Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eh  pisze jasno  Filmy  kinowe czyli te wymienione  najpierw  będą lecieć głównym kanale TVN w soboty o 20   a póżniej trafią do TVN Siedem i Fabuła plus oczywiście starsze pozycje.Pomysł żeby zrobić takie pasmo  kinowych jest dobry 

Edytowane przez bulini22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to stary, internetowy news Patryka Pallusa ze stycznia 2017r. Widzieliście w zeszłym roku jakieś nowości WB w TVN ? :mrgreen:

Oczywiście, że widzieliśmy. Po raz pierwszy w otwartej telewizji TVN wyemitował m.in takie tytuły jak "Mad Max: Na drodze gniewu", "San Andreas" czy "Snajper". W tym roku będą filmy z 2016 roku.

 

Umowa TVN z WB jest potwierdzonym faktem.

http://prasa.tvn.pl/informacje-korporacyjne/najwieksze-filmowe-hity-ostatnich-lat-w-tvn-nowa-umowa-z-warner-bros-international-television-distribution,222613.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozmawiamy o Warner Bros czy Kino Świat, ale mnie bardziej niepokoi fakt, że już dwóch filmów nagrodzonych Oskarami za najlepsze dzieła, a mianowicie "Spotlight" i "Moonlight" nie zobaczymy na kanałach, które nazywamy premium. To pierwsza taka sytuacja od lat.

Sky tez ich nie wyemitował..takie czasy;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, TVN to takie "jakby premium", pokazujące od lat starocie, można tak to ująć. Czyli w zakresie praw do WB jest bez zmian.Liczę, że w końcu nowości WB pojawią się w Amazonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN niedawno podpisał nową umowę z WB, także spokojnie.

 

 

Nareszcie sprawa  została z WB wyjaśniona i dobrze że będzie na TVN :)

 

 

TVN stanie się tak jakby  premium   :mrgreen:

ale może przedłużyli  umowe na lepszych warunkach  tego nie wiemy

Nawet nie potrafisz dostrzec, że ironizuję  :mrgreen:  

A tak na marginesie wypowiadam się gdzie mi się podoba bo od tego jest forum, nie pouczaj mnie  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceny ma na IMDB ma na poziomie 7.5, więc takie ok, ale ja dałbym 6 - tak jak średnia na Metacritic..

Nie jest to na pewno zły film, ale jak dla mnie za bardzo naiwny i spłycony, autorom nie wyszło szukanie balansu między blockbusterem, a czymś z większymi ambicjami.

Na ten sam problem cierpią wg mnie "Zakładnik z Wall Street" albo "The Circle". Niby poruszają ważne społecznie i aktualne tematy, ale do wrażeń, które np. miałem przy oglądaniu "Spotlight" czy "Big Shorta" daleko, a świat tego typu polityki jednak znacznie lepiej pokazywało "House of cards" ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładnik z Wall Street"

Kto jeszcze nie widział, nie polecam. 

 

To jeden z tych filmów, które przyciągają tylko efektownym zwiastunem. Całościowo prezentuje się byle jako. Im dłużej trwa, tym bardziej się dłuży i coraz bardziej nuży. 

 

Podzielam więc Twoje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że widzieliśmy. Po raz pierwszy w otwartej telewizji TVN wyemitował m.in takie tytuły jak "Mad Max: Na drodze gniewu", "San Andreas" czy "Snajper". W tym roku będą filmy z 2016 roku.

 

Umowa TVN z WB jest potwierdzonym faktem.

http://prasa.tvn.pl/informacje-korporacyjne/najwieksze-filmowe-hity-ostatnich-lat-w-tvn-nowa-umowa-z-warner-bros-international-television-distribution,222613.html

Tylko  że zarówno Mad Max Snajper i San Andreas były najpierw w HBO za nim były w TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...