Skocz do zawartości
  • 0

Jaki konwerter unicable 2022 -brak inverrto na rynku?


szakal.aw
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

 

chciałem zakupic konwerter Inverto unicable. Ale nigdzie go w polskich hurtowniach ani sklepach nie ma. 

 

jest temu jakiś powód? 

 

chyba że są teraz jakieś inne topowe konwertery?

 

Chciałem ten inverto unicable 1+ 2  na C+

 

lub unicable na hotbird i astre

możecie coś polecic?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 18.09.2022 o 18:38, szakal.aw napisał:

chyba że są teraz jakieś inne topowe konwertery?

Polecam konwertery włoskiej firmy Tele System. Zawsze uważałem, że wszystko co włoskie jest zrobione z "żółtego sera" czyli kiepskie, ale dopiero konwerter tej firmy pracuje z moim Corabem wręcz doskonale. Inverto dwa modele i Televes nie sprawdziły się, "pływały". Tele System jakby cały czas stara się utrzymywać jak najlepszy sygnał. Cwana bestia 🙂 Do tego daszek przeciwdeszczowy i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest masa konwerterów unicable na rynku coś słabo szukasz. Chyba że szukasz starego szrota z C+ 2x legacy + Unicable 4 SCR to zapłacisz za niego tyle co za nowy i lepszy konwerter unicable. 

 

Nie ma unicable w monoblok na Hotbirda i astrę , nie istnieje nawet taki. Co najwyżej można zastosować2 konwertery unicable na dwie satelity albo multiswitch na 2 satelity to zamiennik monoblock. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiem, że można nagrywać, ale chciałbym jednocześnie i nagrywać i oglądać. Jeśli chodzi o kwestie techniczne to zatrzymałem się 20 lat temu. ;)
 

Chce odbierać 4 pozycje, w tym z 13E chciałbym mieć możliwość oglądania i ewentualnego nagrywania w 3 pokojach. Będę miał 2 multiswitche. Jak przeglądam te konwertery Unicable to jest ich tyle, że się gubię, stąd pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jaki masz tuner czy te inne tunery  ?   ( MODEL, MARKA  )

 

Po co i do czego są multiswitche ?  

Poza tym że konwertery Unicable nie podłącza się nigdy do multiswitcha, pasuje przynajmniej wiedzieć co w końcu kombinujesz z instalacją. 

 

Instalacja Unicable nie spowoduje żadnej dodatkowej  możliwości oglądania czy nagrywania większej ilości kanałów niż sie miało wcześniej. 

Edytowane przez Ktosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...