Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a propo's tych premier na C+ seriale w grudniu Na pewno kilka pozycji było tylko w epg Bo sobie nagralem a okazały sie polskim filmem . Ale w sumie tak sobie przypomniałem  Prawo Ojca z Markiem Kondratem ;p  i zamiast czegos byla tez "Szamanka"  z Lindą 

Z tym akurat muszę przyznać rację. 13 grudnia zaplanowałem nagranie filmu ''Geniusze Zbrodni'' na C+ Seriale a został wyemitowany polski film w tym czasie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze rok temu każdy mówił, że to niemożliwe, że Kino Świat stracił Canal+. Po czasie były filmy na Showmax z Kino Świat, np, Planeta Singli".

 

Pamiętam jak dziś, że użytkownik "Pawop", oraz inni mówili, że za jakiś czas "Planeta Singli" pojawi się na 100% w Canal+.

 

Minął rok... filmu tego nie było ani na HBO ani na Showmax. W ogóle nie ma filmów praktycznie w kanałach premium tv, te które posiada Showmax i nigdy na tych kanałach nie będzie. Jedynie jakiś TVN, czy Polsat.

 

Nadchodza czasy, gdzie będzie liczyła się produkcja własna. HBO robi seriale i ma bardzo dobre. Canal+ rok jakiś 1 na rok i nic więcej. Jeżeli Disney zrobi własny VOD jak netflix i showma... jeżeli Showmax wykupi wytwórnię Uniwersal, Amazon wykupi FOX, Netflix wykupi WB... no to nie będzie już co oglądać na kanałach premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dziś, że użytkownik "Pawop", oraz inni mówili, że za jakiś czas "Planeta Singli" pojawi się na 100% w Canal+.

Przestań kłamać! G.wno pamiętasz. Ja jako jeden z nielicznych twierdziłem, że nie ma większych szans na filmy KŚ w C+

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa premium do pierwszej emisji ma Showmax. Potem ten film może być pokazany zarówno w C+ jak i w TV otwartej.

 

 

To wytłumacz dlaczego nie ma Planety Singli w C+ do tej pory, skoro reklamowali film pod koniec zeszłego roku.

 

 

Nie wiem. Czynników może być sporo. To sprawa Kino Świat i Canal+. Oni wiedzą najlepiej niż użytkownicy tego forum.

 

 

To Ci wytłumacze dlaczego. Ponieważ prawa first pay ma Showmax. Na C+ może (ale nie musi) ten film się pojawić, w ramach second window premium, za jakiś czas. Ot cała tajemnica.

 

Na stronie 381 jest ta cała polemika w zakresie " Planety singli "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest i co z tego ma wynikać? @muza_tv twierdził, że SVOD to jedno, a kanały premium drugie i niebawem film pojawi się w C+. Ja twierdziłem, że prawo pierwszej emisji ma Showmax i jest pozamiatane. Jak widać miałem rację.

Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery marca 2018 w HBO:

4.03 20:10 OSTRA NOC (Rough Night) (2017) (Sony,Columbia Pictures) (w filmie występują Scarlett Johansson,Kate McKinnon,Jillian Bell,IIana Glazer i Zoe Kravitz)

11.03 20:10 WZLOTY I UPADKI NORMANA (2016) (Sony Pictures Classics) (w filmie występują Richard Gere,Steve Buscemi,Dan Stevens i Michael Sheen)

Dodatkowo w Cinemax 11.03 o 20:00 Beatriz na kolacji (2017) (w filmie występują Salma Hayek,John Lithgow,Jay [beep]lass i Amy Landecker)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do tej pory netflux emitowal chyba starsze filmy od tego dystrybutora a teraz nowosc film jest od kilkunastu tygodni dopiero w cineman vod. Zobaczymy czy cos jeszcze dodadza z 2017 roku od nich. Czyzby zmiana umowy i najpierw kino potem cineman vod dvd netflux i dopiero canal a potem tv otwarta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to wszystko staje się coraz bardziej pogmatwane. Szkoda, że nie ma tak jak z prawami sportowymi. Stacja X ma prawa do pokazywania rozgrywek "A" do roku 2XXX, a Stacja Y prawa do rozgrywek "B" do roku 2XXY. I byłoby wszystko jasne. A tak to teraz już kompletnie nic nie wiadomo.

 

Szkoda jednak, że filmy z Kino Świat nie trafiają do TV. Przynajmniej póki co nic na ten temat nie wiadomo - chodzi mi o te produkcje, które już od roku są na showmax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem wczesniej dostalem odpowiedz z Kinoswiat i zaden film od nich nie pojawi sie ani w canal ani w hbo wyjatkiem byl film Gwiazdy do ktorego hbo nabylo prawa od producenta. Na filmy z Kiboswiat trzeba czekac 2 lata i sa praktycznie w tv otwartej w tvn tvp polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Jeżeli w marcu też nic z 20th Century Fox nie będzie to znak, że Canal+ nie ma już praw do tej wytwórni. 

pewnie w marcu  będzie dużo   pozycji z Foxa   trzymają specjalnie na święta 

Dzieki,spodziewałem się Logana w Lutym,pewnie w marcu puszczą.

Canal+ trzyma Foxa na święta    więc się nie zdziwie jak będzie Logan oraz  Obcy przymierze  :mrgreen:

Przypominam że już była taka sytuacja  jakiś czas temu   że nic emitowali i też  podejrzenia utraty wytwórni  aż tu nagle w jednym  miesiącu  wysyp premier  :> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...