lacroix napisał(a):

A propo tego wykazu zdecydowali by się albo piszą tytuł po angielsku albo polsku a nie ze "Wyścig śmierci" a potem Death Race 

Podają dokładnie tak jak widać w SkyShowtime, jeszcze nie jest to dopracowane.

 

Reklamy wkraczają do akcji, tu bodajże Gdynia.

4e3xyxw6zmfa1.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Także redaktor naczelny portalu Filmozercy.com zauważa brak niektórych klasyków, choć chwali niektóre propozycje platformy. - SkyShowtime nie zaoferuje na start biblioteki, która pod względem liczby dostępnych tytułów mogłaby rzucić na kolana widzów korzystających na co dzień z takich serwisów jak Netflix czy Disney+, ale wyróżni się na tle konkurencji kilkoma oryginalnymi produkcjami, zbierającymi wyjątkowo dobre oceny za oceanem i przyciągającymi sporą widownię. Mam tutaj na myśli przede wszystkim „Yellowstone”, a także jego spin-offy 1883 i 1923 oraz inne produkcje tworzone przez Taylora Sheridana, które biją kolejne rekordy oglądalności w USA. Uwagę widzów będą też przyciągały takie tytuły jak „The Offer”, czy bazujące na popularnej grze serial HALO. W momencie premiery możemy oczekiwać przynajmniej 800 tytułów w katalogu – aktualnie w bazie przygotowywanej na polski rynek znajduje się ponad 740 produkcji, z których ponad 150 to seriale, a przeszło 580 to filmy – wylicza Zaczyk.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/jak-zamowic-skyshowtime-promocja-jak-ogladac-4k-oferta-programowa-filmy-seriale

Na dzień dzisiejszy jest 829 filmów i seriali łącznie. W tym oczywiście wszystko, czyli dokumentalne, reality show, animowane. Przejrzałam tytuł po tytule, nie jest to dla mnie baza warta uwagi choć kilkanaście pozycji dodałam dobie do zakładek, do obejrzenia. Zacnej klasyki brak, a tej przecież mają w swoich zasobach na pęczki. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam też bieda z nędzą. Miało być tak pięknie jak w macierzystych serwisach więc gdzie jest kategoria "klasyka" obecna choćby w Paramount+? Rozumiem kultowe starocie i tych oczekuję nawet więcej, ale na co komu Geordie Shore, Jackassy, Greye, czy inne "dzieła" tej klasy w kolejnym serwisie. Skoro już są niedociągnięcia techniczne mogliby nadrobić kontentem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Zacnej klasyki brak, a tej przecież mają w swoich zasobach na pęczki. 

Ja już pisałem, że to może być z powodu licencji + strategii. Ja już to pisałem, ale napiszę raz jeszcze - co by było gdyby wrzucili wszystko na dzień premiery ? Co by wrzucali w następnych miesiącach ? 

Jeśli by kręcili jak szaleni nowe produkcje to one by były gniotami i szrotem. Ilość nie równa się jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, domin107 napisał(a):

Ja już pisałem, że to może być z powodu licencji + strategii. Ja już to pisałem, ale napiszę raz jeszcze - co by było gdyby wrzucili wszystko na dzień premiery ? Co by wrzucali w następnych miesiącach ? 

Nie mówię, że wszystko. Wystarczy na dobry początek jakieś 100 tytułów porządnej klasyki. Mają naprawdę zasobną jej bazę i nie wierzę, że zablokowaną prawami, aż w takim stopniu, że z tego powodu dali tylko 5 sztuk na krzyż na polski region. Mam czekać i płacić ze trzy lata, aż metodą kropelkową coś wrzucą? O ile w ogóle. 

 

10 minut temu, domin107 napisał(a):

Jeśli by kręcili jak szaleni nowe produkcje to one by były gniotami i szrotem. Ilość nie równa się jakości.

Niech nadrabiają klasyką, starociami. Zresztą tych nowości nie ma wcale tak dużo i wybitnymi arcydziełami raczej nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zuzia napisał(a):

Nie mówię, że wszystko. Wystarczy na dobry początek jakieś 100 tytułów porządnej klasyki. Mają naprawdę zasobną jej bazę i nie wierzę, że zablokowaną prawami, aż w takim stopniu, że z tego powodu dali tylko 5 sztuk na krzyż na polski region. Mam czekać i płacić ze trzy lata, aż metodą kropelkową coś wrzucą? O ile w ogóle. 

 

Niech nadrabiają klasyką, starociami. Zresztą tych nowości nie ma wcale tak dużo i wybitnymi arcydziełami raczej nie są.

Ale jakby ci dali te 100 pozycji na start to czy nie byłoby tak - ja już obejrzałam co chciałam i rezygnuję.

Oni chcą cię zatrzymać i właśnie łyżeczką podawać ci to po trochu.

 

Inną opcją może być też kwestia, że nie mieli tłumaczeń do niektórych pozycji i robią je teraz.

Ja nie jestem fanem wrzucania produkcji bez tłumaczeń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, domin107 napisał(a):

Ale jakby ci dali te 100 pozycji na start to czy nie byłoby tak - ja już obejrzałam co chciałam i rezygnuję.

Oni chcą cię zatrzymać i właśnie łyżeczką podawać ci to po trochu.

Raczej kroplówką, bo wystartowali na innych rynkach we wrześniu i tam przez kilka miesięcy nazbierało się dosłownie kilka sztuk klasyki, a strategię mają wszędzie dość podobną.

 

5 minut temu, domin107 napisał(a):

Inną opcją może być też kwestia, że nie mieli tłumaczeń do niektórych pozycji i robią je teraz.

Ja nie jestem fanem wrzucania produkcji bez tłumaczeń. 

Zatem po co pchają się na kolejny rynek nieprzygotowani, ani jakości, ani kontentu, kolejny miałki serwis do wyciągania pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Żelazna klasyka!

 

Filmy Alfreda Hitchcocka

Monster Movie z lat 30. (Mumia, Dracula, Frankenstein, Narzeczona Frankensteina)

Bulwar Zachodzącego Słońca

Rzymskie Wakacje

Blue Hawaii

Dziesięcioro Przykazań

Skrzydła

Romeo i Julia z 1968

 

To tak na szybko wypisałem. Z klasyki widzę, że najstarszy tytuł jaki się pojawi w SkyS jest "Śniadanie u Tiffany'ego" z 1961.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, swordfish napisał(a):

Z klasyki widzę, że najstarszy tytuł jaki się pojawi w SkyS jest "Śniadanie u Tiffany'ego" z 1961.

Będą też dwa starsze:

"Złodziej w hotelu" z 1955 r.

"Psychoza" z 1960 r.

Listę zamykają:

"Opowieść wigilijna Pana Magoo" z 1962 r.

"Ptaki" z 1963 r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...