Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Media2.pl podaje, ze wszystkie kanaly z paczki HBO przechodza na 16:9 a w tej chwili samo HBO SD jest w 4:3 gdzie ten sam film w HBO HD jest w 16:9. Oczywiscie jest tez info, ze do konca roku nowy format bedzie dostepny dla wszystkich operatorow kablowych i satelitarnych. Ciekawe w czym tkwi problem zeby wszyscy mieli dostep do nowego formatu obrazu od poczatku jego wprowadzenia. Fakt u mnie tez na HBO Comedy jest uciete logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

We wrześniu w Canal+ m.in: Mija czas, Więcej, silniej, szybciej, Hotelowa miłość, Poirot - Przyjdź i zgiń, Marley i ja, Dzieci Ireny Sendlerowej, Biker Boyz, Ponyo, Cypress Hill na festiwalu w Belfort, Hańba, Noc w muzeum 2, Roman Polański - Ścigany i pożądany, Dobry, zły i nakręcony, Coco Chanel, Zjadacz grzechów, Kocham cię od tak dawna, Lód w sercu, Informers, Wrogowie publiczni, Battlestar Galactica - Wielki plan, Szczęśliwy powrót, Rozwód po francusku,

Nowe odcinki seriali: Mentalista II, Rockefeller Plaza 30 IV, Mononoke, Uczciwy przekręt II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sprawa jest ciagle poruszana w tym watku. Z kad wezmiesz tyle kinowych przebojow, zeby zapelnic caly miesiac super hitami kinowymi ze wspaniala obsada aktorska ?

Na dodatek prawa do wytworni filmowych sa podzielone na trzy kanaly premium, z czego tylko dwa z nich mozna nazwac premium. W moim przypadku kiedy place 19,90 zl za pakiet c+ to oferta, ktora daja mi za ta kase jest dobra a jesli komus nie pasuje zawsze moze przeniesc sie na nfilm za te same pieniadze i wtedy pogadamy na temat kanalow premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi co ja mogę sobie zobaczyć na tak bardzo przez was porównywalnym kanale nFILM , tylko jakość bo już nie piszę o ilości premier filmowych na canale.

Jeżeli was satysfakcjonują trzy, cztery premiery miesięcznie, które od biedy można oglądnąć ( bo do hitów i komercyjnych tytułów im daleko, a takie niestety przyciągają widzów czyt.klientów ) to naprawdę oklaski.......

Widocznie tylko ja mam takie odczucia , a może jednak nie........ :

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/ni ... ych_2-5113

 

http://www.canalplus.pl/forum/?topic/pr ... 010_2-5736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym porównywaniem do innych platform cyfrowych i ich kanałów premium ?

Podbijacie swoje ego że w konkurencji jest gorzej ?

Piszemy aktualnie o CANALE PLUS , każdy ma swój gust i swoje wymagania-widocznie ja mam inne , jak napisałem powyżej jak macie małe wymagania filmowe odnośnie w/w kanału to tylko wam gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zacząłeś - cyt. "bo do hitów i komercyjnych tytułów im daleko, a takie niestety przyciągają widzów czyt.klientów" to pokaż mi te hity, gdzie one się ukrywają. Które stacje , platformy puszczają same hity? a może najpierw określ definicję co dla Ciebie jest tym hitem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, zły i zakręcony (2008), to przebojowy western koreański, zeszłej jesieni był w naszych kinach. Więcej, mocniej, szybciej (2008), to dokumentalny film o dopingu w amerykańskim sporcie. Mija czas - nie zidentyfikowałem. Na stronie HBO pojawił się trailer Gran Torino (2008). W sierpniowych premierach nie figuruje, więc pewnie we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z niektórymi osobami. Nfilm jest słabiutki, więcej można oglądnąć ciekawych i nowszych filmów w paczce HBO, ale cyfra jest też bardzo ciekawa i warta swojej ceny.

 

Inna sprawa, aby zadowolić wszystkich, stacje telewizyjne musiałyby się połączyć w jedno. Dopiero takie posunięcie, skróciłoby twierdzenie że taka i taka stacja jest do [beep]...., a taka ciekawa. Jednych pasjonują starocie a innych nowości. Wystarczy popatrzeć na paczkę Cinemax czy Filmbox. Te paczki telewizyjne nie zadowalają wszystkich kinomanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nFilm HD świetnie uzupełnia się z HBO, dzięki czemu mam premiery z Sony, Disney, Warner Bros i innych dystrybutorów, a do tego Paramount, Dreamworks, MGM + kilku niezależnych dystrybutorów. Do tego Cinemax, który prezentuje filmy z Universalu, które były kiedyś na C+ (z dużym opóźnieniem, ale zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...