Skocz do zawartości

Digi TV


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek zapy zrobił by ludzie mogli zobaczyć jak wyglądają te kanały i od razu piratem został. Ot wdzięczność.

 

Ze screena wnioskuję, że kanał węgierski nadawany jest w nowoczesnym formacie 16:9

Zwykłe 4:3. Zwróć uwagę na belkę z nazwą teledysku. Akurat taki teledysk się trafił. Nie wyobrażam sobie by z polskiej platformy zniknęło MTV. Nastolatki ogłosiłyby chyba bunt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 nowe kanały: 1 Music Channel i H!T Music Channel miewają zawiechy. Już dwukrotnie widziałem jak na obu kanałach był emitowany zatrzymany obraz z teledysku. Co ważne nigdy w tym samym czasie: jak na jednym kanale była zawiecha to na innym była normalna emisja. Nie wiem ile taka zawiecha trwała bo zawsze obserwowałem ją w nocy. Rano wszystko było w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu dnia zwiechy tez się pojawiają. Wczoraj były jakieś kombinacje z formatem obrazu a logo H!T Music pływało sobie w prawo i w lewo. Jakość obrazu i dźwięku pozostawia wiele do życzenia, ale jak dla mnie H!T Music jest super kanałem. Żadnej gadki, zero reklam, żadnych smsów i innych [beep]ół. Nadawane są tylko nowsze i starsze teledyski (lata 80-90). Szkoda, że w Polsce nie ma takiego kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie kanał H!T Music ma drobne problemy z przeskokami obrazu. Ogólnie kanały świetne :brawo: . Dobrze że po wyłączeniu MTV i VIVA TV są akurat te kanały a nie inne na podobe MTV jest chociaż na czym ucho i oko zawiesić a nie tylko smsy że pół ekranu zakrywają :/ lub inne tego typu programy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do oferty dołączył nowy kanał znany abonentom CP i N - Boomerang. Ramówka kanału jest identyczna jak u nas. Tuner wykrywa dwie ścieżki dźwiękowe (przynajmniej mój) angielską i węgierską lecz ta ostatnia jest nie aktywna. Screen z polskiego Boomerang-u :lol2:

81412124116736204466.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok. 14:30 zaobserwowałem dziwne zakłócenia na kanale VH 1. Wyglądały tak jakby ktoś ruszał kablem przy antenie naziemnej. Ewidentnie były to zakłócenia analogowe. Pojawiały się również trzaski. Teraz jest już w porządku.

Czeska wersja Eurosportu 2 miała przed 15:15 jakość dźwięku porównywalną z MP3 32 kb/s. O 15:15 na chwilę dźwięk zamilkł i po powrocie miał już normalną jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Zbliża się nieuchronny koniec Nagravision2 na platformie DIGI TV. Dzisiaj wyłączono kolejne :(. Aktualna lista gdzie wyłączono już CAID 1801: Music Channel Hu, H!T Music, Sportklub Hu, Sport1 Hu, Sport2 Hu, Digi Sport Hu, DIGI Film 1, DIGI Film 2, Movies 24 Hu, Romantica Hu, Echo TV,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Music Channel Hu, H!T Music, Sportklub Hu, Sport1 Hu, Sport2 Hu, Digi Sport Hu, DIGI Film 1, DIGI Film 2, Movies 24 Hu, Romantica Hu, Echo TV,

Do powyższych stacji dołączają kolejne z których usunięto Nagra2 :( :

Film +, RTL Klub, Cool, Top Shop TV,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Music Channel Hu, H!T Music, Sportklub Hu, Sport1 Hu, Sport2 Hu, Digi Sport Hu, DIGI Film 1, DIGI Film 2, Movies 24 Hu, Romantica Hu, Echo TV,Film +, RTL Klub, Cool, TV6,

Aktualizacja: Następne kanały dołączają do listy gdzie usunięto Nagravision2 - 1801 a są to:

Discovery Romania, B92, Galaksija,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od mojej ostatniej aktualizacji znowu znalazło się kilka kanałów beż Nagry2 :( Są to:

Eurosport2 FAPL, RTS2, M2, Animal Planet (z 12723 V), ATV, 4 Story TV, Kosava, Hir TV, Etno, N 24,

 

EDIT 15 czerwca 2010 17:55:

No i stało się.Jak mówi ten news z prawie wszystkich rumuńskich kanałów zniknęła Nagra2. Do uprzednio wymienianych w moich postach kanałów :read: dzisiaj dołączyły:

Sport1 Ro, Action Star, Comedy Star, Cine Star, M1, Antena 3, MInimax, Disney Channel Ro, Favorit, Duna TV, TV 2, Viasat 3, National TV, Reality TV.

Co najdziwniejsze operator nie usunął jeszcze CAID 1801 z bardziej "wartościowszych" kanałów takich jak np. HBO Romania, Digi Sport, a co najważniejsze z publicznych kanałów TVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...