Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobre filmy na nas czekają w zimie w Canal+. Świetny laureat Oscara Zniewolony, chociaż ja czekam najbardziej na Wielkie piękno, Witaj w klubie i Miesiąc w hrabstwie Osage. Najśmieszniejsza jest liczba osób narzekających na repertuar filmowy Canal+ i jakieś chore teorie o utracie praw filmowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu w C+ obejrzę z całą pewnością "Testament Nobla" i "Złodziejkę książek". Pozostałe pozycje grudniowe mnie w ogóle nie zainteresowały. Co będzie " w zimie" to dopiero zobaczymy , gdy podadzą datę i godzinę emisji.

W mojej ocenie oferta grudniowa HBO jest dużo lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps. kiedyś ktoś na forum wrzucał filmy z różnych wytwórni - jakaś strona amerykańska. I tak była wytwórnia filmowa i filmy od początku i te które będą mieć premiery. Zaznaczyłeś inną wytwórnię filmowa i wtedy też wszystko na tacy ładnie podane. Ktoś zna może stronę?

Bo można łatwo zobaczyć, co ma Disney na przyszłość, co Sony a co Universal - jakie filmy mają :) Z łatwością można ogarnąć jakie filmy będą w jakiej stacji i kiedy :)

Pod koniec 2015r. "Gwiezdne wojny" Epizod 7 od Disney'a to w HBO pewnie pod koniec 2016r. :jupi:

Ps. Tutaj link do trailera https://www.youtube.com/embed/7xz68Y25i ... XLPhMq63f3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie oferta grudniowa HBO jest dużo lepsza.

Gdyby Twoja ocena była inna, spadłbym z krzesła. HBO zawsze i wszędzie najlepsze jest(oczywiście TYLKO według Ciebie) :). Jestem pełen podziwu dla takiego obiektywizmu...

Na szczęście są też inni, którzy doceniają ofertę grudniową obu stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w ostatnim czasie najeżdżałem na HBO, że to dno, syf i nic tam nie ma, ale faktycznie grudzień jak dla mnie rewelacja na HBO, bije Canal+.

Ale nie mówię, że Canal+ złe, bo też ma świetne filmy :) Ale moim zdaniem akurat w grudniu, pierwszy raz od 2 lat HBO wychodzi zwycięsko z tego pojedynku. Ale fak faktem jest, że listopad, sierpień, lipiec, maj na HBO to był syf i nic tam nie było.

 

Powiem tak, jeżeli ktoś nie ma HBO warto kupić na miesiąc - dwa HBO. Filmy naprawdę rewelacja.

 

PS. Ten Hobbit będzie w HBO w wersji normalnej czy rozszerzonej?

 

Czym to się różni w Polskich kanałach premium? Dodatkowa opłata za wersję rozszerzoną? Bo HBO w wersji rozszeżoznej akurat w tej części wiele wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit: Pustkowie Smauga będzie na 100% w wersji normalnej, czyli kinowej. Wersja rozszerzona nie miała jeszcze premiery w TV, nawet 1 część. :P

 

Prawda jest taka, że oferta tych dwóch kanałów zależy od tego co emitują w kinach. Poza tym, obie stacje wiele pozycji przesuwają na koniec roku, żeby maksymalnie uatrakcyjnić najlepszy okres sprzedażowy dla płatnej TV. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje rozszerzone to tylko na Blu-Ray i DVD. Czy trylogia "Władcy pierścieni" była pokazywana w TV w wersji rozszerzonej? Wydaje mi się, że nie. Taki reżyserski "Powrót Króla" zająłby ponad 4 godziny ramówki. W takim TVNie z reklamami graliby to chyba od 20:00 całą noc do samego rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie Adeli to nie jest najlepszy przykład- wyemitowali wersję ocenzurowaną i kinową, a nie rozszerzoną. Co do takiej wersji Hobbita, to ja nadal zachodzę w głowę jak Peter Jackson nakręcił trzy, trzygodzinne filmy na podstawie cienkiej książki dla młodzieży. Reżyserska to powinna być wersja skrócona do 90-100 minut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektyw 2?

Już nie mogę się doczekać, rewelacyjny serial :)

Pierwszy odcinek był taki sobie, ale z czasem było dosyć przyjemnie, ładnie wszystko się rozkręcało i układało.

 

Czekam z niecierpliwością :)

 

Szkoda, że Hobbit nie będzie w wersji rozszerzonej. Są filmy, które mogą być obcięte ok ,ale są filmy takie jak Hobbit, że nawet w TV musi być wersja reżyserska, bo dużo elementów film na tym traci. Tam pojawia się kilka wątków i akurat 2 część Hobbita powinna być w wersji reżyserskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jaki sposób? Wersja rozszerzona 2 części, dopiero co miała swoją premierę. HBO musiało by wydać majątek na jej zakup. Z tego co się orientuję, 4 krotnie jest większa cena od wersji kinowej (i chyba nie ma możliwości emisji w TV). I nie byłoby ciągłości z 1 częścią. Wersje rozszerzone rzadko pojawiają się w TV. To głównie czynnik zachęcający do kupowania płyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO (01-12.01.2015)

 

01.01.2015 godz. 20:10 Witam Panie: Film - komedia 2014r. (HBO Comedy)

03.01.2015 godz. 22:00 The Knick (1) - serial 2014r.(HBO)

04.01.2015 godz. 20:10 Grawitacja - dramat sf. 2013r. (HBO)

07.01.2015 godz. 22:00 Foo Fighters: Sonic Higways (1) - dokumetalny 2014r. (HBO2)

08.01.2015 godz. 20:10 Bitwa roku - musical 2013r. (HBO)

09.01.2015 godz. 20:30 Śmierć w raju - thriller 2014r. (HBO)

10.01.2015 godz. 22:00 The Knick (2) - serial 2014r.(HBO)

11.01.2015 godz. 20:10 Imigrantka - dramat 2014r. (HBO)

12.01.2015 godz. 22:00 Bliskość (1) - serial komediowy 2015r.

12.01.2015 godz. 22:30 Dziewczyny IV (1) - serial komediowy 2015r.

12.01.2015 godz. 23:30 Jak zdrówko 2 (1) - serial komediowy 2014r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...