Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Evil, widać że jesteś typem człowieka, któremu przyjście na umówione spotkanie kilka minut po czasie nie sprawia najmniejszego problemu. Jednak telewizja to nie droga w godzinach szczytu - tutaj opóźnień nie powinno być! Rozumiem, że czasem jakaś transmisja na żywo się przeciąga i wtedy trzeba na bieżąco ułożyć nową ramówkę, ale codziennie ich nie ma! Przykładowo, jest godz. 14:00, przełączam się na Familiadę, a program startuje dopiero o 14:07! To ma być punktualność? Niech od razu napiszą w programie tv/EPG, że program zaczyna się o 14:07, to nie będę tracił czasu na reklamy i przez ten czas obejrzę prognozę pogody. A tak muszę skakać między kanałami i czekać, aż w końcu się zacznie - a sam nie wiem kiedy. Jedynym programem rozpoczynającym się na czas są Wiadomości, Panorama i Teleexpress oraz ogólnie programy informacyjne. W pozostałych przypadkach jeszcze nigdy program nie rozpoczął się o wyznaczonym czasie. W stacjach komercyjnych nie spotkałem się z tego typu problemem. Czy nasza TVP musi być aż tak [beep]a i wyemitować te parę reklam więcej przed programem? A może to coś w rodzaju ukrytej reklamy - widz włącza kanał o wyznaczonym czasie i musi oglądać to badziewie czekając na swój program, zamiast przez ten czas zrobić sobie herbatki. Rozwiązanie jest przecież banalnie proste - reklamy przed programem należałoby przerzucić po nim. A jeżeli brakuje czasu, to powiedzieć ładnie "dziękujemy, ale limit reklam mamy wyczerpany", a nie próbować zrobić z doby 25 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Mamy pierwszy od ładnych paru lat przejaw tego, że pieniądze z abonamentu nie do końca topią się na lodzie. Pod adresem http://www.tvp.pl/filmoteka oglądać można produkcje TVP: dokumenty, filmy fabularne, i cykle filmowe. Dostępne są bezpłatnie i online m.in. "Komornik", "Cześć Tereska", "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową". "Ogniem i mieczem", "Prymas. Trzy lata z tysiąca" oraz "Żurek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze moje wrażenie nowego tvp.pl było średnie , ale teraz myślę , że jeden dobry serwis jest lepszy niż kilka gorszych . W ogóle co do transmisji internetowych to najlepiej jest z Polsatem i TVP , bo Polsat udostępnia za darmo swoje produkcje i Plus Ligę , a TVP wybrane pozycje programowe , filmy i sport (skoki , ostatnio była piłka ręczna) :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, musi być bo to przecież jedna z najpoważniejszych inwestycji i TVP musi się jej podjąć. Heh. Po co? Uwierzcie mi, albo nie, ale TVP nie zamknęło sobie dla jaj itvp.pl ani nie będzie tworzyć przedsięwzięcia multimedialnego typu Ipla. Mają ważniejsze rzeczy na głowie, zresztą docierają jeszcze swój portal internetowy. Jeśli ma się plany odnośnie takie tworu to najpierw się robi specjalne raporty czy opłaca się robić coś takiego, a potem się to tworzy. O ile chcą coś takiego uruchomić, bo pomysłów może być więcej. A wiadomo, że TVP zajmuje się ważniejszymi rzeczami, bo nie tylko internetem się zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zajmują się tym aby nam utrudnić postępy i rozwój np DVBT :D poza tym ciągle walczą o stołki... :brawo::lol2: Kpina a co wyjdzie z ich strony to co z cyfrą w kraju...zamiary mają a efekty mizerne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cięcia kosztów.W TVP to nie wiadomo nic kłótnie na stołkach ehh a kto cierpi??Oczywiście my:(

 

a kto za to płaci ? no właśnie :twisted:

 

ogólnie tak :planują platformę - ale nic z tego nie ma i nie będzie , planują kanały tematyczne -powstaje historia i sport - tylko że kodowany :evil: , a i przy dvbt majstrują jak tylko mogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zajmują się tym aby nam utrudnić postępy i rozwój np DVBT :D poza tym ciągle walczą o stołki... :brawo::lol2: Kpina a co wyjdzie z ich strony to co z cyfrą w kraju...zamiary mają a efekty mizerne...

 

To radzę przyjrzeć się postępom innych projektów TVP, które rzeczywiście wyszły na światło dzienne. Ja wiem, że jak Ty byś wszystko zaplanował to by wszystko ruszyło. Ale procedury są takie a nie inne. Poza tym radzę doszkolić się z zakresu TVP, bo widzę, że polemizowanie w tym temacie - jak na razie - nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Ty teraz piszesz? Bo gadasz teraz o jakiś przepisach, działaniach itp., których nikt nie zmieni i na które nie mamy wpływu. Czystki są, ale co z tego? Nie wiem o co Ci chodzi, ale dla widza chyba bardziej liczy się to co TVP reprezentuje swoimi programami. A poziom reprezentuje chyba dobry skoro każdy ogląda ich programy, a jak wyemitują jakiś dokument to tego nikt nie ogląda. Dlatego jest tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... A poziom reprezentuje chyba dobry skoro każdy ogląda ich programy, a jak wyemitują jakiś dokument to tego nikt nie ogląda. Dlatego jest tak jak jest.

Nie mylił bym wysokiego poziomu z wysoką oglądalnością a na nią znaczący ma wpływ pokrycie z naziemnego analogu.Ja oglądam ich dokumenty - zwykle nie są złe - a ja nie jestem nikt :P

 

... Czystki są, ale co z tego? ...

 

nic nic to całkiem normalne ... :twisted:

 

Mam jeszcze kilka pytań:

1.Czy to prawda że TVP finansuje z pieniędzy z abonamentu :'' m jak Miłość''?

2.Czy finansuje z tych pieniędzy program gwiazdy tańczą na lodzie ? (czy jak tam to się zwie)

3.Czy te programy to tzw. wysoka kultura i to jest ta tajemnicza "misja "TVP

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nic to całkiem normalne ... :twisted:

 

No nie, to zjawisko jest nienormalne.... Heh, śmieszne. :D To, że wypier***ili Urbańskiego i wstawili kogoś innego, który wprowadza porządne czystki i wypie*rza pracowników, ktorzy nic tam nie robią, jest zjawiskiem nie normalnym?

 

Nie mylił bym wysokiego poziomu z wysoką oglądalnością a na nią znaczący ma wpływ pokrycie z naziemnego analogu.Ja oglądam ich dokumenty - zwykle nie są złe - a ja nie jestem nikt :P

 

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem to zrozumiesz, co miałem konkretnie na myśli. Tam masz wszystko zawarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie normalne jest to że zawsze za tymi zmianami stoi polityka

 

Nom, rzeczywiście. :) Tylko pragnę przypomnieć, że tak jest od dawna. Nie wiem czy wiesz, ale większość stanowisk w TVP to tak naprawdę stanowiska niepotrzebne. A wynagrodzenia trzeba płacić. Dlatego wywalono przyd*pasów, którzy nieźle się ustawili. Na szczęście się to kończy.

 

Fajnie że znasz tyle słów z * :brawo:

 

Tak? Co w tym fajnego? :shock::brawo::D

 

Obawiam się że nie zrozumiem ale oki :D

 

To już Twój problem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że TVP Info jest kodowane na Hot Birdzie a mogłoby być FTA (nie kodowane) tak jak TVP Polonia i TVP Kultura.

TVP Info nadaje na Hot Birdzie na częstotliwości 11.488 tam gdzie właśnie TVP Polonia i TVP Kultura.

Natomiast TVP Polonia i TVP Kultura jest FTA na Hot Birdzie i na Astrze a TVP Info jest FTA (w większości) na Astrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Największy portal społecznościowy w Polsce, nasza-klasa.pl, pracuje wraz z firmą Rochstar nad uruchomieniem programu telewizyjnego na antenie TVP2. (...) Program będzie skierowany do osób powyżej 25 roku życia.

Nie przypomina wam to czegoś? Może nie wszyscy pamiętają na TVN-ie "Ananasy z naszej klasy"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...