Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam wole mieć HBO bedą puszczać znacznie lepsze filmy w przyszłości...

Nie wiem o jakich lepszych filmach mówisz, bo to rzecz gustu. Normalne że chwalisz HBO, bo je masz :P Ja mam HBO i C+ od ponad 10 lat i mogę stwierdzić, że oba kanały prezentują podobny poziom.

Tak na marginesie, to C+ i HBO, to dużo lepszy zestaw niż HBO i nFilm, wystarczy popatrzeć na oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o filmu chodzi o i HBO i CANAL+ dużo do powiedzenia nie mają. Są zależne od tego z wytwórnie filmowe zrealizuję. Zamiast psioczyć na stacje tego typu lepiej narzekać na to co jest tworzone przez wytwórnie.

Niewielką część ramówki zajmują własne produkcje. Ale tu przewodzi C+ i raczej źle na ty nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielką część ramówki zajmują własne produkcje. Ale tu przewodzi C+ i raczej źle na ty nie wychodzi.

 

Przewodzi Canal plus ?

-Gra o tron

-Zakazane imperium

-Pacyfik

-Rzym

-Kompania Braci

-Sześć stóp pod ziemią

-Rodzina Soprano

.... itp.itd.

 

O czym Ty piszesz bo nie mogę zrozumieć, jakimi produkcjami C+ przebija HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie chcę tu puszyć się na jakiegoś filmowego krytyka, ale tak mówiąc między nami, tylko prawdziwa sztuka krytyk się nie boi, a cała reszta przecież i tak niewarta jest nawet funta kłaków, więc o co właściwie chodzi tym, którzy tak pracowicie wypisują tu tytuły, które to są mówiąc wprost masówką, produkcyjniakami, komercyjnym [beep]em, choć cisną mi się na usta i mocniejsze określenia, których jednak przez litość nie przytoczę.

 

Każda telewizja ma swoją specyfikę, która jest zdeterminowana przez specyfikę rynku dla którego produkuje, tak więc nie można postawić znaku równości miedzy poziomem produkcji medialnych w Europie, czy dla przykładu w wielkim kraju za wielką wodą, bo zupełnie inni odbiorcy są adresatami tych produktów.

 

Jeśli więc firmy sprzedające produkt medialny, takie jak CYFRA+, enka, czy CP, zaśmiecają swoją ofertę masą kanałów rodem z nie naszego rynku, to powiedzcie sami, czy jest to z korzyścią dla odbiorcy, czy może raczej niekoniecznie?

 

Mam oczywiście świadomość, że osoby młode, wychowane już na tej medialnej papce, nie bardzo będą wiedziały o co temu facetowi tutaj chodzi, ale problem jest i z każdym rokiem będzie on narastał.

 

Był niegdyś dość głupawy film, który prezentował to zjawisko i o ile mnie pamięć nie myli miał on tytuł "Idiokracja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu w Canal+: Życie, Papieżyca Joanna, Greenberg, The Runaways - Prawdziwa historia, Lego - Clutch Powers wkracza do akcji, Death Race 2, Oświadczyny po irlandzku, Skate or Die - Deska lub śmierć, Henryk IV. Król Nawarry, Rybki z ferajny, Repo Men - Windykatorzy, Fantastyczny Pan Lis, Moich pięć ostatnich dziewczyn, The Wackness,

Drużyna A, Cela 211, Trzynastka, Najlepszy ojciec świata, Amerykańska dziewica, Gra zmysłów, Nikt nie jest doskonały, Step Up 3D, Nasze wielkie rodzinne wesele, Death Race 2, Razem to zbyt wiele, Nie czas na łzy, Po-lin. Okruchy pamięci oraz seriale - Nowe odcinki seriali Mentalista III, Rockefeller Plaza 30 V, The Event - Zdarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verse bardzo mozliwe jest to ze stracą foxa moze przynajmiej z tego powodu iz bywam od wczoraj na stronie canal+ a admin oraz jakiś tam sławny człowiek który tam wszystko wie i zawsze uspokajał milczą jestem bardzo za tym zeby nfilm przejął foxa wtedy bede miał niemal wszystkie wytwórnie a sport w canal+ mnie mało obchodzi i za nke znacznie taniej sie płaci za wszystkie pakiety niz za cyfre zycze powodzenia telewizji niebieskiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zmienic nazwe tematu na Canal+ vs HBO vs Nfilm. Poniewaz sily kanalow filmowych sie wyrownuja.

 

Pisanie o slabej jakosci nfilm hd to takie bajki jak pisanie ze tylko prawdziwe hd jest w NGhd w cyfrze przed dodaniem jej to pozostalych platform. Moze dostaja po 2 zl od takiego wpisu? Dodali i teraz wszyscy widza ze roznicy miedzy DiscoveryHD i NGhd czy tvpHD praktycznie nie widac. Teraz czasami ogladam ORf1,2 hd czy niemieckie fta HD czy francuskie TF1hd , M6hd itp i widze ze wszyscy stosuja podobna taktyke czyli nadawanie slabiutkiego hd zeby nie obciazac tp na satelitach. Wiec to bajki dla tych ktorzy nie widzieli np nfilmHD zeby czasami nie przeszli do n.

 

Dalej pisza niektorzy o tym jakie gdzies sa kanaly na wylacznosc np planete czy mgm hd ktore stanowia o wyjatkowosci danej platformy a prawda jest ze w jednym pokoju mam n i tego kanalu wogole nie ogladam a w drugim cyfre i planete zalaczylem 3 razy w ciagu roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości...

Sezon urlopów, sporo ludzi gdzieś w świecie, a Wy tu jakieś gromy ciskacie!

 

Odnosząc się do postów poruszających kwestię dostępności filmów Foxa w CANAL+, jedyne co można w ogóle teraz powiedzieć, to to, iż CANAL+ ma prawa do filmów Foxa do końca 2012 roku.

 

Tymczasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem jakie to filmy nakręcone zostały przez Foxa i muszę przyznać że całkiem dobre np. Czarny łabędź 127 godzin. Więc jeśli się info potwierdzi to słabo będzie ;). Ale na razie nie ma co się nakręcać.

PS czy ktoś może napisać do jakich wytwórni ma prawo C+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spece od praw, mam pytanie. Dlaczego w tym oświadczeniu od C+ nie ma mowy o Monilith? Poważne pytanie, bo mimo że filmy pojawiały się i na HBO i nFilm to najwięcej zgarniał C+. Podobnie jak z Kino Świat, z którego też pozycje pojawiały się na nFilm i on w oświadczeniu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...