Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ipo napisał:

Sportu nie oglądam, dokumenty na Netflixie, żadnych Vojsów i fego typu programów nie oglądam na żadnej z anten. No sorry Gregory. Jedyna rozrywka w TVP to TVP Info i Wiadomości.


Jak można więc nazwać ŻENADĄ coś czego się nie oglądało i nie ogląda... a ocenę opiera się na swoich poglądach politycznych? To jest dopiero żenada... :rofl: Ja jestem zdrowy na umyślę i potrafię rozdzielić politykę od rozrywki, uwielbiam sport, programy rozrywkowe jak 1z10 czy Familiadę, już nie wspominając o programach typu The Voice. To jak by nie jeździć autostradą bo moja ulica osiedlowa jest cała dziurawa i nie pojadę autostradą BO TAK... :rofl:

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem chociaż wiem, że może to być trudne. Nie oglądam wspomnianych programów w TVP, programy informacyjne to dla mnie żenada więc w ten sposób oceniam całą TVP. Mam oglądać coś czego nie lubię bo Ty tak chcesz? Tak tak, jesteś zdrowy i generalnie mam gdzieś co lubisz oglądać. 😉

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby utrzymać rozmowę na TWOIM poziomie to odbijam piłeczkę i generalnie też mam gdzieś co lubisz a co nie lubisz oglądać. Wiec w czym masz nadal problem? Ty chyba nawet sam siebie nie rozumiesz...  :) A jak oceniasz TVP Info i Wiadomości to super bo znaczy że oglądasz... i sam nakręcasz im oglądalność... :) Brawo Ty... 
 

Edytowane przez Cinemaniac4K
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, K63 napisał:

Njg3MTI5YQsGUTtnZk5sHkUJbz0gF2JIEhF3dmZ6

 

Njg3MTI5YQsGUTtnZk5sHkUJbz0gF2JIEhF3dmZ6

Nie neguję tutaj wyników badań, od razu to zaznaczę, żeby było jasne.

Chciałbym natomiast zobaczyć, jak dokładniej to badanie wyglądało, czy zadano tylko te dwa pytania, czy też jakieś inne. Bo tutaj na przykład przy tym pierwszym pytaniu bym doprecyzował, czy chodzi o działalność w sferze informacji i publicystyki, czy też kultury albo rozrywki. Rozumiem, że tutaj to jest taka ogólna ocena TVP za rządów Kurskiego i ona w dużej mierze jest uwarunkowana tym, o czym się najwięcej mówi, czyli o sferze informacji i publicystyki.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cinemaniac4K napisał:

Aby utrzymać rozmowę na TWOIM poziomie to odbijam piłeczkę i generalnie też mam gdzieś co lubisz a co nie lubisz oglądać. Wiec w czym masz nadal problem? Ty chyba nawet sam siebie nie rozumiesz...  :) A jak oceniasz TVP Info i Wiadomości to super bo znaczy że oglądasz... i sam nakręcasz im oglądalność... :) Brawo Ty... 
 

Nie będę się już odnosił do tego co oglądam a czego nie bo nie to jest przedmiotem tej dyskusji tylko to jak TVP ocenia większość, a jak ocenia widzą wszyscy. 😎

Edytowane przez Sentence
Usunięto fragment postu, prowokujący do kłótni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że chodzi o ogólną ocenę i odbiór społeczny. 

Gdyby mnie zadano podobne pytania, to także zaliczam się do osób które TVP prawie w ogóle nie oglądają. 

Mam bardzo krytyczny stosunek do informacji i publicystyki, to się odbija na mojej ogólnej ocenie i braku chęci oglądania innych pozycji programowych. 

Inna sprawa że teleturnieje, seriale inne tego typu programy rozrywkowe nie przykuwają mojej uwagi. 

Najbardziej cenię TVP Dokument, ale dla mnie ciekawsze pozycje na tym kanale są emitowane, gdy jestem w pracy. Zatem znów to powoduje że nie oglądam kanału. Stąd ładwo by mi było również udzielić odpowiedzi na tak postawione pytania w ankiecie. 

 

Zresztą nie jest tajemnicą na podstawie innych badań że widownia TVP to głównie emeryci i wieś. 

Do żadnej z tej kategorii osób się nie zaliczam i jednocześnie jestem przykładem uwiarygodnienia tego typu badań.

Lubię obejrzeć dobry w miarę nowy film, serial czy dokument, tego w TVP nie znajdę za dużo 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, nie brak przerywania reklamami definiuje "premium" dla kanału, a unikalne treści, dostępne w pierwszej kolejności dla widza tego kanału, zaraz po premierach kinowych.

Brak przerywania reklamami jest zapisany w ustawie.

Ale były już przypadki że telewizja go w prosty sposób omijała, kończąc jedną część programu napisami końcowymi, reklamy i druga część programu rozpoczynająca się czołówką.

 

 

Z innej beczki KE chce zaproponować rozporządzenie aktu wolności mediów, głównie chodzi o media publiczne.

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/komisja-europejska-akt-o-wolnosci-mediow

Cytat

Komisja Europejska w piątek przedstawiła projekt rozporządzenia aktu o wolności mediów (Media Freedom Act, MFA). Dokument przewiduje powołanie Europejskiej Rady ds. Usług Medialnych, która będzie zajmować się pilnowaniem porządku na medialnym rynku, m.in. wydając opinie na temat krajowych środków i decyzji mających wpływ na rynki medialne i koncentracje na nich. W jej skład mają wejść przedstawiciele krajowych organów ds. mediów. „W ostatnich latach widzieliśmy różne formy nacisków na media. Najwyższy czas na podjęcie działań. Musimy ustanowić jasne zasady: żaden dziennikarz nie powinien być szpiegowany ze względu na swoją pracę. Żadne media publiczne nie powinny być przekształcane w kanały propagandowe. To właśnie proponujemy dziś po raz pierwszy w historii: wspólne zabezpieczenia służące ochronie wolności i pluralizmu mediów w UE” - powiedziała wiceprzewodnicząca ds. wartości i przejrzystości Věra Jourová.

Cytat

KE chce ograniczyć wpływ polityków nad mediami i uczynienie rynku bardziej transparentnym. Państwa UE będą musiały ustanowić instytucje i przepisy pilnujące niezależności redakcyjnej.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne stołki w UE będą obstawiane za nasze pieniądze

Swoją drogą ciekawe kto to będzie sprawdzał - jeśli urzędnicy z UE to spodziewam się, że kanałom/przekazom popierającym lewicowe poglądy będzie więcej wybaczanie niż dla kanałów o prawicowych poglądach

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ukarała TVP za promocję zeszłorocznych imprez sylwestrowych. Zdaniem Rady w "Wiadomościach" poświęcono zdecydowanie zbyt dużo czasu na promocję Sylwestra Marzeń. Karę zapłaci również Polsat. Obie stacje muszą zapłacić po 35 tys. zł.

https://businessinsider.com.pl/biznes/media/tvp-musi-zaplacic-kare-za-sylwestra-marzen/00v076k

 

No to TVP ma przechlapane co do zeszłorocznego wydania "Wiadomości", chociaż i tak szybko tą karę zapłacą (przynajmniej według mnie, nie wiem jakie u Was jest zdanie na ten temat).

Edytowane przez Darek z Ozimka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

No to TVP ma przechlapane co do zeszłorocznego wydania "Wiadomości", chociaż i tak szybko tą karę zapłacą (przynajmniej według mnie, nie wiem jakie u Was jest zdanie na ten temat).

Jeśli będą chcieli płacić, to zarówno dla jednego, jak i drugiego nadawcy to są groszowe sprawy, więcej to z jednego bloku reklamowego wyciągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...