Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie rzuca się to w oczy, bo przy Monolith jest info o wyłączności. Inna sprawa że być może filmy z Monolith już od 2012 roku będą w N na wyłączność, natomiast filmy z FOXa dopiero od 2013 roku (bo do końca 2012 premiery ma dawać Canal+). Więc być może w 2012 albo w ogóle jeszcze filmów FOX nie będzie w nFilmach albo będą tylko te, które już miały premierę w Canal+, stąd brak słowa wyłączność. Ale wiadomo m.in. z komunikatu C+ że od 2013 roku stacja ta nie będzie miała FOXa więc wtedy filmy te już będą tylko w nFilmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie korci żeby po ostatnich przejęciach powklejać tutaj trochę cytatów kolegi Pawopa z poprzednich miesięcy i lat na temat wyłączności i tego jak to większość wytwórni kocha dozgonnie Cyfrę/Canal+ i się od nich nigdy nie odklei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Media2.pl podają:

 

Telewizja "n" na razie nie zdradza informacji nowej umowy. - wszystkie szczegóły na temat umowy podamy już niebawem w komunikacie - informują nas przedstawiciele telewizji "n".

 

Jakie jest w tej sprawie stanowisko Canal+, który na swojej antenie także emituje filmy tego dystrybutora? - Z Monolithem nadal współpracujemy i będziemy współpracować - zapewniają nas dzisiaj przedstawiciele spółki Canal+ Cyfrowy. Stacja Canal+ na początku września planuje konferencję prasową dotyczącą jesiennej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z forum Canal+ doskonale tutaj pasujący:

Jeśli CANAL+ mówi współpracujemy i będziemy współpracować to wiedz, że coś się dzieje

 

Kolejny bełkot PRu. Canal+ jeszcze przez pewien czas będzie pokazywał filmy Monolithu (przynajmniej do końca tego roku) stąd i takie tłumaczenie. A być może jeszcze przed podpisaniem umowy z Nką Canal+ kręcił jakiś film, którego dystrybutorem będzie Monolith i stąd też taki komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobrze się stało , w przyszłym roku trzeba będzie zmienić C+ na N po prostu. Ciekawe jak będzie się kształtować cena nFilm + HBO. Może promocja Hollywood za 68zł? Raczej na pewno będzie taniej niż w C+.

A te komunikaty "współpracujemy i będziemy współpracować", to po prostu skandal. Ja uwierzyłem. Brawo dla dociekliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mnie korci żeby po ostatnich przejęciach powklejać tutaj trochę cytatów kolegi Pawopa z poprzednich miesięcy i lat na temat wyłączności i tego jak to większość wytwórni kocha dozgonnie Cyfrę/Canal+ i się od nich nigdy nie odklei.

Nigdy nie twierdziłem, że C+ ma wytwórnie na zawsze. Ponadto wyciąganie teraz, że 2, lata temu z pobłażaniem patrzyłem na nFilmy jest śmieszne, gdyż wtedy te kanały były na poziomie Filmboxu.

Twierdziłem również, że jeżeli sytuacja z kanałami premium się zmieni rozważe zmiane operatora. Tak też się stało i od połowy lipca wziąłem dodatkowo nke.

 

Co do Monolithu, to na M2 twierdzą, że umowa nki nie obejmuje wszystkich produkcji. Wolałbym aby wszystkie filmy danego dystrybutora były w jednym miejscu. Zobaczymy jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery niedzielne:

- Karate Kid

- Mamma Mia

- Salt

- The Social Network

 

Pozostałe premiery:

- Ninja Zabójca

- Przemytnik

- Effi Briest

- Gdzie jest Nemo?

- Szczęśliwe zakończenia

- Krew: Ostatni Wampir

- Intrygant

- 22 kule

- Już mnie nie kochaj

- Trzech mężczyzn i mała dama

- Contact High

- Solomon Kane: Pogromca zła

- Ostatnia zima wojny

- Emmy 2011: Ceremonia rozdania nagród

- Hellboy

- Śniadanie do łóżka

- Ponad wszelką wątpliwość

- Śledztwo na cztery ręce

- Sekretne okno

- Moje słowa, moje kłamstwo, moja miłość

 

Sam obejrzę wszystkie niedzielne premiery, a także Gdzie jest Nemo?, Hellboy, Ninja Assassin i Śniadanie do łóżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W październiku w CANAL+, Saga Zmierzch: Zaćmienie.

 

 

Liczę ze październik, listopad oraz grudzień będzie podobnie okazały jak wrzesień, mam nadzieję ze zobaczę takie filmy jak Pogrzebany, Dla niej Wszystko, Ostatni Egzorcyzm, Maczeta,Wybuchowa Para,Predators,Poznaj nasza rodzinkę.

Te wszystkie filmy miały premierę ok. rok temu więc chyba czas je pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...