Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A na jakiej stronie internetowej najlepiej zobaczyć jaka premiera DVD z jakiej jest wytwórni, chodzi mi o filmy Paramount, Dreamworks i MGM to wytwórnie do których straciły prawa C+ i HBO wiem że w Polsce dystrybutorem DVD jest Imperial ale na ich stronie nie pisze z jakich one są wytwórni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W kwietniu na antenie CANAL+ :Przebudzenie miłości, Druga szansa, John Rambo, Szklana pułapka 4.0, Chłopiec z latawcem, Nie płacz, kochanie, Ostrożnie, pożądanie, Wymarzony kawaler, W dolinie Elah, Pradawny ląd. Mądrość przyjaciół, Nie kłam, kochanie, Łowcy smoków, Pokuta, Karmel, Moja miłość, [REC], Wojna Charliego Wilsona, Szekspir za kratkami, Odyseusz i wyspa mgieł, Manna, Morderstwo księżnej Diany, Niewidzialny, Juno, Zdobycz, Import/Export, Dziewczyny z drużyny 4 oraz serial Mentalista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto premiery HBO na kwiecień: Oddział specjalnej troski, Bliski wróg, Renesans, Beowulf, Połowa życia Timofieja Berezina, Zodiak, Re-animowany, Pasja, Bilet w przestrzeń kosmiczna, Urania, Królowie South Beach, Facet od W-fu, Starszy syn,

Plaga, Droga do przebaczenia, Bez tajemnic, Więcej szmalu, Śmierć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na HBO pojawiają się filmy, które wcześniej miały premierę na Cinemaxie? Bo w piątek jest Sztandar chwały, a wydaje mi się, że był już wcześniej na Cinemaxie. Jestem ciekaw np. czy na HBO pojawi się Inwazja, która wczoraj miała premierę na Cinemaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W maju w Canal+:

Posłańcy, Jak stracić przyjaciół i zrazić do siebie ludzi, Dalton Trumbo, Bohater z wyboru, Once, Miasto tajemnic, Witaj w domu, panie Jenkins, Król Kalifornii, Drapieżnik, Młodość stulatka, Mała wielka miłość, Wojenny biznes, Bagno, Podróż czerwonego balonika, Wieczór kawalerski 2 - Ostatnie kuszenie, Arka potworów, I'm Not There. Gdzie indziej jestem, Kraina Hi-Lo, Jumper, Martwa rzeka, Cztery noce z Anną, 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni, Paranoid Park i Karmel, Sen Kasandry i Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj, oraz seriale Mentalista i Gdzie pachną stokrotki II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dla stacji, która czerpie pieniądze z abonamentu powinno zależeć na jak najszerszym zasięgu.

HBO to zrozumiało i może pochwalić się większą widownią i większą liczbą abonentów.

 

oglądalność za luty 2009 (wg. AGB):

Canal+ -> 9 020 widzów

Canal+ Sport -> 7 868

HBO -> 16 254

 

Oczywiście to tylko średnie dane oglądalności a nie liczba abonentów. Ale pokazuje, że im większy zasięg tym większa liczba widzów (abonentów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dla stacji, która czerpie pieniądze z abonamentu powinno zależeć na jak najszerszym zasięgu.

HBO to zrozumiało i może pochwalić się większą widownią i większą liczbą abonentów.

 

Dzięki dystrybucji Canal+ w cyfrowych sieciach kablowych, nadawca nie narzeka na brak widzów. Większość tamtejszych abonentów często wybiera właśnie Canal+, a nie HBO. Choć oczywiście ten drugi ma o niebo większą potencjalnie widownię.

Ale...Kto wie, może niedługo i tak dojdzie do jakiejś fuzji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...