Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiedzi była mowa o kilku filmach, nie wszystkich. Już wtedy pisałem, że jest tak sformułowana, że nic z niej nie wynika.

 

na filmy „Peppermint: Smak Zemsty”, „Bella i Sebastian 3” oraz „Robin Hood: Początek”, CANAL+ zaprasza już wkrótce. Emisja tych filmów w TVP nastąpi dopiero po zakończeniu licencji CANAL+, co będzie miało miejsce za kilkanaście miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 23:31, bugmenot napisał:

Luty w C+ (do aktualizacji pewnie jeszcze bo skrominutko, zwłaszcza jak na miesiąc Oskarowy).

 

Nieposłuszni (The Public), 1.02

Przepraszam, że przeszkadzam (Sorry to Bother You), 2.02

Van Gogh. U bram wieczności (At Eternity’s Gate), 4.02

Anioł (El Ángel), 7.02

Jutro albo pojutrze (Minding the Gap), 8.02

Wyznaj to szeptem (Tell It to the Bees), 11.02

Całe szczęście, 14.02

Wilcze echa (Le chant du loup), 15.02

Słodki koniec dnia, 16.02

Pożegnanie nocy (L'adieu à la nuit), 18.02

Zakon Świętej Agaty (St. Agatha), 21.02

Dzięki Bogu (Grâce à Dieu), 23.02

Trzy kroki od siebie (Five Feet Apart), 29.02

 

W dniu 16.01.2020 o 22:36, bugmenot napisał:

 

Update:

serial Pamiętnik kierowcy Ubera od 10.02,

dokument Dlaczego psy nas kochają, 2.02.

 

8 i 9 lutego Oscarowy Weekend i powtórki między innymi Faworyty, Bohemian Rhapsody, Czy mi kiedyś wybaczysz, czy jakże rzadko pokazywanej Zimnej Wojny :)

Update:

22.02. Polityka - film

24.02. Spowiedź emigranta - polski dokument 

25.02. Święta Judy (Saint Judy)

28.02. Jamajczyk (Yardie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery marca 2020 w HBO:

1.03.2020 20:10 BEREK (Tag) (2018) (Warner Bros,New Line Cinema) (w rolach głównych Jeremy Renner,Ed Helms,Isla Fisher,Jon Hamm,Jake Johnson i Hannibal Buress) (powtórka z Cinemax)

6.03 21:00 Fosse/Verdon (2019) (serial FX) (w rolach głównych Sam Rockwell i Michelle Williams)

8.03 20:10 KRÓL LEW (2019) (Disney) (wersja live-action filmu z 1994 roku) (w oryginale Seth Rogen,John Oliver,Chiwetel Ejiofor,Beyonce,Donald Glover i James Earl Jones)

15.03 20:10 TOY STORY 4 (2019) (Disney,Pixar) (w oryginale Tom hanks,Tim Allen,Jordan Peele,Keegan-Michael Key i Keanu Reeves)

16.03 20:10 WESTWORLD (III sezon)

17.03 20:10 SPISEK PRZECIWKO AMERYCE (2019) (miniserial HBO) (w rolach głównych John Turturro i Morgan Spector)

21.03 20:10 WHIPLASH (2014) (powrót do HBO)

22.03 20:10 SPIDER-MAN:DALEKO OD DOMU (2019) (Sony,Columbia Pictures,Marvel) (w rolach głównych Tom Holland,Samuel.L Jackson,Jake Gyllenhaal,Marisa Tomei,Zendaya i Jon Favreau)

24.03 21:10 GENIALNA PRZYJACIÓŁKA (II sezon) 

26.03 20:10 The Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For (2019) (Hallmark TV) i 22:10 DIEGO (2019) (M2 Films) (dokument od twórcy Senna i Amy)

29.03 (Wieczór z LEGO) 18:25 LEGO:PRZYGODA (2014) a o 20:10 LEGO.PRZYGODA 2 (2019) (Warner Bros Animation) (w oryginale Elizabeth Banks,Chris Pratt (w podwójnej roli) i Will Ferrell)

Premiery Cinemax:

1.03.2020 Na Cinemax nie wiadomo jaki film ale trwa 110 minut oraz 20:30 Irina (2018) (Bułgaria) (Cinemax 2)

4.03 20:00 Vif-argent (2019) (Francja)

7.03 20:30 For Frosten (2018) (Dania) (Cinemax 2)

8.03 20:00 MIRAI (2018) (Stowarzyszenie Nowe Horyzonty) (film anime) i 20:30 Staniczek (2018) (Niemcy) (Cinemax 2)

9.03 20:00 L'autre continent (2018) (Francja)

13.03 20:00 Darlin (2019)

15.03 20:00 W proch się obrócisz (2019) (w rolach głównych Matthew Broderick i Geza Rohrig) i 20:30 The last tree (2019) (Cinemax 2)

18.03 20:00 Tylko ty (2018)

21.03 20:30 Die Frau auf der Straße (2019) (Niemcy) (Cinemax 2)

22.03 20:00 Człowiek jutra (2019) (Blecker Street) (w rolach głównych John Lithgow i Blythe Danner) i 20:30 Szczęśliwe zakończenie (2019) (Niemcy) (Cinemax 2)

29.03 20:00 Złote wyjście (2018) (w rolach głównych Emily Browning,Mary-Louise Parker,Lily Rabe,Adam Horovitz i Jason Schwartzman)

Edytowane przez Plus12
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomb Rider,Życzenie Śmierci lecą na Cinemax, ale Creed II do dzisiaj się nie pojawił... Ogólnie bardzo mało MGM produkuje "własnych" filmów w tej chwili

https://www.movieinsider.com/c9/metro-goldwyn-mayer?page_offset=0

Ciekawsze jest czy w marcu C+ PL zaoferuje kolejne 23-25 dokumentów jako premiery

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil2505@

To w takim razie w swoim kanale filmowym zaoferują znów jak w lutym 7-8 premier filmów fabularnych? Z czego 5-6 będzie kompletnie nieznanych?

Mam C+PL od 1996 roku,ale powtórzę że takiego tragicznego miesiąca jeśli chodzi o ilość premier filmów jak Luty 2020 jeszcze nie było w całej historii C+Pl....

W marcu będzie wiadomo po premierach czy stracili Monolith.Jeśli tak, i zostanie im praktycznie tylko KinoŚwiat są dwie opcje. Obniżyć cenę za abonament na max. 20pln,albo zlikwidować kanały filmowe i zostać tylko przy sporcie. Ja osobiście C+Dokument nie mam,a 40pl za powtórki i starocie w kanale filmowym płacić nie mam zamiaru

https://www.movieinsider.com/c13/universal-pictures

https://www.movieinsider.com/c26/fox-searchlight-pictures

https://www.movieinsider.com/c20/lionsgate-films

https://www.movieinsider.com/c3/20th-century-fox

Mając nadal min. te wytwórnie co wyżej,jakiegoś powodu do tragedii by nie było. Nie mając praw do tych wytwórni,nazywanie nadal siebie kanałem filmowym byłoby trochę niepoważne

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W C+ na pełną wyłączność to patrząc na ostatnie miesiące jest tylko FOX i Universal ;).

HBO Paramount, Sony, Warner.

 

Jeśi chodzi o Kino Świat to wydawaloby się, że skoro kupili tam udziały to wszystko powinno być w C+, ale "Kurier" miał premierę w TVP, a potem trafił do Netflixa, "Planeta Singli 3" od razu w Netflixie, "Suspiria" w Amazon Prime Video, a "Przebudzenie dusz" w CDA Premium ;) .

 

"Kogel Mogel 3" z Next Filmu był dawno temu w C+, a "Underdog" mimo, że miał premierę przed nim jeszcze nie poszedł ;). "Piłsudski" z września 2019 ma być 15 lutego Netflixie.

 

M2 Films, Aurora, Gutek to też totalny miszmasz.

 

No i nie wiadomo co z Monolithem.

Edytowane przez bgmnt
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:
W C+ na pełną wyłączność to patrząc na ostatnie miesiące jest tylko FOX i Universal ;).
HBO Paramount, Sony, Warner.


HBO jeszcze ma Disneya, ale nie wiadomo jak długo.
Z Kino Świat zawsze będą dziwne sytuacje, bo wszystko zależy kto tam jest koproducentem filmu i kto zapewni sobie prawa telewizyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Palamander napisał:

kamil2505@

To w takim razie w swoim kanale filmowym zaoferują znów jak w lutym 7-8 premier filmów fabularnych? Z czego 5-6 będzie kompletnie nieznanych?

Mam C+PL od 1996 roku,ale powtórzę że takiego tragicznego miesiąca jeśli chodzi o ilość premier filmów jak Luty 2020 jeszcze nie było w całej historii C+Pl....

W marcu będzie wiadomo po premierach czy stracili Monolith.Jeśli tak, i zostanie im praktycznie tylko KinoŚwiat są dwie opcje. Obniżyć cenę za abonament na max. 20pln,albo zlikwidować kanały filmowe i zostać tylko przy sporcie. Ja osobiście C+Dokument nie mam,a 40pl za powtórki i starocie w kanale filmowym płacić nie mam zamiaru

https://www.movieinsider.com/c13/universal-pictures

https://www.movieinsider.com/c26/fox-searchlight-pictures

https://www.movieinsider.com/c20/lionsgate-films

https://www.movieinsider.com/c3/20th-century-fox

Mając nadal min. te wytwórnie co wyżej,jakiegoś powodu do tragedii by nie było. Nie mając praw do tych wytwórni,nazywanie nadal siebie kanałem filmowym byłoby trochę niepoważne

Czy Ty umiesz liczyć? Ja naliczyłem 16 filmów,  a nie "7-8". A piszesz to kolejny raz pomimo tego,  że już inny forumowicz zwrócił Ci na to uwagę. Druga kwestia - chyba gorzej było za czasów tv "n", gdy zabrała im sporo praw filmowych.  Wtedy to nawet "Zapach Kobiety" z 1992 był premierą.  Ale skoro masz tyle lat C+ to po prostu Ci to umknęło. :) Co do Monolithu sytuacja pewnie wyjaśni się, tak jak piszesz,  w marcu - więc nie ma co gdybać.  Trzeba mieć tylko nadzieję,  żeby filmy z tej wytwórni pojawiły się w dobrze znanym nam już miejscu,  a nie w kolejnym,  nowym - oczywiście za dodatkową oplatą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

"Kogel Mogel 3" z Next Filmu był dawno temu w C+, a "Underdog" mimo, że miał premierę przed nim jeszcze nie poszedł ;). "Piłsudski" z września 2019 ma być 15 lutego Netflixie.

Errata, zapomniałem, że Underdog był w grudniu w otwartym Polsacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

https://tv.pl.canalplus.com/forum/?forum/premiery-miesic-ca_10

Proszę,podaj mi tutaj 16 filmów fabularnych

@Palamander, a nie przyszło Ci czasem do głowy, że powyższy wykaz premier może być niepełny i będzie jeszcze zaktualizowany, bo tak to akurat na chwilę obecną wygląda?!

Ale skoro prosisz, to wyręczę kolegę @kamil2505 i wrzucę jeszcze raz za @bugmenot, ponieważ on ma info prosto z PR-u Canal+, czyli z pierwszej ręki. Fabuł jest 15, bo "Jutro albo pojutrze" to jest dokument.

 

1. Nieposłuszni

2. Przepraszam, że przeszkadzam

3. Van Gogh. U bram wieczności

4. Anioł

5. Wyznaj to szeptem

6. Całe szczęście

7. Wilcze echa

8. Słodki koniec dnia

9. Pożegnanie nocy

10. Zakon Świętej Agaty

11. Polityka

12. Dzięki Bogu

13. Saint Judy

14. Yardie

15. Trzy kroki od siebie

 

Mówisz i masz - 15 premier fabularnych jak "byk"!!! Pozdrawiam.

*******************************************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palamander napisał:

Marko46@

Aha,no tak.Zapomniałem o tych na szybko dodanych "hitach".

Zauważyłeś tylko 2 jakiekolwiek filmy kinowe? Wilcze Echa i Zakon Św. Agaty-obydwa z Kino Świat.

@Palamander, z tego co zauważyłem to piekliłeś się o ilość, a nie o jakość danych premier! Tak więc, nie będę się teraz wgłębiał w świeżo doczepiony przez Ciebie wątek do tego tematu, bo jest to wątek na zupełnie odrębną dyskusję. Ale skoro już przy tym jestem, to cóż... puszczają to co wytwórnie nagrają i żaden kanał premium, czy też serwis VOD, nie ma na to żadnego wpływu. Są miesiące na bogato, ale są również i takie, w których panuje bieda. Życie... i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko46@

Po pierwsze to na mnie nie krzycz, dobrze? Po drugie i o ilość i o jakość, ze wskazaniem na ilość mi chodzi. Mam C+, Cinemax, HBO i żadnego powodu do faworyzowania którejkolwiek ze stacji. Od dłuższego czasu C+ prezentuje się średnio, ale po prostu w lutym przeszli samych siebie. Domyślasz się zapewne, jakie pieniądze są wydawane na sponsoring w dużym " " polskiej "Ekstraklasy"? Życzyłbym sobie połowę tej kwoty i zacięcia na prawa filmowe.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 02:30, Plus12 napisał:

22:10 DIEGO (2019) (M2 Films) (dokument od twórcy Senna i Amy)

Nareszcie się doczekałem ?

 

Całkiem udany marzec w HBO/Cinemax się szykuje. Co najmniej 10 pozycji, które mnie zainteresują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...