Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas z twoich ust jak i przedstawicieli poprzednich władz TVP słyszałem o tragicznej sytuacji finansowej TVP . Poprzednicy też byli aktywni na polu sportowym, wiele praw wieloletnich jednak wygasa właśnie po 2017 i należy je odnowić. Zeresztą nie widzę nic złego w tym,że prezes spółki domaga się po prostu uszczelnienia systemu i aby Ci, którzy mają płacić płacili. O kwestii uregulowania tych spraw także mówili poprzednicy. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo była tragiczna. Ale tamci nie odgrażali się, że zlikwidują mi kanał regionalny, bo brakuje pieniędzy na propagowanie "wyklętych" w serialu. Po prostu mniej kupili, albo zwolnili parę osób. Proponuję zaniechać zbędnej produkcji. I po probl.emie.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że nie istnieje. Dobrze wiesz, że pisałem wielokrotnie o tym probl.emie TVP. Nie będę się powtarzał.

 

Tak w ogóle, Kurski na konferencji w ogóle nie poruszył tematu MUX-8. To jest prawdziwy problem, a nie jakieś zbędne seriale.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zbędna" w sensie wydatku. Bez niego telewizja przeżyje. Wszystkie projekty muszą być bezwzględnie zrealizowane? Podejście na zasadzie "Mamo, muszę mieć zabawkę, ale nikt mi na nią nie daje - zrób coś z tym. Inaczej uszkodzę trochę poprzednich". ;)

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, Kurski na konferencji w ogóle nie poruszył tematu MUX-8. To jest prawdziwy problem, a nie jakieś zbędne seriale.

Podziękuj poprzedniej ekipie, że dała TVP 3 miejsca bez wyznaczenia ostatecznej daty rozpoczęcia nadawania.

Edytowane przez Mr. Music
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zbędna" w sensie wydatku. Bez niego telewizja przeżyje. Wszystkie projekty muszą być bezwzględnie zrealizowane? Podejście na zasadzie "Mamo, muszę mieć zabawkę, ale nikt mi na nią nie daje - zrób coś z tym. Inaczej uszkodzę trochę poprzednich". ;)

Ależ akurat Kurski mówi,że zrealizuje to jak będą większe wpływy, jak ich nie będzie to zostaną na papierze. Mówi o HD ośrodków regionalnych, rozwoju technologicznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP chce pokazać serial komediowy Roberta Górskiego. Ale nie chodzi tu o "Ucho Prezesa", tylko o inną, nową produkcję: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-pokaze-[beep]grad-serial-komediowy-roberta-gorskiego

 

Swoją drogą to mnie tu coś zgrzyta. Górski w wywiadach krytykuje TVP i mówi, że nie chce z publiczną współpracować, natomiast w telewizji mówią, że bardzo chce współpracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten cały PUCZ i zastanawia mnie... Gdzie w tym czymś jest jakikolwiek DOKUMENT? Zwykły zlepek materiałów z Internetu oraz telewizji. Podrasowany muzyczką, wzbudzającą grozę, napięcie, strach i to, że coś się ostrego działo. Wszystko to oczywiście w taki sposób, aby pokazać złą stronę określonej opcji. Tylko tyle. Nawet materiały z poprzedniej kadencji Sejmu czy z innych dat z przeszłości, które nie miały niczego wspólnego z wydarzeniami z 16 grudnia. Wiązanie to z jakąś prorosyjską Zmianą? No kurde... Bez komentarza. Takie coś, to każdy kto ogarnia poważniejsze program do montowania filmów mógłby takie coś zrobić. Do tego w porze chronionej pokazywano i przekazywano słowa cenzuralne, czego chyba nie powinno się robić. Porażka i nieporozumienie.

Edytowane przez Mr. Orbita
Polityka - regulamin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP chce pokazać serial komediowy Roberta Górskiego. Ale nie chodzi tu o "Ucho Prezesa", tylko o inną, nową produkcję: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-pokaze-[beep]grad-serial-komediowy-roberta-gorskiego

 

Swoją drogą to mnie tu coś zgrzyta. Górski w wywiadach krytykuje TVP i mówi, że nie chce z publiczną współpracować, natomiast w telewizji mówią, że bardzo chce współpracy...

Na FanPagu Ucho Prezesa informacja,że Robert Górski pracuje na razie tylko nad serialem "Ucho Prezesa".Serialu "[beep]ngrand" raczej nie będzie.

http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/robert-gorski-w-tvp-kabaret-moralnego-niepokoju-dementuje_938064.html

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/krzysztof-czabanski-jacek-kurski-disco-polo-tvp-wosp-abonament-urzedy-skarbowe

Akurat nie wydaje mi się,żeby ludzie nie chcieli płacić o DP, co do WOŚP to tu się zgadzam. Jednak mam wrażenie,że to taki wybieg, bo w sprawie abonamentu Czabański przez ponad rok nie zrobił nic i teraz chce zrzucić odpowiedzialność za niską ściągalność abonamentu RTV TVP. 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ucho-prezesa-robert-gorski-youtube-telewizja-polska

Może i ma rację Górski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że może znaleźć się pewna grupa osób, które faktycznie mogą uznać, że nie będą płacić abonamentu, bo Telewizja Polska emituje disco polo zamiast oper i koncertów muzyki poważnej. Ale to nie będzie zbyt wielka liczebnie grupa. Czabańskiemu istotnie ta sprawa spadła z nieba, bo ma wymówkę na to, że w kwestii abonamentu RTV mieliśmy mnóstwo zapowiedzi i planów, ale praktycznie sprawa dalej w miejscu stoi.

 

Choć też swoją drogą to obawy Czabańskiego o samej obecności disco polo w TVP raczej nie będą wysłuchane, bo jednak telewizja na tym zyskuje widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy- w przypadku płacenia podatków nie ma dyskusji- coś mi się nie podoba- nie płacę. Tutaj zadaniem Czabańskiego jest stworzenie takiego prawa by było podobnie. Jak jest obowiązek to jest obowiązek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szykuje się reforma organizacyjna: http://www.press.pl/tresc/47458,telewizja-polska-w-marcu-zacznie-reforme-organizacyjna

 

W marcu serwis internetowy TVP.info przejdzie pod kierownictwo Ośrodka Mediów Interaktywnych, obecnie serwis podlega pod TAI, zmiany obejmą też dwie główne anteny telewizji, będzie nimi zarządzać Biuro Koordynacji Programowej, a nie dyrektorzy (którym i tak już w zeszłym roku odebrano pewne uprawnienia, bo nie mogą decydować o skierowaniu programu do produkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet "smierci", więc hitów nie ma. Prezes, który mówi,że pierwsza ramówka 2018 , choć jest od stycznia 2016- troszkę to dziwne. Nie mniej "Wojenne dziewczyny"- chociaż tyle..

http://wpolityce.pl/media/327938-jacek-kurski-co-zrobic-by-miec-zdrowy-stosunek-do-wiadomosci-jest-jeden-rodzaj-kuracji-ktora-sam-sobie-zadaje-obejrzec-fakty-nasz-wywiad?strona=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Z ulgą przełączam się na „Wiadomości”, gdzie jestem z powrotem w normalnej telewizji." 

" Kiedy ostatni raz w „Gościu Wiadomości” był polityk opozycji?

"Przedwczoraj był Konstanty Radziwiłł."                                                                                                                                                                                                                           Złote myśli Jacka Kurskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...