Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Umowa dopóki trwa, to jest wieloletnia, a jak np. za miesiąc się skończy, to już nie będzie wieloletnia :] Takie ogólnikowe stwierdzenie, jak "wieloletnia" nic konkretnego nie wnosi, conajwyżej w przypadku czarnego scenariusza, jakim byłaby utrata tej umowy, pozwoli zatrzymać na dłużej abonenta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wpis Szewczyka Ł do postów poniżej artykułu w Mediach 2

Jako, że niektórzy użytkownicy spamuja i uparcie twierdzą, że wiedzą, a nie wiedzą informuję ;). NIE MA TEMATU!!! Biuro prasowe Canal+ zapewniło nasza redakcję, że filmowe premiery Fox pozostają w Canal+. Stacja posiada wieloletnią umowę na telewizyjne premiery - czyli filmy Foxa emitowane po raz pierwszy w telewizji. nFilm mógł co najwyżej podpisać umowę np. na filmy archiwalne (gdyby faktycznie ją podpisał, ale telewizja "n" na razie nie zdradza szczegółów swoich nowych umów).

Treść edytowana 1 raz (ostatnio 32 minuty temu przez lukasz_szewczyk).

To też może uspokoi też niektórych.Pozdrowienia PS http://media2.pl/media/68427/komentarze/9.html#k strona 9 komentarzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek No oczywiście, a w tym co pisał pan Szewczyk Ł. też pada tylko: "biuro prasowe", "stacja posiada wieloletnią umowę", "nFilm mógł co najwyżej podpisać umowę np. na filmy archiwalne" - a cały cytat, który dałeś jest bardzo podobny do tego, co napisał wcześniej użytkownik @muza_tv :roll: Trochę podejrzane to potwierdzenie :]

Poza tym, po tym jak pan redaktor Szewczyk tworzy swoje newsy, to nie wiem jak traktować jego wpisy w komentarzach :roll: Mało to razy już pisał, że Plus (GSM) miało się zmieniać w Vodafone; teraz znowu mu się odmieniło i nic z tego, bo Vodafone może sprzedać te akcje Plusa, które ma :] Oby nie było to tylko dalsze podpuszczanie ze strony pana Szewczyka do agresywnego komentowania, bo wszak to sprzyja na popularność jego serwisu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenie wiem, że umowy wieloletnie to 3 lata. Za każdym razem jak mówią, że mają umowy wieloletnie to później się okazuje, że to były 3 lata. Dla mnie umowa wieloletnia to coś koło 10 lat. Chyba, że tą umowę mają z Foxem dłużej niż 3 lata. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dementowanie plotek powaznej firmy odbywa sie na forum jednego z portali, to ja nie mam wiecej pytan :D.

 

Hmmm...

A czy któraś "poważna" firma w ogóle dementuje informacje po jawiące się w komentarzach na portalach internetowych?

Dopiero byliby niepoważni, by zajmować się takimi [beep]ołami. Zresztą na forum Canal+ już dawno padło to pytanie i administrator zaprzeczył rewelacjom wypisywanym w sieci.

Wydaje mi się, że to nie jest dementi Canal+, tylko ktoś z Media2 po prostu skontaktował się z Canal+ i napisał co usłyszał. Tylko tyle. Bo użytkownicy tego portalu w komentarzach wypisywali takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dementowanie plotek powaznej firmy odbywa sie na forum jednego z portali, to ja nie mam wiecej pytan :D.

Nie masz co się łudzić, że Foxa dostanie nFilm "Top Gun" HD. Po prostu ITI nie ma kasy. Jeśli weźmie kolejne kredyt (o ile dostanie) to jeszcze bardziej się pogrąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zgłupiałem, ktoś tu kłamie Canal+ pisze że nie straci nic to samo na facebooku napisało mi HBO! To z jakimi wytwórniami podpisał kontrakt Raczek? Może rzeczywiście z Foxem ale na zasadzie premiera w Canal+ a za jakis czas dopiero w NFIlm tak jak jest w Cinemaxach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie, nka podpisała umowy z firmami, które produkują kilka filmów rocznie. Być może będzie Miramax, który został sprzedany przez Disneya, a który w ostatnich latach wypuszczał 3 filmy rocznie. To mógłby być ten znany gracz na rynku amerykańskim.

Co do wieloletnich umów to są to zazwyczaj 5 letnie umowy, takie podpisała nka z Paramountem i DreamWorksem i takie prawdopodobnie posiada C+.

 

Przestańcie też pisać głupoty, że C+ zaprzeczał stracie wytwórni Paramount i Dreamworks. Do Paramountu przyznali się od razu, natomiast było małe oburzenie (i słuszne) co do Dreamworku, ponieważ w momencie ogłoszenia przez nke umowa z C+ miała obowiązywać jeszcze prawie 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...