Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pawop napisał:


Ekskluzywne treści będą w postaci MAX Originals i nowości filmowych z WB. Wątpię, że produkcje WB zachowają tylko dla siebie, ale zobaczymy


 


To był skrót myślowy

Może to trochę " głupie" pytanie .

Max Oryginals to tylko seriale,  czy również kontent filmowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipiec w Canal+: KRUK. Czorny woron nie śpi (nowy sezon serialu CANAL+ Original); Czas zemsty; Ostatnie wielkie dzieło; Najdłuższa noc; Lew; Bitwa o Britney; Music; Sędzia i kat; Archiwum; Mój książę z bajki; Gloria Steinem. Moje życie w drodze; Nocne łowy; Syrena z Paryża; Padre; Czas rozliczenia; Małe szczęścia; Pod górkę; Chciwość; Dodaj do ulubionych; Szczęśliwy książę; W imię diabła; Pixie; Mam na imię Sara | seriale: Anna Boleyn; I Hate Suzie; Young Rock; Mr. Major; maraton z pierwszym sezonem KRUKA w CANAL+ SERIALE; koncerty (również w 4K): Foals - Rip Up the Road; Biffy Clyro - A Celebration of Endings - Live at Barrowlands 2020; Muse: Simulation Theory

Źródło: https://twitter.com/szymeksokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najsłabszy miesiąc w tym roku w CANAL+. Chociaż patrząc na HBO to i tak dobrze.

 

Dużo francuskich filmów albo takich klasy B czy nawet C. Chyba tylko jedna polska produkcja. Ja chyba z 2 filmy znalazłem dla siebie. "Kruk" jeszcze ratuje ten miesiąc. Słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie jest to dziwne. To głośny tytuł i oszczędzają takie pozycje na czas kiedy ludzie będą w domach.

Teraz to ludzie jezdzą na działki, wakacje i nie patrzą w ekran. Puścili tylko dalszy ciąg "Kruka", żeby się ich tak za bardzo nie czepiać.

Co lepsze filmy, które mogą emitować szykują zapewne na wrzesień. Sierpień też będzie pewnie kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.06.2021 o 23:32, krzysz napisał:

Kiedy "Uczciwy złodziej" w Canal+może coś wiecie????....pozdro

Teraz jest do wypożyczenia w VOD. Możesz sprawdzić do kiedy jest w vod. Po tym terminie powinna być emisja.

Choć to film monolith a obrazy tego producenta pojawiały się też w amazon.

Ciężko powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 23:51, domin107 napisał:

Na razie disney wskazuje, że jest super niepoważnym korpo bo są firmy, które planują coś do przodu a oni nie potrafią daty podać na Polske tylko trzeba się bawić w domysły. Nikt z disneya nie potwierdził na 100%, że d+ będzie w Polsce w tym roku. Tylko na forum fb w to wierzą.

Właściwie to zostało potwierdzone. Dokładnej daty nie wiadomo, ale na pewno będzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, domin107 napisał:

Podaj źródło

"Według najnowszych informacji Disney+ zostanie udostępniony w Polsce w 2021 roku. Informacja została przekazana przez Martę Szafrańską, szefową corporate communications, publicity & corporate citizenship w The Walt Disney Company serwisowi wirtualnemedia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś w punkt.

Ciężki temat.

Połowa roku i firma dalej nie potrafi podać choć wstępnej daty. Ba, ta firma powoduje swoją polityką, że piractwo się szerzy (nie udostępniając swoich treści).

Można to powiedzieć wprost - oni nie wejdą w tym roku do Polski.

A HBO możliwe, że śpi spokojnie bo nikt nie da sobie uciąć palca, że ich umowa z disney kończy się wkrótce.

Taka "Czarna Wdowa" może polecić w HBO.

Np. umowa disneya z VOD.PL dobiega końca ostatniego dnia sierpnia tego roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale jak będzie kiedyś tam to krok po kroku dojdziemy do takiego pułapu. 

Powiem w ramach ciekawostki, że zostałem dziwadłem na grupie fb disney plus polska. Śmiałem twierdzić, że disney jest niepoważny i podważałem datę wejścia w tym roku. Oni tam byli więcej niż przekonani na szczęście ostatnio się obudzili i zrobili akcje, żeby firma podała datę startu ale milczą w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premiery sierpnia 2021 w HBO i HBO GO:

1.08.2021 20:10 SNAJPER (2014) (Warner Bros) (film Clinta Eastwooda) (w roli głównej Bradley Cooper) (powrót do HBO)

5.08 20:10 Idealna 10 (2019) (Wielka Brytania)

6.08 21:00 300 (2006) (Warner Bros) (powrót do HBO)

8.08 20:10 NARODZINY GWIAZDY (2019) (Warner Bros) (w rolach głównych Bradley Cooper i Lady Gaga) (powrót do HBO)

13.08 21:00 300:Początek Imperium (2014) (Warner Bros) (powrót do HBO)

15.08 20:10 Lucy wśród gwiazd (2019) (20th Century Fox) (w roli głównej Natalie Portman) (powtórka z Canal+ Premium)

19.08 20:10 Syndrom Baumbachera (2019) (Niemcy)

20.08 21:00 Spontaniczni (2020) (Paramount Pictures) (w rolach głównych Charlie Plummer i Katherine Langford)

21.08 20:10 Każdy twój oddech (2021) (Galapagos Films) (w rolach głównych Casey Affleck,Sam Claflin i Michelle Monaghan)

22.08 20:10 WYSNIONY SWIAT (2020) (Paramount Pictures) (w rolach głównych Margot Robbie i Finn Cole)

26.08 20:10 PERCY (2020) (w roli głównej Christopher Walken)

29.08 18:35 SCOOBY-DOO (2020) (Warner Bros) 

Premiery sierpnia 2021 w Cinemax i HBO GO:

1.08.2021 20:00 Szczęściara (2019) (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty) (Australia) i 20:30 Den Naestsidste (2020) (Niemcy) (Cinemax 2)

6.08 20:00 Płaczaca kobieta (2019) (Hiszpania)

8.08 20:00 Gladiator (2000) (w rolach głównych Russell Crowe i Joaquin Phoenix)

15.08 20:00 Robin Hood (2010) (Universal) (w roli głównej Russell Crowe) i 20:30 Koirat eivat kayta housuja (2019) (Finlandia) (Cinemax 2)

16.08 20:00 Moj jutatnji smeh (2019) (Serbia)

21.08 20:30 Pari (2020) (Cinemax 2)

22.08 20:00 American Gangster (2007) (w rolach głównych Russell Crowe i Danzel Washington) i 20:30 Las buenas intenciones (2020) (Hiszpania) (Cinemax 2)

29.08 20:00 Córki Rzeszy (2020) (w rolach głównych Eddie Izzard,Judi Dench,Carla Juri i Jim Broadbent) i 20:30 Die Grube (2020) (Niemcy) (Cinemax 2)

30.08 20:00 End of Sentence (2019) (w rolach głwnych John Hawkes i Logan Lerman)

Edytowane przez Plus12
  • Popieram 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Plus12 za rozpiskę :) To Ty sprawiasz że jeszcze warto tutaj zaglądać. 

 

W końcu jakiś miesiąc w HBO/Cinemax w którym można coś polecić 😉

Ciekawymi pozycjami są : "Spontaniczni", "Percy", "Pari", "Las buenas intenciones", "End of sentence". Dodatkowo można zobaczyć "Wysniony Świat" lecz film pozostawia sporo do życzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, co wymienił @Plus12 w sierpniu w HBO GO pojawia się także następujące filmy:

 

"300"

"300: Początek imperium" 

"Czarna Wenus"

"Ja Cię kocham a Ty z nim"

"Król Belgów"

"Miasto duchów"

"Bosy imperator"

"Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami"

"Goło i wesoło"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...