Skocz do zawartości

Digi TV


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat. Jak myślicie, czy Digi TV może chcieć wejść na Polski rynek? Dość ciekawa oferta programowa, niski abonament. W sumie już w kilku krajach dość im się powodzi. Mają kilka Tp na Intelsacie... Kto wie ;-)

 

Edycja Burli: Przeniosłem temat we właściwe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kike.sk/digitv.htm

 

W sumie to już o tym pisałem ale co tam. ;)

Opisuję platformę Digi-TV na Słowacji: ponieważ za tą płacę.

Abonament kosztuje około 29 złotych (290 sk). Przy podpisaniu umowy na jeden rok zostaje nam użyczony za darmo dekoder do wyboru Hyundai albo Humax-Digi, antena, konwertor, 10 metrów kabla i darmowy montaż. Sam dekoder można wykupić na własność za około 290 zł.

Pakiet podstawowy to:

Słowacka TV1

Słowacka TV2

Film+

Film Box

Hallmark

AXN

A+

Private Spice :oops:

Eurosport

Galaxie Sport

Sport 1

Viasat Explorer

Viasat History

Discovery Channel

Discovery Civilisation

Discovery Science

Discovery Travel & Living

Animal Planet

Travel

Cartoon Network

Spektrum

Jetix

Minimax

MTV

VH1

Reality TV

Romantica

Music Box

Markíza

JOJ

Pro TV International

TA 3

ÓČKO

Moooby TV

Nautik TV

Pakiet Premium (HBO, HBO2, Cinemax) kosztuje 31 zł,

samo HBO i HBO2 kosztuje 24 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że stosujesz zasadę: jak nie chwali się Cyfry to jestem zasadniczo przeciw.

Myślałem, że Ci już przeszło, ale widocznie byłem w błędzie.

Po pierwsze Polsat ma podstawowy pakiet familijny za 35 złotych, nieporównywalny nawet do tego, co oferuje, DIGI-TV za około 30.

Czytaj ze zrozumieniem. W Digi masz do dyspozycji:

6 programów filmowych,

3 sportowe,

10 przyrodniczo-podróżniczych,

3 muzyczne,

1 xxx,

4 dla dzieci,

1 informacyjny

+ inne.

Nie chcę się z Tobą spierać, ale czasami to piszesz naprawdę duby smalone, zastanów się nad sobą chłopie.

Pozdrawiam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia. :wink:

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta, na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. To moje ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następne takie posty polecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mieszasz do wszystkiego Cyfre :roll:

Chodziło mi o to, że DigiTV nie miałoby na naszym rynku szans. Sporo kanałów z DigiTV, to są kanały lokalne. Polsat czy TVN napewno by swoich kanałów nie dali. Kanałów premium też by nie mieli, więc co by zostało? Wątpie, żeby rozważali wejście na nasz zapchany rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Czytam Twoje posty i wyciągam wnioski.

 

Kanały lokalne są tam dostępne na obu cyfrowych platformach UPC i Digi-TV (utrzymują się one z reklam a nie z abonamentu i to jest najważniejsze). HBO pomimo tego, że jest już w pakiecie UPC jest także w Digi.

Cyfra+ jest dobrą platformą, ale co najmniej dwukrotnie przedrożoną.

Nie wygląda na to, aby DIGI-TV się z kimś łączyła to ona raczej wykupuje. Ostatnim nabytkiem jest See More SAT Chanel. Digi jest już obecna Rumunii, na Węgrzech, Słowacji i Czechach a niedługo już zawita do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny.

PS.

Za dwa miesiące ma być dołączona do słowackiej wersji również i TV N@VA (60% oglądalności na czeskim rynku).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO jest na wyłączność w Cyfrze, Polsat swoich kanałów konkurencji nie udostępnia. Z kolei TVN pewnie teraz też nie udostępniłby swoich.

Jak to kolejna obniżka cen? Przecież do tej pory nikt cen nie obniżył i nie obniży, prędzej podniosą. Poza tym spadek cen i polepszenie jakości się to są rzeczy, które się wykluczają.

Burli, nie wygłupiaj sie, czwarta platforma, na co to komu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedyś przecież była Wizja tv... i ją zlikwidowali ponieważ wtedy nie było miejsca na dwie wielkie platformy... nie liczac wtedy Polsatu który byl jeszcze bez abonamentu ;)

 

To Digi zrobią ? A mogli by... zobaczyło by co z tego wynikło... Jesli konkurencja ,to moze spadek cen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...