Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko można znaleźć na Wikipedii. Oczywiście mam na myśli wersję angielską bo każdy wie, że polska jest nieprofesjonalna i jeżeli chodzi o telewizję brakuje w niej nawet takich prozaicznych rzeczy jak logo danej stacji czy wytwórni.

http://en.wikipedia.org/wiki/DreamWorks - tutaj jest temat o DreamWorks a w nim pełna lista produkcji.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Pa ... ures_films - a tu bardzo piękny osobny temat o produkcjach Paramount

Ileż ja bym dał, żeby polska Wikipedia była tak dobra jak angielska, a nie niechlujna i niekompetentna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranormal Activity 1 i 2 - Paramount Pictures/DreamWorks, a więc nFilm

The Lovely Bones - Paramount Pictures/DreamWorks, a więc nFilm

Iron Man 2 - Paramount Pictures, a więc nFilm

Shuter Island - Paramount Pictures, a więc nFilm

I love you, man - DreamWorks, a więc nFilm

The Last Airbender - Paramount Pictures, a więc nFilm

Imagine That - Paramount Pictures, a więc nFilm

Shrek Forever After - Paramount Pictures, a więc nFilm

Prince of Persia - Walt Disney Pictures, a więc HBO

Robin Hood - Universal Pictures, a więc CANAL+

 

Niestety ale Paramount Pictures jest w rękach nFilmu więc wszystkie ich filmy będą tylko tam, patrząc na te tytuły jest czego żałować - na miejscu C+ bez wahania oddałbym nFilmom Universala w zamian za Paramount.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żródło : forum Canal+, Pani Admin pisze:

W grudniu w Canal+: Po drugiej stronie korytarza, Moon, Ciekawski George - Małpiszon i Gwiazdka, Filary Ziemi, Biała wstążka, Zapłata, Ostatni pociąg do domu, [REC] 2, Skarb, American Pie - Księga miłości, Poirot - Morderstwo w Orient Expresie, Zwycięzca, Grinch. Świąt nie będzie, Księżyc w nowiu, Bękarty wojny, Zmiana planów, Kovak Box, Miłość i taniec, Pułapka, Zdobyć Woodstock, Gwiazda Kopernika, Randka w ciemno, Żurek.

 

Zapraszamty także na nowe odcinki seriali: Magia kłamstwa II, Rockefeller Plaza 30 IV, South Park XIV, Eureka IV, Zielony raj III.

 

... miłego, marnego grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem Anioły i Demony na HBO, to nie była chyba premiera, ale i tak film mógłbym kilka razy jeszcze obejrzeć( w kinie byłem również).

A jak będzie z filmami:

- Autor Widmo

- Incepcja(Warner = nFilm?)

- Jutro będzie futro (MGM - n'ka?)

- The Social Network(Columbia(Sony) = HBO?)

- Harry Potter 6 no i 7 obie części(Warner = nFilm?)

- Hobbit (nie wiem kto będzie produkował, kiedy to wyjdzie i kto będzie posiadał prawa do Warnera(?) wtedy, tu nie potrzeba narazie odpowiedzi)

- Duże Dzieci(Columbia)

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioły i demony są powtarzane od maja. Pewnie jeszcze nie raz będziesz miał okazje zobaczyć ten film na HBO :)

A co do filmów:

 

Incepcja - HBO

The Social Network - HBO

Harry Potter - HBO

Duże dzieci - HBO

Autor widmo - nie wiadomo w której stacji będzie

Jutro będzie futro - dystrybutorem na Polskę jest Monolith więc możliwe , że w Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...