Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W listopadzie Canal+ min:

Fałszerze , Azur i Asmar, Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego, Nocna straż, Córka Russellów, Nocny słuchacz, Jeszcze raz, Królowie nocy, Pechowy poker, Dobranoc, kochanie, Dziedziczki, Truman Show , 28 tygodni później, Niepokój, Niedofinansowanie, Głos wolności, Minorrrrrr! , Nankin, Simpsonowie , Blef, Kłamstwo, Adolf H. - Ja wam pokażę!, Absolutnie fantastyczne, Męska historia, Państwo młodzi: Chuck i Larry, Gwiezdny pył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W grudniu w Canal+:

Zew krwi, Nadzieja, Opieka nad córką, Jak Stella zdobyła miłość, Jetsonowie, Mgła, Michael Clayton, Domino, Wdowa, Jest nas więcej, Ostatni bastion, Wpadka, Czarna dziura, Miłość w czasach zarazy, W uchu cisza, ROZBITKOWIE - Jestem z samolotu, który spadł w górach, Straż dzienna, Cudowne dziecko, Hot Rod, Wygnani, Hania, Ultimatum Bourne'a, Chyba kocham swoją żonę, Cena odwagi, Tajfun, Dwa dni w Paryżu, W rytmie hip-hopu 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu w HBO min:

NEW YEARS SURPRISE MOVIE 2008 -111 minut(ciekawe co będzie w tym roku), 3.10 do Yumy, Dwa tygodnie, Eliminator, Kamienny anioł,Kolory życia, Księżniczka słońca, Kuracja dla Goryla, Miłość od trzeciego spojrzenia,Miłość powraca , Mściciel, Narodzenie, Nie mów nikomu, Niezapomniane Święta,Pod niebem Henrietty,Przesilenie, Rozdanie, Słaba płeć, Słaby punkt, Superman-Dzień sądu (animacja),Święta Denisa Rozrabiaki, Wycieczka do Maroka,Wyrok na życie-serial,

Zagadka Powdera oraz świateczne premiery HBO

MR. MAGORIUM'S WONDER EMPORIUM - 25 grudnia

HARRY POTTER AND THE ORDER OF THE PHOENIX-24 grudnia

OCEAN'S THIRTEEN-28 grudnia

 

Premiery HBO Comedy:Klub Samobójców, Liga najgłupszych dżentelmenów ratuje świat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyli najnowszego (jesli dobrze zobaczyłem) Bonda jeszcze w HBO Zobaczymy i filmy z 2008 roku.

 

Końcówka roku jest dal miłośników filmów czarna Canal+ traci Paramount i Dreamworks a HBO traci MGM i znowu trzeba mieć stos dekoderów aby obejrzeć wszystkie filmy lub wrócić do wypożyczalni. Nadzieja w tym ze platforma która przejeła prawa upadnie albo zostanie przejęta przez Cyfrę+, ja mam Canal+ gdy jeszcze nadawał naziemnie to już trochę czasu wtedy nie było HBO większość praw maiał C+ i to mi wystarczyło potem weszło HBO zaczeły się podziały a teraz jeszcze ta n i kolejny podział. o ile sport który ma C+ w zupełności mi wystrarcza to przy filmach już jest gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu wziął Canal+. Mają lepsze filmy, lepsze niż HBO kanały HD, są koncerty, dokumenty, seriale przyrodnicze itp. Na HBO też są koncerty i dokumenty, ale chyba C+ ma je lepsze. Canal+ ma też dobry sport w przeciwieństwie do HBO (piszesz, że nie interesuje Cię za bardzo sport, no ale może zachce Ci się kiedyś obejrzyć meczyk Primera Division, albo Ekstraklasy 8) ). Cóż najlepiej by było wybrać i to, i to, ale chyba jednak bardziej Canal+ wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oto premiery HBO na styczeń:Aleksandra,Bernard i Doris,Bezpieczna przystań,

Damy i bandyci,Fatalne pragnienie, Gdzie jesteś Amando?, Głupia i głupsza,Hostel 2,

ICH TROJE,Kłopoty z Dee Dee,Maria Antonina, Miłość Astrei i Celadona,Nowoczesna miłość, Od początku, raz jeszcze, Pierwsza prosta,Plan gry,Przeprowadzka McAllistera,Hostel II,Życie od kuchni.Ślizg,Witajcie w mroku,Złodzieje koni

oraz w HBO Comedy:Julian Po,Młodzi Tytani: Problem w Tokio ,Wspaniała i kochana przez wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie HBO świetnie zapowiada się w grudniu oraz na święta. Na pewno obejrzę Nie mów nikomu, Niezapomniane Święta, Słaba płeć, Święta Denisa Rozrabiaki,

Zagadka Powdera, Jack oraz Magorium. HP mam na dvd ale może obejrzę. Cieszę się, że HBO pokaże filmy starsze, a szczególnie świetny film Jack z Robinem Williamsem oraz Zagadka Powdera z świetną ścieżą muzyczną (Sarah Brightman;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...