Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cinemax i Cinemax 2 w październiku - pełna lista:

Cinemax

01.10 Marshall (2017)

02.10 Studio 666

03.10 Świat po nas (2021, Francja)

07.10 Rendez-vous (2019, Meksyk)

08.10 To właśnie seks (2014)

09.10 Jak wywołałem swoją żonę

11.10 Magnetyczni (2021, Niemcy, Francja)

16.10 Duma i uprzedzenie i zombie (2016)

23.10 Dom zbrodni (2017, Max Irons, Glenn Close)

30.10 Las samobójców (2016)

 

Cinemax 2

01.10 Drive my car (2021, Japonia)

02.10 Plac zabaw (2021, Belgia)

03.10 Requiem dla snu

08.10 Ballada o białej krowie (2021, Iran)

09.10 Kalifornia (2022, Włochy)

15.10 W drogę ! (2022, Iran)

16.10 Zabić bestię (2021, Argentyna)

22.10 Jak brat bratu  (2021, Turcja)

23.10 Mój syn (2021, James Mcavoy)

29.10 Chmury znad Czarnobyla (2022, Rumunia)

30.10 Pływak (2022, Izrael)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozpisce na październik pojawiło się Zaginione miasto (Paramount), które miało u nas premierę w kwietniu. Natomiast w dalszym ciągu nie ma filmu Krzyk (Paramount) wyświetlanego u nas w styczniu. Celowo przeciągają na listopad (halloween?) czy może jest jakaś inna przyczyna? Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, choć w październiku są jeszcze wolne sloty np niedziela 9 czy sobota 15 gdzie mogą dodać jakiś znany film, choć niedziela raczej odpada bo Scream trwa prawie 2 godziny, więc zapewne będzie tak jak podejrzewasz :)

 

Kurczę ale ja głupi jestem, przecież prawie 2 godziny to 115 minut, więc Scream jak najbardziej może być w niedzielę 9 października jako premiera :)

Edytowane przez nibelung
jestem głupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HBO październik zapowiada się bardzo ciekawie (biorąc pod uwagę oferę HBO I Cinemax) - kilka tytułów znalazłem dla siebie. 

 

Za to coraz gorzej w C+. Widzę, że we wrześniu, podobnie jak miało to miejsce w sierpniu zdarzają się tygodnie z 1-2 premierami w tygodniu. Bardzo słabo. Nie liczę oczywiście filmów dokumentalnych czy seriali. Kiedyś filmy z Gutka były raczej pewnością w C+. Teraz widać, że coraz częściej lądują w HBO. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozpisce na październik pojawiło się Zaginione miasto (Paramount), które miało u nas premierę w kwietniu. Natomiast w dalszym ciągu nie ma filmu Krzyk (Paramount) wyświetlanego u nas w styczniu. Celowo przeciągają na listopad (halloween?) czy może jest jakaś inna przyczyna? Ktoś, coś?
Krzyk nie jest u nas dystrybuowany przez Paramount.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, domin107 napisał:

Amazon zasiliły następujące produkcje-

Tylko na Amazon prime jest od jakiegoś czasu dramat, ponieważ większość nowych filmów jest oferowana tylko i wyłącznie z lektorem. Po kontakcie z supprtem, dostałem odpowiedź że to kwestia licencji, tak że dla mnie trochę śmieszna sytuacja, a z lektorem się nie da tego oglądać.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Draki napisał:

Tylko na Amazon prime jest od jakiegoś czasu dramat, ponieważ większość nowych filmów jest oferowana tylko i wyłącznie z lektorem. Po kontakcie z supprtem, dostałem odpowiedź że to kwestia licencji, tak że dla mnie trochę śmieszna sytuacja, a z lektorem się nie da tego oglądać.

Najgorzej, gdy trafi się na lektora, który ma złą dykcję.

Tym bardziej wtedy film staje się nieoglądalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę abo C+ we Francji tam umowy podpisane z większością wytwórni. W Polsce rozdrobnienie praw. Nie chwala sie jakie z kim mają  umowy. U Nas wrzesień kucha zarówno w C+ jak i w HBO. Ciekawe jak październik się zapowiada.

Edytowane przez PIOOLE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...