Skocz do zawartości

SkyShowtime - pytania, problemy, komentarze


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Preniery filmów blockbusterowych oglądam w ramach abonamentu Cinema City Unlimited. Obecność takiego "Oppenheimera" w serwisach vod traktuję już jako powtórkę. 

W takim SkySho czekam na premiery serialowe i filmy, które ominęły kina. Głównie są to produkcje bardziej niszowe, gdzie 4K nie odgrywa ważnej roli. Zatem nie ma sensu przepłacać, aby obejrzeć nowe sezony "Yellowstone" w 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, muza_tv said:

 

Mimo wszystko, telewizja satelitarna to już przestarzała technologia w porównaniu z IPTV :)

Nawet na 4K za droga, jak się okazuje. Ogóle nadawcy jakoś bardzo nie garną się do 4K. Mało opłacalne. Taka prawda.

I co to ma do rzeczy w jakim przekazie  film oglądasz?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmowych kanałów 4K w Polsce doczekaliśmy się dwóch: C+ 4K i Filmax 4K. Pozostali nadawcy treści filmowych premium jak np. HBO nie garną się do tworzenia kanałów telewizyjnych w tej jakości. Dlatego trzeba przyznać, że oferta telewizyjna 4K jest symboliczna i niezauważalna.

Dostęp do filmów 4K mamy bez anteny satelitarnej w internetowych serwisach vod. I pewnie muza_tv to miał na myśli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak już będzie....satelita to przeżytek. Więc narzekanie na brak kanałów 4K to jest dowód na to iż nie rozumie się jak dziś świat działa ...

mamy za to serwisy oferujące najlepszą możliwą jakość i owszem tanie nie są ale kto powiedział że będzie?

Ich to też kosztuje fortunę która wcale nie musi się zwrócić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2024 o 11:19, bartas_20 napisał(a):

Po cichu liczę na opcję na zawsze za pół ceny-24,50 😀. Ale tak na poważnie też nie widzę sensu , zeby rezygnować z ceny 12,50 dla 4K. Tym bardziej , że w SkySho HD jest na dobrym poziomie.

Jak znizka 50% nie przejdzie na plan 4K to choćby nawet 100% oferty było w 4K to zostanę przy HD.

Nawet gdyby znizka przechodziła to też nie wiem czy wykupie, wszystko będzie też zależało właśnie ile tego 4K będzie w planie 4K 😉. Mimo że od stycznia będę miał luźne 44zl na miesiąc bo nie przedłużam Viaplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce, to właściwie można się już zorientować co w ofercie SkySho będzie w 4K . Wystarczy wejść w Prime Video ( na TV ) w zakładkę SkyShowtime i jadąc pozycja po pozycji można zobaczyć co jest w 4K a co nie.

Co zaskakuje- w 4K nie ma seriali, ja przynajmniej nie natrafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce, to właściwie można się już zorientować co w ofercie SkySho będzie w 4K . Wystarczy wejść w Prime Video ( na TV ) w zakładkę SkyShowtime i jadąc pozycja po pozycji można zobaczyć co jest w 4K a co nie.
Co zaskakuje- w 4K nie ma seriali, ja przynajmniej nie natrafiłem.
To tak działa. Jeśli film w tVOD jest w 4K, to on cały czas biedzie miał to oznaczenie mimo, że będzie w HD w jakimś abonamencie. Tak jest oznaczonych sporo filmów w Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tez mnie to dziwi i tu musimy poczekać, jeśli Yellowstone w netflix jest w 4k ( średnim) to tu też powinno być.

Choć w sumie muszę Ci przyznać też rację, że nie wszystko musi się pokrywać.  Tu niech wejdzie przykład MAX.  Są filmy u nich, które idą w HD podczas gdy np: ITunes są wersje 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...