Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj wreszcie aktualizację, ale co ciekawe nie jest to wersja 1.9.12 tylko już 1.9.18 🤣 

Niestety problemu z brakiem ścieżek DD+ nie naprawiła, a jeśli chodzi o przycinki, to muszę więcej pooglądać, bo akurat one u mnie pojawiały się wcześniej sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym wczytywaniem się apki jest to trochę irytujące. Najdłużej wczytująca się aplikacja na Android TV.  Włączyłem wybiórczo jakiś film. Stream zanim się ustabilizował  ,  była krótka seria przeskoków, klatkowania. Czyli to nadal wyróżnia ten serwis pośród pozostałych na Android tv, nawet po aktualizacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić sam. Ale spróbujcie wyczyścić pamięć aplikacji w ustawieniach dla aplikacji w Androidzie. Może jakieś śmieci zostały z poprzedniej wersji i przyspieszy jej uruchamianie.

Z tego co opisujesz to do końca problemu z płynnością nie udało się rozwiązać. Będę musiał znaleźć chwilę i usiąść do czegoś i sam zobaczyć, aż jestem ciekaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na Apple TV 4K też się ładuje bardzo szybko, w kilka sekund.

Później trzyma pamięć, bo wychodząc z apki, od razu po ponownym wejściu pojawia się ekran startowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całościowo jestem rozczarowana SkyShowtime. Dałam im miesiąc na uporanie się z różnymi niedociągnięciami, czas dobiega końca, nie widzę poprawy, anulowałam nadmiarową, polską subskrypcję. Zastanawiałam się jaki im podać powód na odchodnym, bo długo można wymieniać, ale napisałam tylko o braku wparcia dla Linuksa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Nową aktualizacje to moga sobie wsadzić.Nie wiem czy cos naprawili ale na pewno nie jest to pamieć profilu. Dalej oglądanie dwa razy to samo i zastanawienie się gdzie się zakończyło oglądanie poprzednim razem.

Na Tizen ten problem nie występuję. 

1 godzinę temu, escapers napisał(a):

Ja bym napewno dopisał jakość video i dźwięku, aby poprawili, to byłby główny powód u mnie.. ale niestety reszcie rodzinki nie przeszkadza fatalna jakość jaką rzucił Sky.. 

Obraz mogli by poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pawop napisał(a):
1 godzinę temu, escapers napisał(a):
Ja bym napewno dopisał jakość video i dźwięku, aby poprawili, to byłby główny powód u mnie.. ale niestety reszcie rodzinki nie przeszkadza fatalna jakość jaką rzucił Sky.. 

Dźwięk jest słaby, ale jakoś wideo jest w porządku.

Dzisiaj HD nawet jeśli jest dobrej jakości to za mało.. dla nowych produkcji to już UHD to powinien być standard, szczególnie że mają już swoje nowe produkcje w wersji 4K.. 

To samo dźwięk, dzisiaj 5.1 (a tym bardziej stereo) to też stanowczo za mało, ponieważ tak samo mają już swoje produkcje w wersji z Dolby Atmos.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektora nie będzie z Atmosem nigdzie.

Ja nie uznaję lektora i znam dużo osób, które też nie uznają.. więc to nie jest 100%

To samo z Atmosem, tez znam wiele osób którym zależy tak na Amtosie jak i na UHD.. więc raczej to nie jest prawie nikt.. więc nie oceniajmy innych swoją miarą.. że ktoś nie ogląda, nie ma potrzeby lub nie ma na czym Dolby Atmos to nie znaczy że inni tak samo mają.. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, cidik napisał(a):

biorąc po uwage upodobania Polaków że w prawie 100 procentach uznają tylko lektora, to Atmos nie przejdzie. Z lektorem nie widziałem jeszcze ani jednego filmu w Atmosie. Co innego na ścieżce oryginalnej, ale.tego i tak prawie nikt nie używa

To niech robią dubbing ;) To można już spotkać w Atmosie. Co prawda w moim przypadku dotyczy to jedynie Wiedźmina na Netflixie, ale zawsze 🤣 Nie wiem, czy coś więcej było? 

 

PS. Pobrałem ze strony Dolby testowy film z dźwiękiem DD+, bo już myślałem, że to mój telewizor ma z tym jakiś problem. Normalnie się odpalił w systemowym playerze i wszystko było słychać. 

Tak czy tak będę pisał w tej sprawie zarówno do SkyS jak i Philipsa, o ile w ogóle da to jakiś efekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strzala
Polski Dubbing tylko w bajkach się sprawdza, w filmach to nieporozumienie. 

Bo jest robiony jak do bajek, aktorzy nie zmieniają głosu. Włączyłem sobie kiedyś francuski dubbing w Slow Horses i zauważyłem (a przynajmniej tak mi się wydawało), że głosy które słyszałem przypominały bardzo oryginalne głosy aktorów. A u nas wszędzie słychać Adamczyka.

Inna kwestia, że nie lubię dubbingu, bo (może przez to, że jest nieudolnie zagrany) nie słychać tych wszystkich niuansów, szmerów, oddechów. Często też nie słychać odgłosów z najbliższego otoczenia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie dźwięk przykładowo dla "Pulp Fiction", w Viaplay jest DD 5.1 z polskim lektorem. To naprawdę wstyd, aby Viaplay wyprzedzało platformę typowo filmową w kwestii dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, domin107 napisał(a):

Absolutna zgoda. Dla mnie dubbing niszczy film i go ośmiesza. Chyba, że jest dla dzieci.


Kiedyś tylko lektor. Dubbing tylko animacje i bardzo bardzo rzadko dubbing (Asterix i Obelix, Paddington - to jedyne chyba które mi się podobały). Dziś wszystko, czyli seriale i filmy, oglądam tylko z napisami... i chwała że wszyscy dają taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisów nie lubię z kilku powodów. Chociażby jak jest zmęczony to napisy dodatkowo męczą bo musisz je czytać, żeby niczego nie pominąć. 

Lektor ma też w tym przewagę, że jak np. idziesz do kuchni to możesz iść tyłem do ekranu bo słyszysz co się dzieje.

I kolejna rzecz już taka nie subiektywna a obiektywna. Osoby słabowidzące - one mają dodatkowy problem z napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...