Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/klamstwo-dla-ojczyzny-szef-tvp-jacek-kurski-pokazal-film-ktory-opluwa-pawla/hejje4e,79cfc278

Ciekawe jaki macie pogląd, mnie osobiście także się nie podoba że po śmierci próbuje się takie rzeczy rozgrywać.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem, to ten film był jednostronny, przedstawiono jedną część rzeczywistości, nie wspominając choćby o tym, że TVP też się zajmowała Adamowiczem, że był przecież reporter Sitek, tak więc mówienie teraz, że media prywatne zachowały się niewłaściwie, ale TVP już tak, nieco tutaj nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mówienie, że tylko media prywatne jechały po Adamowiczu. I chodziło mi o to, że przed śmiercią Adamowicza krytykowano go zarówno w TVP, jak i w Wyborczej czy Onecie, jednak w dokumencie o roli nadawcy publicznego już nie wspominano.
Sądzę, że dałoby się zrobić na ten temat naprawdę rzetelny materiał, ale trzeba by było chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał:

Tak samo jak mówienie, że tylko media prywatne jechały po Adamowiczu. I chodziło mi o to, że przed śmiercią Adamowicza krytykowano go zarówno w TVP, jak i w Wyborczej czy Onecie, jednak w dokumencie o roli nadawcy publicznego już nie wspominano.
Sądzę, że dałoby się zrobić na ten temat naprawdę rzetelny materiał, ale trzeba by było chcieć.

Czy TVN robił kiedyś krytyczny materiał o TVN? Rozmawiajmy poważnie. PO nieprzypadkowo nie poparła Adamowicza , a wystawiła J.Walese.  politycy opozycji jak i te media obarczaja TVP odpowiedzialnością za zabójstwo Adamowicza, więc TVP ma prawo pokazać jak zachowywały się inne media i opozycja. TVP  nie udaje po śmierci, że uwielbiała Adamowicza  i była mu przychylna czego dowodem  jest pierwszą część filmu gdzie jest o zarzutach wobec Prezydenta Gdańska. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej sprawie nie chodzi o to kto kogo popiera prywatnie, czy partyjnie, bo przecież takie jest życie, chyba nie wymagamy bezwarunkowej lojalności prywatnie czy zawodowo, tylko o nagonkę medialną na człowieka.

Jeśli były prowadzone sprawy przez ograna państwa, media o tym informowały, bo taka jest ich rola, ale nie należy tego mylić z nagonką.

Natomiast nie powinno się robić filmów dokumentalnych sugerujących że to inni a nie my, jeśli samemu nie ma się czystego sumienia, takie jest moje zdanie. 

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wtedy sporo TVP  i specjalnej nagonki na osobę Pawla Adamowicza nie było. Obarczanie odpowiedzialnością TVP jest moim zdaniem nieuczciwe i TVP ma prawo się bronić. Takie moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2022 o 09:43, wislok napisał:

Oglądałem wtedy sporo TVP  i specjalnej nagonki na osobę Pawla Adamowicza nie było. Obarczanie odpowiedzialnością TVP jest moim zdaniem nieuczciwe i TVP ma prawo się bronić. Takie moje zdanie. 

 

Bo gonienie Adamowicza po ulicach i wsadzanie mu kamery przed twarz to przecież "normalne dziennikarstwo" i nie jest wcale robieniem nagonki...

Warto rozróżniać informacje dotyczące toczących się spraw, a robienie takiego cyrku które odwalali "dziennikarze" TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co miałem do napisania w tej sprawie powiedziałem. Była krytyczna, informowała o tej sprawie , Sitek zachowywał się jak się zachowywał, to nie TVP zabiła Adamowicza. Adamowicz nie był szczególnie nękany przez TVP , wtedy raczej inni politycy opozycji byli bardziej pod odstrzałem TVP. Adamowicza nie zabiły także inne media. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że chociaż TVP Dokument i Kultura  w Canal+ zostały podniesione do jakości HD.

Ciekawe czy na satelicie znajdzie się miejsce dla TVP 4K..

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam w TVP... ;)

 



Wydawca "Panoramy" Mariusz Pietrasik został zawieszony w obowiązkach, bo puścił informację o zakontraktowanym występie Jasona Derulo na "Sylwestrze marzeń" z Dwójką, zanim ogłosił to Jacek Kurski na Twitterze - ustalił "Presserwis".

 

https://www.press.pl/tresc/69191,wydawce-_panoramy_-zawieszono_-bo-za-wczesnie-puscil-newsa-o-jasonie-derulo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP zarejestrowało dwa nowe znaki towarowe:

PAMIĘĆ TOŻSAMOŚĆ FESTIWAL KULTURY NARODOWEJ

PL500000000539179-20220131083409_large.j

https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.539179

 

ZAGINIONE ODNALEZIONE

PL500000000539177-20220131083837_large.j

https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.539177

 

Z tego co wiem to logo tego festiwalu już widziałem ale widocznie opatentowali ten znak żeby im nikt nie podkradł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z Igrzyskami w Jedynce wraca ramówka z letnich Igrzysk czyli przetasowania programów z TVP1 do TVP Info od poniedziałku do piątku:

Wiadomości 8:00,12:00;

Agropogoda; 12:10;

Agrobiznes 12:15 

Do ramówki Dwójki wkraczają 

Dni robocze Msze święte 7:00 i magazyny na temat wiary i wychowania,7:30

Niedzielne wydania:

Słowo na niedziele 10:50;

Msza święta z Jasnej góry 11:00;

Miedzy ziemią a niebem dwa wydania 11:55,12:15;

Anioł pański 12:00;

Życie według Jana Pawła 2-go 12:50.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała być duża zmiana i odświeżenie w identyfikacji marki, a wyszedł miszmasz i wielki bałagan z samymi niewiadomymi.

 

• styczeń 2021 ⇨ zapowiedź zmian na konferencji prasowej.

• czerwiec 2021 ⇨ TVP SPORT pierwszym kanałem z nowym logo oraz oprawą.

• czerwiec 2021 ⇨ TVP ABC z nową oprawą, ale dalej ze starym logotypem.

• wrzesień 2021 ⇨ nowe oprawy audiowizualne dla TVP 1 oraz TVP 2, ale logotypy do dziś są po staremu.

• listopad 2021 ⇨ startuje TVP WORLD – również ze starym logotypem, mimo że wersja robocza zawierała nowe TVP.

• luty 2022 ⇨ startuje internetowe TVP ABC 2, które ma już logo w nowym stylu.

• 2022 ⇨ Telewizja Polska również zaczyna korzystać z nowego znaku.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...