Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli na dziś nie wiadomo? Ja wiem, że już nudny jestem, ale to rozdrobnienie praw jest coraz bardziej chore. Już są sytuacje, że jeden sezon serialu jest w jednym serwisie, a drugi już w innym. Teraz to samo będzie z filmami. Bez sensu.
Docelowo będzie w miarę klarownie. Universal i Paramount w SkySho; Disney i 20th Century Studios w D+; WB i Sony w HMAX; Kino Świat w C+. Nie wiadomo gdzie w przyszłości będzie MGM i Monolith.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Pawop napisał(a):

Docelowo będzie w miarę klarownie. Universal i Paramount w SkySho; Disney i 20th Century Studios w D+; WB i Sony w HMAX; Kino Świat w C+. Nie wiadomo gdzie w przyszłości będzie MGM i Monolith.

MGM w Amazon Prime Video, gdyż nabyli tą wytwórnię. Zagadkę co najwyżej może stawić Monolith Films, który jest i tu i tu, czyli u nikogo na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MGM to nie do końca wiadomo jak będzie. Może będzie w PV, może bedą sprzedawać licencje, to będzie zależeć od rynku. Patrząc jednak na cenę w naszym kraju, wcale się nie zdziwię, jak podpiszą z kimś umowę.

Cineman nie ma pierwszego okna, filmy w abonamencie są później i chyba wszystkie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2023 o 18:42, k05 napisał(a):

Luty w CANAL+Online:

01.02 Wszystko poszło dobrze

02.02 Rachunek sumienia (serial)

03.02 Czekając na barbarzyńców

03.02 Mój syn

05.02 King's Man. Pierwsza misja

06.02 Najemnik

12.02 After 4. Bez siebie nie przetrwamy

19.02 Ostatni ślad

20.02 Niepokonany

Kilka tytułów monolitu i jeden Foxa nie jest źle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2023 o 01:01, Pawop napisał(a):



Cineman nie ma pierwszego okna, filmy w abonamencie są później i chyba wszystkie.

 

Cineman to VOD bardziej i jak najbardziej prezentuje jako pierwszy wszystkie filmy od monolith. Ale nie można nazwać tego jako pierwsz okno bo to VOD. 

Są też pakiety filmów w ramach abonamentu, ale to nie są premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...