Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@tracer10, ale jakie większe prawa? Przecież każdy wie jakie są wytwórnie i wszystkie filmy z nich są dostępne w Polsce (HBO i C+) Prawa naszego HBO i Amerykańskiego są troche inne. W USA działa jeszcze sieć Starz!, która też też prezentuje najnowsze filmy. Tak więc HBO USA nie ma wszystkich wytwórni.

 

PS

@tracer10, kilka stron wcześniej szczegółowo pisałem co i jak z HBO USA, więc polecam lekture, a dopiero potem polemike :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy chyba nie czytacie dokładnie tego o co mi chodzi, a chodzi o to że nie jest możliwe aby nasze HBO miało te same prawa co amerykańskie bo niby gdzie to by pomieściło skoro oni mają 26 kanałów. I nie wydaje mi się żeby utworzyli tyle kanałów żeby mieć gdzie dawać powtórki. Prawda? A u nas co to co leci na HBO wałkóją póżniej na 2 pozostałych kanałach :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykańskie HBO ma umowy z: WB, New Line Cinema, Fox, Universal, Dreamworks i częściowo Sony Pictures, natomiast nasz ma: WB, New Line, Sony, Disney, MGM i kilka mniejszych. Czyli mniej więcej tyle samo praw. Na kanałach sprofilowanych leci dużo filmów starszych, z lat 80-90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dużo się na wypożyczasz za 29 zł? Lepiej wziąć te dwa kanały i w jednym miesiącu włączać Canal +, w drugim HBO. Przy systemie powtórek nic cię nie minie. Stary bajer i nie wychodzi tak drogo :wink:8)

 

A nie wchodząc w cenę to weź Canal +, HBO, biegaj do wypożyczalni i chodź codziennie do kina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak naprawdę częściej oglądam chyba HBO niż Canal+. Ale i tak jednoznacznie nie mógłbym odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej jest mieć HBO, czy Canal+. I jedno i drugie warto mieć. Raz coś dobrego ma Canal+, raz HBO. A co do powtórek, no cóż, przynajmniej mogę sobie pozwolić na oglądnięcie czegoś innego na innych kanałach bez strachu, że film na HBO mi przepadnie. Wiem, że jutro, albo za kilka dni go powtórzą. I dzięki temu mam "dwie pieczenie na jednym ogniu".

 

Jedyna rzecz, której mi brakuje na Canal'u to, a propos tematu skandynawskiego na forum, Canal+ w stylu skandynawskim, z erotykami po północy. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MegaPremiery HBO Sierpień

 

-> 5 Sierpnia: Firewall

-> 12 Sierpnia: Przygoda na Antarktydzie

-> 19 Sierpnia: Rzym II odc.1

-> 26 Sierpnia: Rzym II odc.2

 

Strasznie mnie zdziwił ten Rzym w niedzielnym paśmie o 20.00. Czyżby Niedzielne Mega Premiery w połowie Sierpnia zostały przesuniete na inny dzień? Bo nie po to płace ciężkie pieniadze żeby ogladać jakiś serialik w paśmie premier zarezerwowanych na film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był wałkowany x razy i pytam się konkretnie. Co było kiedyś a nie ma teraz na HBO. Oferta jest taka sama ba nawet poszerzyła się o nowe wytwórnie.

 

 

Wytwórnie orszem, ale, w moim odczuciu, te wytwórnie produkują gorsze filmy. Nic nie mam do HBO. Wolę jednak Canal+, jeśli miałbym brać Cyfrę. Miałem niedawno oba te kanały i taka jest moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wytwórnie orszem, ale, w moim odczuciu, te wytwórnie produkują gorsze filmy

I tutaj masz odpowiedź na swoje pytanie. Bo kino amerykańskie już nie robi w naszym kraju takiej furory jak w latach 90 i na początku 21 wieku. Ludzie oczekują czegoś ambitniejszego. Mają wyrobione swoje gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat był wałkowany x razy i pytam się konkretnie. Co było kiedyś a nie ma teraz na HBO.

 

Prosze bardzo :wink: Brakuje przede wszystkim hitow filmowych z piewszych miejsc list przebojow i nie tylko a zwlaszcza dobrego kina takiego jakie mialo miejsce jeszcze kilka lat temu. Kiedys to prawie kazda niedziela byla wypelniona dobrym filmem ktory do dzisiaj prezentuja po kilka razy stacje TV. A dzisiaj ile z tych tytulow prezentowanych w HBO beda polecac nasze telewizje za kilka czy kilkanascie lat. Mysle ze zbedny jest dalszy komentarz :P Nie wspomne juz o dennych serialach :)

Ten kto nie posiadal HBO kiedys to tego nie zrozumie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nie kąt racja @djclassic.

A ja powiem tak, że posiadałem kiedyś HBO, i to dobrze rozumiem. Powiem, że jeszcze całkiem niedawno, HBO był o wiele lepszy. A tak to dobry czas temu się popsuł ten kanał, i nie powiem, czasem dobra premiera poleci, ale to sporadycznie. Dawniej HBO można było nazwać HBO - i to takie, z prawdziwego zdarzenia :) No, fakt, to w prawdzie wina tych wytwórni, rozumiem, ale co mnie to obchodzi, po prostu, wytwórnie, z którymi HBO ma umowy zaczęły produkować gorsze filmy, które trafiają do HBO, i mamy takie efekty. Niezadowolenie. Może komuś akurat jakieś premiery przypasowały, ale megapremiery na przyszły miesiąc, to powiedzmy, że to po prostu absurd. Opcji premium HBO już dość długi czas nie mam dołączonej, choć na miesiąc - nie mam! Miałem kiedyś, i to nawet dłużej niż na miesiąc, dołączoną opcję premium HBO, kiedy ten kanał był prawdziwym HBO. Przyznam, wtedy było co oglądać.

Jeśli to wytwórnie zaczęły takie bezsensowne filmy produkować dla HBO to HBO na tym traci, ponieważ mówimy: 'HBO się popsuło!' :P:wink::cry:

Ale wiem, że nadejdzie taki dzień - właściwie, taki miesiąc - kiedy HBO zaoferuje dobre megapremiery. Tak bywa nawet teraz, ale to za rzadko, za mało, znacznie za mało... dla takich wymagających abonentów :D To nie to co kiedyś...

Obecnie dołączyłem CANAL+ i jednak CANAL+ to CANAL+! Za tą cenę, i najlepszy sport, i najlepsze filmy. CANAL+ mam najczęściej! Miałem w poprzednich miesiącach co jakiś czas, teraz też mam, i jest super. CANAL+ rządzi! :P:D:):wink::wink:

 

Wyraziłem subiektywną opinię. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...