Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś może ile spotkań Ligue 1 będzie transmitowanych w ten weekend???

 

Dwa mecze.

Opis:http://sport.spam.org/2010/12/siedemnasta-kolejka-ligue-1-z-canal-sport-i-orange-sport/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie do was pytanie (z ciekawości):

przeglądając nową ulotkę n przy kanale Orange Sport Info znalazła się ikona n- niby, że ten kanał dostępny tylko na ich platformie. No, ale jak wiadomo OSI nie jest tylko na N, ale i na Cyfrze Plus oraz Cyfrowym Polsacie.. Ostatnio TP i N rozpoczęli ze sobą współpracę i może ten kanał, np. niespodziewanie od któregoś dnia będzie naprawdę tylko i wyłącznie na tej platformie?

Czy może to tylko zwykły błąd na tej ulotce? :-)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Orange Sport Info w N i Orange, Polsat Sport News w CP i C+ no i przy tym C+ straci OS a CP i C+ stworza wlasny kanal. ;)

Ekstraklasa robi swoje a jak wiadomo C+ ma sie podzielic z Polsatem jak wygraja przetarg. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pochwalić OSI bo ta telewizja ciągle się rozwija.Jest coraz więcej magazynów i nowych programów,nie tylko te same informacje cały dzień.Pozyskali Arsenal Tv,Real Madryt tv oraz AC Milan tv i potrafią lepiej wykorzystać te prawa niż Polsat,który puszczał tylko retransmisję często nie wycinalac oryginalnego komentarza.Mogliby dodać jeszcze magazyny z bramkami z tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość Peter Parker

Orange sport info wydłużył swój pasek i jest on teraz bez safe-mode. Dzięki temu teraz mieszczą się na nim nieco dłuższe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego transmisje meczów Realu są w tak fatalnej jakości, w dziwnej rozdzielczości i na dodatek w tle słychać hiszpańskiego komentatora... aż odechciewa mi się oglądać, taki klub jak Real powinno być profesjonalnie pokazywać w OSI ! Jak patrzę na Barca TV w Polsatach to wszystko pięknie wygląda, idealna jakość obrazu i chce się oglądać mimo że powstrzymuję się od tego gdyż jestem wiernym kibicem Realu i czuję się obrażony jak tak OSI traktuje transmisje. A i jeszcze podczas meczów czy innych transmisji to pasek jest zbędny, tylko on przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym Cyfrę+ ale to nie ja decyduję jaką platformę brać, niestety. I dlatego nacieszam się transmisjami w internecie lub retransmisjami. Zresztą w OSI nie tylko są ligowe mecze Realu, są także Liga Mistrzów i Puchar Króla a do takich meczów nie ma w Cyfrze+ :) (w sumie jest ale to jak Polsat puści mecz Realu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport Info jest lepszy od nki, wiecej transmisji live maja w roku niz ten slabiutki kanal ;) LM mozna przebolec tym bardziej ze 1 mecz i tak za free na Polsacie leci. Orange pomijajac Ekstraklase duzo roznorakiego sportu live oferuje od Pucharu Francji w kopana poczynajac na turniejach siatkarskich konczac. Dla mnie bardzo dobre kanaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W piątek 4-go marca o godz. 21 na Orange Sport Info transmisja na żywo spotkania NBA, Toronto Raptors -New Jersey Nets :)

 

Jeśli chodzi o pozostałe transmisje live w najbliższym czasie:

-dzisiaj o 20:55 liga francuska: mecz Lille-Lyon

-wtorek(2.03.)

17:10 -spotkanie 16. kolejki Superligi tenisa stołowego

-środa (3.03.)

18:55 - Puchar Francji: PSG-Le Mans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...