Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko czekać aż się jeszcze pojawi w Player i C+online.

18 minut temu, Pawop napisał(a):

I tak będzie. Tylko w SkySho docelowo będą produkcje m.in: Paramount+, Peacock, Showtime, Sky oraz nowości z Paramount Pictures i Universal Pictures. Także nie piszcie głupot.
 

I ile tych nowiści będzie? Bo wcześniej pytałem to kilka na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, domin107 napisał(a):

No to jest dokładnie to co pisałem. Zniechęcanie.

I upraszczanie, że oni nagle specjalnie dla Polski łykną sterydy. Oni jeśli mają zrobić zmiany i iść do przodu to zrobią to dla wszystkich rynków, które obsługują.

Mają czas.

Na dzień dzisiejszy nie ma się co tym przejmować bo ich u nas nie ma.

Nie ma ich, ale lada moment będą. Rozwiązania mają spójne, to się zgadza. Jedynie są dość nieduże różnice w kontencie na poszczególnych rynkach. Co do reszty, obserwacja rynków zagranicznych nie napawa optymizmem więc nie widzę podstaw do zachwytów. Są na nich obecni od września i jak na razie tych oczekiwanych, pozytywnych zmian nie widać. Braki w aplikacjach jeszcze od biedy można wytłumaczyć tym, że jest to nowy serwis i tworzone są od podstaw, choć w sumie mogli wcześniej się przygotować. Przystawki linuksowe nie będą działać w ogóle i nigdzie, to wynika z polityki zabezpieczeń SkyShowtime. Ale już to i owo wyciekło wyciekło na torrenty więc jak na razie niektórzy uczciwie wykupujący subskrypcję mają pod górkę. Natomiast problem z DD 5.1 i skromnej oferty jak na serwis tej klasy nie da się nijak wytłumaczyć. Na chwilę obecną widzę tylko dwa plusy. W miarę dobre HD (wideo) oraz premierę nowego Top Gun w tym samym dniu co w amerykańskim Paramount+. Także nie chcę psuć humoru kolekcjonerom VOD, ale lepiej, aby obniżyli poprzeczkę i nieco wygasili oczekiwania, choć one mają prawo być, bo to nie jakiś podrzędny serwis tylko konkretna platforma filmowo-serialowa.

 

W dniu 16.01.2023 o 21:14, lukis90el napisał(a):

W kontekście Viaplay większą niewiadomą jest los serialu Okręt, choć i tu na razie obstawiłbym pozostawienie serialu w ofercie Viaplay (ze względu na linearny Epic Drama).

Pojawił się w regionie PL, dwa sezony, są polskie napisy i lektor.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w tym tygodniu zapowiedzą start SkyShowtime i powiedzą kiedy dokładnie to będzie to jest szansa, że start będzie jeszcze nawet w pierwszym tygodniu lutego. Jeżeli oficjalnie powiedzą to w przyszłym tygodniu to wtedy rzeczywiście najbardziej prawdopodobny będzie termin 14 lutego, pomimo że w Polsce platforma miała wystartować wcześniej niż w Hiszpani 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech startują nawet 28.02. Nie spieszy mi się do wydawania kasy na kolejny serwis. Ledwo mogę obejrzeć na bieżąco z pozostałych serwisów. Jedynie zależy mi na "Yellowjackets 2". Obejrzę równolegle ze spiskowymi teoriami fanów serialu, które będą wypływać po premierze kolejnych odcinków. Szansa, że uniknę spoilerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, mrjacob990 napisał(a):

Kilka sprawdzonych przeze mnie produkcji Universala wypada z Netflixa akurat 15 lutego. Przypadek? 🤔

Ja bym powiedział, że po części przypadek, po części nie. Przypadkiem nie jest sam fakt usuwania produkcji Universala czy Paramountu z Netflixa - od tych wytwórni tytułów jest tam coraz mniej; jeżeli nawet się pojawiają, to jest ich coraz mniej i są dodawane według coraz mniej zrozumiałego klucza. Więcej jest tytułów usuwanych niż dodawanych. Przypadkiem najprawdopodobniej jest termin kasacji tych tytułów z Netflixa.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wymyślaj na siłę :).

Tylko przez ostatni miesiąc dodali z nowszych znanych tytułów z Universalu i Paramount: "Trolle 2", "Snake Eyes: Geneza G.I. Joe" czy "Ciche miejsce 2" i sporo starszych typu "Bumblebee", "Kroniki Riddicka", "Mumia" czy "Lorax".

One z dnia na dzień nie znikną bo SkyShowtime rusza, a jeśli chodzi o poźniejszy termin to najwyżej zmieni się kolejność "okien" bo ta platforma nigdzie nie trzyma pełnej wyłączności.

Wystarczy popatrzeć jak np. wygląda to w Norwegii - filmy chodzą między Netflixem, HBO Max, Viaplay, niektóre są równocześnie w kilku platformach... ;)

Do tego dochodzi wieloletnia umowa Viaplay z Universal plus umowa Netflixa na produkcje Paramountu tylko dla tej platformy.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest tytuł, które tylko to potwierdza: Kroniki Riddicka - inne części z serii (Pitch Black i Riddick) są niedostępne na Netflixie. Podobnie będzie z Mission:Impossible, w którym na Netflixie nadal nie będą dostępne 3 pierwsze części (a ostatnia z podtytułem Fallout ma być dopiero dodana). Niektóre tytuły na Netflixie są najprawdopodobniej ze względu na to, że spin-off jest originalsem Netflixa (Transformersy, do których pełnię praw ma tak naprawdę Hasbro; Paramount ma prawa wyłącznie do fabularnej części franczyzy, w przypadku serii animowanych prawa się drastycznie komplikują [kilka podmiotów z USA i Japonii]). Większości seriali od Paramountu czy Universala (oraz ich spółek zależnych) na Netflixie albo nie było w ogóle (zdecydowanie prędzej były/są na Amazon Prime Video, choć tu też zaczynają wylatywać tytuły np. filmy z serii Szybcy i wściekli [który także ma wylecieć z Viaplay, a nie widać by miały się pojawić na innych już istniejących abonamentowych stramingach], a wkrótce może wylecieć originals Paramount+ Star Trek: Picard), albo już ich dawno nie ma; jeżeli coś z tych tytułów pozostało, to tylko pojedyncze tytuły. Wynika z tego, iż logiki w dodawaniu filmów z Paramount i Universal (zwłaszcza na Netflixie) brakuje - coraz częściej zdekompletowane serie filmowe, sporej części co lepszych/głośniejszych tytułów już nie ma, a spora część z tych co jest dodawana, to filmy już będące głównym repertuarem kanałów naziemnych.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mission Impossible" masz w HBO Max i Viaplay gdzie trafiły po obecności przez 2 lata w Netflixie, dzień po tym jak z niego zniknęły w październiku 2022.

I to samo dotyczy innych filmów, które od lat krążą między platformami i nic nie zapowiada, żeby to się miało zmienić... Podobnie ze starszymi serialami.

Cztery dość świeże kinowe tytuły, które zostały dodane ostatnio w Netflixie z Universalu i Paramount też Ci podałem. A, że aktualnie jest jego kolejka na filmy 2020/2021, których zbyt wiele nie było to nie wiem czego się jeszcze spodziewasz.

A tu masz przykładową dostępność "Fast&Furious" we wspomnianej wcześniej Norwegii, gdzie SkySho działa już kilka mięsiecy - 4 serwisy jednocześnie...

 

skyy.jpg

 

Albo filmy z serii MI:

 

mii.jpg

 

mi2.jpg

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał(a):

"Mission Impossible" masz w HBO Max i Viaplay gdzie trafiły po obecności przez 2 lata w Netflixie, dzień po tym jak z niego zniknęły w październiku 2022.

I to samo dotyczy innych filmów, które od lat krążą między platformami i nic nie zapowiada, żeby to się miało zmienić... Podobnie ze starszymi serialami.

Cztery dość świeże kinowe tytuły, które zostały dodane ostatnio w Netflixie z Universalu i Paramount też Ci podałem. A, że aktualnie jest jego kolejka na filmy 2020/2021, których zbyt wiele nie było to nie wiem czego się jeszcze spodziewasz.

A tu masz przykładową dostępność "Fast&Furious" we wspomnianej wcześniej Norwegii, gdzie SkySho działa już kilka mięsiecy - 4 serwisy jednocześnie...

 

skyy.jpg

O HBO nie wspominałem celowo - tam sprawa jest mniej jednoznaczna, ale umowa na premiery z Paramount mogła już wygasnąć (Top Gun: Maverick jak na HBO MAX nie było, tak nie ma - a już jest ponad pół roku od premiery kinowej). Jeżeli chodzi o Szybkich i wściekłych - to u nas filmy z tej serii (źródło:upflix.pl) znikają z Amazon Prime Video 31.01., a z Viaplay 7.02., na razie nie ma planów dołączenia do innych już istniejących serwisów streamingowych (poza najprawdopodobniej SkyShowitme), poza tym te filmy są w trzech serwisach typu wypożyczalnia VOD. Ze starszych i głośniejszych seriali od Paramount i Universal (pomijając część biblioteki CBS na Viaplay czy Spongeboba i Psi patrol hulających po różnych streamingach) to w innych serwisach za wiele nie zostało - z głośniejszych seriali w Netflixie z tych wspomnianych wytwórni zostały chyba tylko Star Treki (seria oryginalna i Nowa Generacja, ale bez filmów pełnometrażowych) i Czarna lista. Pod tym względem zdecydowanie lepiej jest w Amazon Prime Video (np. Chicago Fire/PD/Med czy wspomniany Star Trek: Picard, jeżeli uwzględniać te najnowsze), ale nie wiadomo na jak długo.

 

@Zuzia - to trylogii Ojca Chrzestnego czy Forresta Gumpa (na których też opierał się dotychczasowy marketing SkyShowtime) też tam nie ma? Jakoś wierzyć mi się nie chce, tym bardziej że na SkyShowtime miała być poprawiona przez reżysera wersja Ojca Chrzestnego III.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop - mógłbyś łagodniejszym tonem (bo to już nie pierwszy taki raz), proszę?

Do tego zależy na jakie treści jest wyłączność, a na jakie nie - na filmy od Paramount i Universal owszem wyłączności nie ma, ale z serialami już tak oczywiste to nie jest. Niektóre starsze seriale nie mają wyłączności (patrz umowa z Viaplay na poszczególne tytuły od CBS), niektóre są na wyłączność (były bądź są w jednym serwisie streamingowym, sporo takich produkcji jest obecnie w Amazon Prime Video, pojedyncze tytuły w Netflixie [których kiedyś było więcej]), a niektóre mają nieuregulowany (prawa nie są proste do ustalenia z powodu głównie upływu czasu i przy okazji dość częstych ich zmian) bądź inaczej uregulowany (czyt. prawa ma inny dystrybutor) status prawny (i tu może być dużo seriali uznawanych za klasyczne)

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, lukis90el napisał(a):

 

@Zuzia - to trylogii Ojca Chrzestnego czy Forresta Gumpa (na których też opierał się dotychczasowy marketing SkyShowtime) też tam nie ma? Jakoś wierzyć mi się nie chce, tym bardziej że na SkyShowtime miała być poprawiona przez reżysera wersja Ojca Chrzestnego III.

Jest trylogia "Ojciec chrzestny". "Forrest Gump" jeszcze nie ma.

 

6 godzin temu, Arkon napisał(a):

Z nowości filmowo- serialowych co jest? Chodzi mi o filmy i seriale, których nie było w żadnym, polskim serwisie.

Mają kategorie "tylko u nas" dla filmów i seriali, na dzień dzisiejszy są w nich 33 pozycje.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...