Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery czerwca 2023 w HBO i HBO MAX

1.06.2023 20:10 The breaking Ice (2023) (Singapur) (rezyseria Anthony Chen)

4.06.2023 21:10 MAGIC MIKE:OSTATNI TANIEC (2023) (Warner Bros) (w rolach głównych Channing Tatum i Salma Hayek)

5.06 20:10 IDOL (2023) (nowy serial HBO) (w rolach głównych Lily-Rose Deep i The Weeknd) (rezyseria Sam Levinson twórca Euforii)

10.06 20:10 Zawrót głowy (2022) (w roli głównej Alison Brie)

11.06 21:10 IO (2022) (Gutek Film) (rezyseria Jerzy Skolimowski)  (polski kandydat do Oscara 2023)  ( w roli głownej Sandra Drzymalska)

15.06 20:10 Boylesque (2022) (polski dokument)

18.06 20:10 ??? (film trwa 110 minut) 

25.06 20:10 MARTWE ZŁO:PRZEBUDZENIE (2023) (Warner Bros) (w roli głównej Alyssa Sutherland) (premiera kinowa 21.04.2023) 

30.06 21:50 Zaproszenie (2022) (Sony,Screen Gems) ( w roli głównej Nathalie Emmanuel)

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Monolith, więc raczej Prime lub Canal+.

Ten drugi nie ma w tym roku już chyba żadnego filmu nawet stojącego w okolicach blockbustera do pokazania, więc by się im przydało.

No jeszcze jest ew. nowy Asteriks (który u nas w PL zrobił dość dobre wyniki i oceny dzięki dubbingowi, ale światowo to już niezbyt), tyle, że też nie jest pewniakiem bo z jednej strony jest tam owszem C+ i dystrybucja Kino Świat w kraju, ale z drugiej Netflix jako koproducent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2023 o 22:01, Palamander napisał(a):

Najważniejsze że HBO przedłużyło min na Polskę umowę z Sony Pictures

Filmy od Warnera/NewLineCinema,SONY/Columbia w HBO-nie ma co narzekać🙂

SONY nie ma swojego serwisu VOD (i dopóki się to nie zmieni), to nic dziwnego, że pozostaną nadal w HBO/HBO Max/Max. Co do Warnera, to trudno, aby swoje prawa filmowe udostępnili innym serwisom VOD mając swój własny HBO Max/Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bloo411 napisał(a):

SONY nie ma swojego serwisu VOD (i dopóki się to nie zmieni), to nic dziwnego, że pozostaną nadal w HBO/HBO Max/Max. 

Każdy oddział HBO na świecie ma u siebie SONY?...Oczywiście że nie.Trzeba "troszkę" o taką umowę powalczyć,bo np:Netflix też bardzo lubi mieć SONY u siebie🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze premiery C+ w czerwcu:

"Kopciuszek i kamień życia" (Kino Świat, premiera kinowa październik 2022, Filmweb 4.2/10)

"Guliwer" (Kino Świat, premiera kinowa wrzesień 2022, Filmweb 4.7/10)

"Anatomia" (Velvet Spoon, koprodukcja Canal+, premiera kinowa październik 2022, Filmweb 5.2/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pawop napisał(a):

To Filmweb jest jakąś wyrocznią? Wystarczy, że w produkcji pojawi się homoseksualista lub ktoś o innym kolorze skory niż biała i sypią się jedynki

Poprawiłem wypowiedź tak, by zawierała obiektywizm, a nie wyłącznie skrajnie lewą propagandę:

 

Wystarczy, że w produkcji pojawi się homoseksualista lub ktoś o innym kolorze skory niż biała i sypią się jedynki lub dziesiątki

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
1 godzinę temu, Arkon napisał(a):

Niestety generalnie dużo więcej ciekawych seriali teraz się kręci niż filmów. Taki trend, a niektórzy by chcieli w jednym serwisie 10 dobrych filmów w miesiącu. Ja nie wiem czy w całym roku można tyle w kinach i wszystkich serwisach znaleźć.

Niedługo poziom C+ a CDA Premium będzie bardzo podobny (jeśli już nie jest).

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lakiman napisał(a):

Niedługo poziom C+ a CDA Premium będzie bardzo podobny (jeśli już nie jest).

Nie znam oferty tego pseudo serwisu, nawet mnie on nie interesuje. Tak jak napisałem generalnie dobrych filmów jest ostatnio jak na lekarstwo. Tobie np. bardzo się podobał "Gdzie śpiewają raki" i pamiętam że dałeś mu 10, co dla mnie jest zarezerwowane dla absolutnie przełomowych filmów w historii jak "Ojciec chrzestny" czy "Lot nad kukułczym gniazdem". Dla mnie ten film to max 6/10. Z ostatnio oglądanych filmów na co najmniej 8 zasłużyły u mnie "Odkupienie" na HBO Max, "Duchy Inisherin" Disney, "Fabelmanowie"(tu jedyna 9), "Argentyna 1985" Amazon czy "Pinokio Del Toro" Netflix. I to by było na tyle chyba.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

@Arkongdyby teraz pojawił się "Ojciec Chrzestny" to z pewnością nie dałbyś 10/10. 

Jak dla mnie trudno trafić współcześnie na taki poziom filmów jakie kręcono kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu..to była sztuka fimowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...